امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«تتلو» اينبار دست به دامان فردوسی‌پور ميشود!

امیر تتلو مدتی است حضورش در میادین فوتبال حرفه ای را بر سر زبان ها انداخته است. وی حتی مدتی را مستقیما زیر نظر فرهاد کاظمی تمرین کرده است و از سال گذشته هم با چند بازیکن سابق و فعلی پرسپولیس از جمله محسن بنگر، شیث رضایی و پیام صادقیان به تمرین مشترک پرداخته است.
اخیرا تتلو مدعی شده است که همه چیز برای بازی کردنش در تیم های لیگ برتری از جمله راه آهن مهیا شده است و فقط کمیته انضباطی اجازه نمی دهد وی به تیمی بپیوندد.
تتلو شب گذشته برای حل این مشکلش دست به دامان عادل فردوسی پور شده و در صفحه اجتماعی خود نوشته: «ببین عادل جان! من خودم دوستت دارما اما خیلى خودتو می زنى به اون راه!! هى ما می گیم هى تو خودتو می زنى به اون راه.»
وی ادامه داد: «یکم جرأت داشته باش یه چهار تا چیز از این بدبختیای فوتبالی ما تو برنامت بگو یه پا در میونى بکن بلکه این کمیته انضباطى از سر تقصیرات ما بگذره و ما بیایم یکم فوتبال بازى کنیم بعد این همه تمرین خوب چى میشه مگه؟!»
تتلو همچنین نوشت: «من میرم یا پرسپولیس یا راه آهن و جفتشونم که دیگه از سیزدهم جدول پایین تر نداره که برن خوب بذارین بیام دیگه!! آقا باور کنید من بیام وضع از این بدتر نمیشه!! اصلا از این بدتر نداریم. خیالتون راحت به هیشکى هم لایى نم یزنم قول میدم!! اونو به خارجیا می زنم که ادعاشون میشه، ایرانیا همه رفیقامن.»
این خواننده در پایان نوشت: «خلاصه که از تو توقع دارم دیگه چون خیلى دوست دارى واقعا عادل باشى و اگه راجع به منو این همه فعالیتم تو فوتبال حرف نزنى یعنى عادل نیستى این شصت بار. آبرو ریزى نکن و این دوشنبه یه حالى به ما بده.»

«تتلو» اينبار دست به دامان فردوسی‌پور ميشود! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، s d17 ، esiesi ، MS.angel
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Exclamation تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس
  دعوای امیر تتلو و جی جی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان