امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سریال Under The Dome+عکس

سلام بچه ها من خودم این سریال رو دارم نگا میکنم سریال خیلی باحال و عالیه عاشق سریالشم خیلی باحاله حتما فیلمشو دانلود کنید Smile

زیر گنبد داستان ساکنین شهر کوچک چسترزمیل (Chester's Mill) واقع در ایالت مین است، جایی که گنبدی عظیم، شفاف و فنا ناپذیر آنها را از بقیه جهان جدا می‌کند. بدون دسترسی به اینترنت و موبایل و ارتباط محدود رادیویی مردم به دام افتاده داخل گنبد باید راهشان را برای زنده ماندن با کاهش منابع و بالا گرفتن تنش‌ها پیدا کنند. در حالی که نیروهای نظامی، دولت و رسانه‌های مستقر در خارج این حصار دور تا دور اقدام به شکست آن می‌کنند، گروه کوچکی از مردم داخل گنبد در پی کشف چرایی گنبد، گنبد از کجا آمده و اینکه چه زمانی خواهد رفت، هستند.

در قسمت اول کسی که در حال کندن آن قبر بوده، «باربی» باربارا (با بازی مایک ووگل) است که زمانی که گنبد بسته می‌شود نمی‌تواند از جرمی که مرتکب شده فرار کند. کلانتر شهر (جف فاهی) و همکارش (ناتالی مارتینز) به نظر نمی‌رسد لازم باشد تلاش زیادی برای شغلشان حفظ کنند. یکی دیگر از شخصیت‌های این قسمت سردبیر روزنامه شهر یعنی جولیا (راشل لفور) است.

مشکلاتی که پیش می‌آیند مشخص هستند. اگر یک ژنراتور پشتیبان نداشته باشند، برق نخواهند داشت. هیچ سیگنال رادیویی نمی‌تواند وارد شود. ساکنان شهر نمی‌توانند صدای افرادی که دقیقاً جلویشان در آن طرف گنبد ایستاده‌اند بشنوند. به تدریج و به آرامی مردم شروع می‌کنند به فکر کردن دربارهٔ مدت زمانی که این گنبد وجود خواهد داشت، چون مشکل آب و غذا را پیش می‌آورد. مأموران دولتی هم در آن سمت گنبد حلقه زدند و برای بدترین شرایط ممکن آماده می‌شوند.

با وجود اینکه خونریزی‌های زیادی به خاطر پایین آمدن گنبد به وجود می‌آید و حتی چند قسمت بریده شده بدن هم نمایش داده می‌شود، اما شخصیت‌های داستان بیشتر از اینکه نگران به نظر برسند حیرت‌زده هستند. با این حال انتظار می‌رود ترس آنها به زودی شروع شود چون کینگ در تمام کتاب‌هایش دوست دارد ترس‌ها و رازهای نهفته درون مردم را آشکار کند.[۲]

زیر گنبد (به انگلیسی: Under the ) یک سریال تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که از تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۱۳ در شبکه سی‌بی‌اس به نمایش درآمده است. این سریال توسطبرایان کی. وان (Brian K. Vaughan) توسعه داده شد و بر اساس رمانی با همین نام از استفان کینگ (Stephen King) است. وان و کینگ هردو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی به همراهاستیون اسپیلبرگ، Neal Baer، Justin Falvey، Darryl Frank، Jack Bender و Stacey Snider هستند. نیلز آردن اپلو (Niels Arden Oplev) کارگردان دانمارکی قسمت Pilot را تهیه و کارگردانی کرد.[۱] در تاریخ ۳۱ اوت ۲۰۱۵ شبکه CBS پخش این سریال را بعد از سه فصل، به دلیل امتیاز کم منتقدان به آن متوقف کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سریال Under The Dome+عکس 1  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما عکسهای بیشتری هم میزارم
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
 سپاس شده توسط #lili# ، رامین 1993 ، mT_pOoM_taaK
آگهی
(06-07-2016، 15:50)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بود ولی عکسا باز نشد

مرسی باید درستشون کنم
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
 سپاس شده توسط #lili#

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های مته در سریال روزی روزگاری
  عکس و بیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر سریال دیلا خانم
  بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر
  بيـوگــــــــرافی بازیگران سریال "تــــــــــاج و تـــــخـــــت"
Photo %%%%%%%%%%*سریال عاشقانه*%%%%%%%%%%
  بیوگرافی مته در سریال روزی روزگاری + عکس
  بیوگرافی شبنم فرشادجو سریال در حاشیه + عکس
  بیوگرافی خرم در سریال حریم سلطان
  بیوگرافی و عکس های سمیرا آقایی بازیگر سریال آخرین بازی
  بیوگرافی و عکس های مهران ضیغمی بازیگر سریال آخرین بازی

پرش به انجمن: