امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس

Exclamation 
امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو این روزها دست به هر اقدامی می زند برایش تبدیل به یک حاشیه بزرگ می شود.
امیر تتلو شب گذشته یادداشتی را رسما منتشر کرد و در آن به دلیل مخالفت ها و تقابل هایی که همواره با او به عمل می آید، تهدید به خودکشی کرد و نوشت می دانید که این کار را انجام می دهم! متن کامل یادداشت جنجالی او را بخوانید.

یادداشت اول

«راستش تا صبح بیدار بودمو فقط و فقط فکر!! به یه نتیجه ی خوب رسیدم !! من فهمیدم وقتى بقیه نمیخوان، نمیشه به زور و یه نفرِ جلو رفت!! از همه درها امتحان کردم ! نشد ! وقتى انقدر نمیشه یعنى خدا نمیخواد!! من فهمیدم کلاً منو نمیخوان، حالا من بیام روزى ٢٠ ساعت بدوئم !! آلبومَم که تموم شد ! حالا بیام ١٠ تا آلبومِ دیگه بسازم ! همه حرفامَم که زدم ! خدایا خودت میدونى که تو هر زمینه اى هر چى از دستم برومد کردم!! حالا که گل نکاشتم هیچى تازه شدم دردسر واسه تیمى که خدا میدونه از بچگى فقط آرزوم قهرمانیش بوده!! همون نباشم بهتره!!! معذرت میخوام از همه !! قول میدم دیگه هیچ جا تو هیچ زمین ورزشى دیده نشم و قول میدم کلاً گُم و گور شم!!!!! با آرزوى عشق و بهترین ها براى ایران و ایرانى اینجانب امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو کلا دیگه تو هیچ زمینه اى فعالیت نخواهم کرد!!! فقط یه ویدئو میمونه از آهنگِ ” تو تو دیدِ من نیستى ” و تو اون ویدئو هم آخرش میمیرم براى همیشه!!!!»

متن یادداشت دوم

«خودم گفتم اونایى که اضافیَن خودشون میرن !! الآن بهم ثابت شد اضافیَم!! وقتى میرم والیبال آخرش اونجورى بیرونم میکنن!! وقتى دعوتم میکنن و بعدش دردسر و حاشیه ساز و ممنوع الورود به تمرین میشم!! وقتى حتى راه آهن تَهِ جدولى میگه ما نمیدونیم شاید یارو خودش میخواد تیم بسازه ! وقتى موزیکام رو میگن غیر مجاز و همه جا حتى زیر کامنتا پُرِ فحشِ !!! یعنى چى؟؟ یعنى بمیر!!! آره من حسى که دارم یه چیزى مثل اعدامِ !! قربانى خودم میشم که لااقل گوسفندا زنده بمونن !! فکر کنم گوسفندو دیگه بتونم نجات بدم !! زمین مالِ ما نیست ، آخرین وصیت و موزیک ویدئو تو تو دید من نیستى آخرین یادگارى و بعد یه پرواز از بلنداى آسمان !!! راستش کلاس شیرجَرو هم واسه این میرم که بتونم اون لحظه ی پرواز مسلط باشم و تا آخرین لحظه توبه کنم!!! خدایا ببخش پوووووووف!! میدونید که میکنم!!! دیگه حرفى نى قوربان شما خدافظ !!»

منبع: تی وی پلاس

عاشقاش کجاااااان چرا الان ک داغونه نیستن.با پستاتون نشونش بدین که کلی عاشق داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه ، Archangelg!le ، parastoo81 ، حقوقدان انجمن ، alireza-7 ، مریم14 ، ຖēŞค๑໓ ، ~~SARA:HIVA~~ ، sd17 ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، مهردخت ، Avril. ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Titiw ، NeginNg ، **zeinab** ، "تنها" ، sohrabe khaste ، _Ovver_ ، parisa777 ، saba 3 ، پفکـــــــ نمکــــی ، Key Armin ، [χσℓσνєѕтєя] ، بابامنم دیگه ، دختر شاعر ، پارسا79 ، sev sevil ، ♥♥RaaaHaaa♥♥ ، باران20 ، mohammadhm ، 0یسنا جون0 ، ساحل75 ، beber2003 ، رجب 12354 ، دانشمند بزرگ ، ßα∂ℊїяʟ ، zolale qasemi ، mahali ، serpent ، یاشگین جون ، زینب طلا74 ، Cigarettes.at.daybreak ، طوفان18 ، FARID.SHOMPET ، kiana-khanoomi ، علیرضا جذاب ، مبینا1379 ، mahya . m ، ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ ، GOOD=GIRL ، bari ، ραяα∂ιѕє- ، ✓SHINE AGAIN✓ ، kkimiya ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
وآی اگــِ تتلو برع چی؟!؟

امآ نمیره!

فقط برآی جمع کردن طرفدآرع^
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1

پاسخ
 سپاس شده توسط پفکـــــــ نمکــــی ، nanali
فیس بوکش رو بررسی کردم! صحت داشت!
واقعا فکر نمیکردم اینقدر احمق باشه !
خودکشی که من دراوردمی بود ولی ،، این یه دختره لوسه ! به مرضش در علم روانشنساسیو تحلیل رفتار میگن " بالغ نباش،بچه باش "

بچه ای نابالغ که خودش رو پشت صورت خشکه یه مرده خشن قایم کرده
حتی یه دختر ترشیده ی لوسه تو خونه مونده ی بی هنر هم این روز ها این لوس بازیا رو در نمیاره :/
وقتی همچین شخصی رو میبینم اول از همه برای همه ی مذکرهایی که این داره ابروشون رو میبره متاثر میشم :|
پاسخ
 سپاس شده توسط پفکـــــــ نمکــــی ، مبینا1379 ، Son of anarchy
والـا

تتلو بیماری روانی داره!
عقده ایه ،کمبود داره!
اینا توهین نیس حقیقته!
این هم پست هایی که بعد از پستی که در ابتدای تاپیک عنوان شد گذاشته:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AMIR TATALOO
11 دقیقه پیش
تتليتيا !! انقدر نَگين معرفت ندارى !! موقع خدافظيو موقعى كه واقعاً چند برگ ازَم مونده هم پرچمِتون رو بالا نگه ميدارم !! همون چند برگم واسه شما !!! برگ اول بازخونیِ آهنگِ " كمک كن " براى محرم كه آهنگ داشته باشين !!! برگ دوم ويدئوِ " تو تو ديدِ من نيستى " و برگ سوم " مردمانِ بى عشق " !!!! موزيکِ ايران هم يادِش باشه كه من وقتِ خدافظيم هم پُركارتر از همه بودم !!! اين تو بميرى از اون تو بميريا نيست !! طوفان واقعاً تو راهِ !!!!
پسنديدن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسنديدن · · دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=137389836271485&p[1]=944972945513166&profile_id=137389836271485&share_source_type=unknown]اشتراک‌گذاری
  • ‏دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    ‏۱.۲۰۲‏ نفر ‏ این را می‌پسندند.
  • 2 of 344
    دیدن نظرهای قبلی
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    Sa Foura نرووووووووووو.
    حدود یک دقیقه پیش · دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    پسنديدن
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    Fereshte Yekta ﻣﺎ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺗﺎ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﻫﺴﺖ ﻗﺪﺭﺷﻮ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﯿﻢ ...ﻣﯿﮕﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺧﺪﺍ ﺣﺎﻓﻈﯽ ﮐﻨﻪ ﻭﻟﯽ ﻣﯿﮕﻦ ﺑﺎﺯ ﻣﺜﻞﺍﻭﻥ ﺳﺮﯼ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﻩ ﻭﻟﯽ ﺍﺻﻼ ﺑﺮﮔﺸﺘﺶ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖﺑﯿﺎﯾﺪ ﻓﮏ ﮐﻨﯿﻢ ﭼﺮﺍ ﯾﻪ ﺍﺳﺘﻌﺪﺍﺩ ﺏ ﺍﯾﻦ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺑﺎﯾﺪﺗﻮﯼ ۲ ﺳﺎﻝ ۲ ﺑﺎﺭ ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ ﮐﻨﻪ ؟ﺗﺘﻠﻮ ﯾﻪ ﺁﺩﻡ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺱ ، ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺎﮐﯽ ﻭ ﺑﯽ ﺭﯾﺎﻫﯿﭽﮑﺲ ﺗﻮ ﺍﯾﺮﺍ...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    دیدن بیشتر
    چند ثانیه پیش · دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    پسنديدن
  • تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1
    نظری بنویسید…

تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AMIR TATALOO
5 ساعت پیش
دوستاى عزيزم من پارسال ميخواستم خداحافظى كنم اما يه سرى حرفِ نگفته بود ، مجبور بودم به خاطرِش سرپا وايسم !! ميدونم خيلياتون دركم نميكنيد اما اگه يه هفته بريد سَرِ كار و حقوقتون رو نگيريد تازه بى احترامى هم ببينيد ! صابكارِتون رو بيچاره ميكنيد و دركم ميكنيد !! ديگه شد ١٢ سال كارِ شب و روز و من ٢٨ سالَم !!! از ١٦ سالگى تا الان دویيدم به عشقِ يه چيز !! اونم احترام !!! تا حالا فكر ميكردم فقط پاى كامنت... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه ...
90 مورد اشتراک‌گذاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسنديدن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسنديدن · · دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=137389836271485&p[1]=944760955534365&profile_id=137389836271485&share_source_type=unknown]اشتراک‌گذاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AMIR TATALOO
اکتبر 17
[/url]تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1
[url=https://www.facebook.com/amirtataloof/photos/a.656991850977945.1073741827.137389836271485/942987052378422/?type=1&relevant_count=1]
226 مورد اشتراک‌گذاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=137389836271485&p[1]=1073742617&profile_id=137389836271485&share_source_type=unknown]اشتراک‌گذاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AMIR TATALOO
اکتبر 16
خودم گفتم اونايى كه اضافيَن خودشون ميرن !! الآن بهم ثابت شد اضافيَم !! وقتى ميرم واليبال آخرش اونجورى بيرونم ميكنن !! وقتى دعوتم ميكنن و بعدش دردسر و حاشيه ساز و ممنوع الورود به تمرين ميشم !! وقتى حتى راه آهن تَهِ جدولى ميگه ما نميدونيم شايد يارو خودش ميخواد تيم بسازه ! وقتى موزيكام رو ميگن غير مجاز و همه جا حتى زير كامنتا پُرِ فحشِ !!! يعنى چى ؟؟ يعنى بمير !!! آره من حسى كه دارم يه چيزى مثل اعدام... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه ...
192 مورد اشتراک‌گذاری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=137389836271485&p[1]=942611889082605&profile_id=137389836271485&share_source_type=unknown]اشتراک‌گذاری
فک کنم اخطاره رو برا نشر اینا گرفتم :/
از جان گذشتگی رو از من یاد بگیرین
پاسخ
نقل قول: تورو خدا این پستو هزار بارمک شده تو هزار تا سایت کپی کنید تا وقتی امیر اسمشو سرچ کنهبفهمه ما پشتشیم

کرده این کارو!
اتفاقا همین حمایتا باعث شده این کارا رو بکنه
شما طرفداراش دو روز محلش نزارین عین بچه ی ادم بر میگرده سر خونه زندگیش :| :/
پاسخ
نرررررررررررررررررررررررررررووووووووووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying خواهش میکنم بری دیونه مشم بعد خود کشی میکنم اینجوریudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoudoبری گریه میکنم:rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum::rum:​:rum::rum::rum:التماست میکنم نرو:ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr:
بافکر کردن به هر حیوانی
                           ذهن خود را باغ وحشنکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط پفکـــــــ نمکــــی
آگهی
این بااین همه طرف داردوباره ازین حرفای بچگونه میزنهExclamation
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1
پاسخ
تتلوووووو نهههههههههههه نرووووووووو بخاطر هوادارات بمووووونcrying
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس 1 فقط در حد همون تهدیده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
این تتلو هم خوددرگیری داره ها

معلوم نی چشه××××××××××!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Star توصیه های رپری ( من در زندگی استفاده میکنم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان