امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوشحالی کارگردان «شیار 143» از موفقیت «فروشنده»

خوشحالی کارگردان «شیار 143» از موفقیت «فروشنده»

سینمای بعد از انقلاب رشد محسوسی داشته است و باید سرمان را بالا بگیریم و به این سینما افتخار کنیم.
خوشحالی کارگردان «شیار 143» از موفقیت «فروشنده» 1
نرگس آبیار کارگردان آثار سینمایی همچون «شیار 143» و «نفس» در خصوص موفقیت فیلم «فروشنده» و دریافت نخل طلایی توسط اصغر فرهادی و شهاب حسینی به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: این اتفاق برای کشور ما یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود و باعث خوشحالی مردم سرزمینم شد. همانند زمانی که یک ورزشکار در یک میدان بزرگ ورزشی افتخارآفرینی می‌کند و موجب خوشحالی مردم می‌شود، این بار این وظیفه بر عهده سینما بود و فیلم «فروشنده» به خوبی از زیر بار این مسئولیت بیرون آمد.

وی افزود: رشد محسوس سینمای بعد از انقلاب ایران برای همه قابل توجه است و این رشد و نگاه ژرف به موضوعات اجتماعی قابل احترام است. در این لحظه باید سرمان را بالا بگیریم و  به این سینما افتخار کنیم. می‌توان به این نتیجه رسید که سینمای ایران به یک کمال محسوس رسیده است.

نرگس آبیار همچنین در مورد بازی دو بازیگر اصلی فیلم «فروشنده» یعنی شهاب حسینی و ترانه علیدوستی گفت: در کارهای شهاب حسینی به عنوان بازیگر جوان ولی باتجربه بالا، به ندرت کارهای متوسط دیده می شود و همیشه بازی های وی از سطح کیفی بالایی برخوردار بوده است. در فیلم «فروشنده» نیز شهاب حسینی بسیار خوب عمل کرد که مستحق گرفتن نخل طلایی بود. ترانه علیدوستی نیز از بازیگران با استعداد عرصه هنر هفتم است که در آثار مختلف هنرنمایی وی را دیده ایم اما در کنار بازی خوب بازیگران، به طور حتم نبوغ اصغر فرهادی در این کار به بازیگران بسیار کمک کرده است. امیدوار هستم که این فیلم در اکران نیز موفق باشد و مردم ایران نیز به سینما بروند و از دیدن این فیلم لذت ببرند.

همچنین کارگردان «اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیک ترند» در خصوص همکاری با  شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در کارهای آینده گفت: کار کردن با این دو بازیگر برای هر کارگردانی یک امتیاز است و سطح کیفی یک اثر هنری را بالا خواهد برد. البته من در چند اثر قبلی ام با بازیگران بزرگ کارکرده ام. در هر حال دوست دارم از ظرفیت های این بازیگران به نحوی شایسته استفاده کنم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آغاز فیلمبرداری سریال دنباله Band of Brothers توسط کارگردان جیمز باند
  پرکارترین کارگردان های تاریخ سینما را بشناسید
  کارگردان آکوامن تهیه‌کنندگی فیلم جدید Van Helsing را بر عهده گرفت
  کارگردان Ex Machina یک فیلم ترسناک جدید و کم هزینه را تولید خواهد کرد
  کارگردان فیلم The Avengers از پروژه سریال The Nevers محصول HBO کناره‌گیری کرد
  کارگردان سریال Ms. Marvel مشخص شدند؛ از کارگردان‌های فیلم Bad Boys for Life تا پانیشر
  علی پوراحمد کارگردان فیلم علمی تخیلی Aliens Reaction در هالیوود
  کارگردان هنری Dune: این فیلم در حد «ارباب حلقه ها» خواهد بود
  وکیل ناصر تقوایی به همکاران این کارگردان هشدار داد!
  شاخ اینستاگرام کارگردان سینمایی می شود!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان