امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت هاي كندريك لامر درباره ي تيلور سويفت .. ^_^

کندریک لامر در مصاحبه ي اخيرش با سايت Shorlist.com درباره ي تيلور سويفت صحبت هايي كرده

مصاحبه كننده : " اوكي ، بيا يه لحظه از تيلور صحبت كنيم"

كندريك : " او دختر منه"

مصاحبه كننده : " آيا دوستي تو و سويفت با لب خواني آهنگ Backseat Freestyle توسط تيلور شروع شد؟"

كندريك ميخنده و ميگه : " او نشان داد كه چقد فن من بود. او همه ي رپ هاي منو ميدونه پس من ميدونم اين 

درست بود. ما به استوديو رفتيم و او يك آهنگ ظبط كرد. بعد از يه هفته تيلور گفت :" ما بايد اين موزيك ويديو رو ظبط 

كنيم" پس منم گفتم : "خيلي خوبه ، بيا اين مادر**** رو ظبط كنيم". من فكر ميكردم اين يه ويديوي عادي و خوبي

ميشه ، پس من آماده ميشدم و اين دختراي خوشگل رو ببينم و من فكر ميكردم ، من بايد بازيم رو شروع كنم "

مصاحبه كننده : " در ويديو دختراي مختلف وجود داره ، كدومش مورد علاقه ي تو هس؟

كندريك : " جسيكا آلبا ، او دختر منه. او قبل از ويديو نيز موردعلاقه ي من بود پس من دلم برايش تنگ شده پس 

جسيكا آلبا ، اگه اينو فهميدي ، خودتو معرفي كن"

مصاحبه كننده : " ديپلو اعلام كرده بود كه دشمني اش با تيلور سويفت يكي از بزرگترين اشتباهاتش در زندگيش بود 
، كه به يه مجله گفته بود :" من خيلي چيزا درباره ي تيلور ميدونم و من ميترسم". تو هم همين احساس رو داري؟

كندريك : " تيلور معركه هستش ، ولي من شخصا ميدونم كه بعضي چيزا چگونه كار ميكنه ، مردمي كه خيلي آرام

هستن ، خيلي اعتماد به نفس دارن ، اونا اولين نفري هستن كه تو نياز داري بهشون توجه كني. شخصي نيستن 

كه  بگن :" فهميدم ، از سر راهم بروكنار". تيلور مثل اين نيست ولي مشخصه تيلور اون آدمايي رو داره كه ازش 

حمايت ميكنند"

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

منبع - سلب دیلی

صحبت هاي كندريك لامر درباره ي تيلور سويفت .. ^_^ 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درباره ساز عود
  درباره گیتار الکتریکی
  نکات مهم درباره شروع گیتار
  ده حقیقتی که درباره پیانو نمی‌دانستید
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  نکاتی درباره البوم اشتباه خوب بهرام
  درباره پیانو چقدر میدونی؟
  اینستاگرام به پست مدونا درباره بیماری کرونا برچسب گمراه کننده زد!
Rainbow توضیحات «محمد معتمدی» درباره تحریر در موسیقی ایرانی !
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان