امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور

درود بر همه ی دوستان گرامی

پس از گفتگو و مشورت به این نتیجه رسیدیم که وبلاگ فلشخور -که بخشی از سایت فلشخور است- با کمک شما دوستان دوباره فعال بشود و این بار به طور گسترده به کار خودش ادامه بدهد. 

موضوعاتی که در وبلاگ فلشخور مطرح می شوند:
1- اخبار بازی ها
2- نقد و معرفی بازی ها
3- اخبار سخت افزار
4- اخبار نرم افزار های مربوط به بازی ها
5- کنسول ها
و...

شرایط نویسندگی وبلاگ فلشخور:
1- هیچ مطلب کپی  شده ای قابل قبول نیست
2- فرد مورد نظر تمام متن مورد نظر رو خود باید ترجمه یا نوشته باشد
3- صلاحیت فرد توسط تیم مدیریت تایید شود
4- دو یا چند مطلب از پیش آماده شده داشته باشد تا به ما دهد که توانایی او را در این زمینه بسنجیم
5- فرستادن هفته ای حداقل دو مطلب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/blog/

اگر پرسش یا درخواستی در این مورد دارید فقط در این تاپیک مطرح کنید.

با سپاس از شما - تیم مدیریت فلشخور
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، L²evi ، Apathetic ، Spell † ، eNorto ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Wanton ، # αпGεʟ ، Mason ، Berserk ، Interstellar ، ×ThundeRBolT× ، omidkaqaz ، *Nafas* ، an idiot ، || Mιѕѕ α.η.т || ، sober ، . . . P oo R ! A . . . ، eɴιɢмαтιc ، *2gether4ever* ، Mr.Unnamed ، امیر‌حسین ، _Strawberry_
آگهی
من هستم .
هم میتونم ترجمه کنم و خودم با ادبیات های گوناگون بنویسم ، هم میتونم خودم نقد کنم چون اولا بازی زیاد میکنم و میشناسم دوما نقدم قویه و قبلا راجع به همین نقد بازیها وبلاگ نویسی میکردم ..
برای ترجمه هم مسلط به چن تا زبون هستم اگه بخواید میتونم کمک کنم :|
برای نمونه کار هم فردا نقد یه بازی رو از زبون خودم براتون میارم . خوبه ؟ (:

این رو اضافه کنم روی من بیشتر به عنوان مترجم نقد و بررسی بازیها حساب کنید . اخبار جدید و اینجور چیزا رو فک نکنم بتونم تهیه کنم .دیگه باز خود دانی فرید (:
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط eNorto ، FARID.SHOMPET ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، ×ThundeRBolT× ، L²evi ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، eɴιɢмαтιc
(04-08-2015، 23:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم .
هم میتونم ترجمه کنم و خودم با ادبیات های گوناگون بنویسم ، هم میتونم خودم نقد کنم چون اولا بازی زیاد میکنم و میشناسم دوما نقدم قویه و قبلا راجع به همین نقد بازیها وبلاگ نویسی میکردم ..
برای ترجمه هم مسلط به چن تا زبون هستم اگه بخواید میتونم کمک کنم :|
برای نمونه کار هم فردا نقد یه بازی رو از زبون خودم براتون میارم . خوبه ؟ (:

این رو اضافه کنم روی من بیشتر به عنوان مترجم نقد و بررسی بازیها حساب کنید . اخبار جدید و اینجور چیزا رو فک نکنم بتونم تهیه کنم .دیگه باز خود دانی فرید (:

در مورد نقد بازی ها:
در هر صورت باید یک بازی نسبتا جدید یا خیلی جدید باشه. نمیشه که مثلا چون قبلا ها یک بازی ای رو انجام می دادی بیای اون رو نقد کنی که!

سپاس شده توسط Apathetic ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، L²evi ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
اقا من کلی بازی جدید میشناسم من فردا مطلبامو برات پ خ میکنم

یک assassins creed جدید داره میاد

من هستم اقا

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
بازی های pes و فیفا فعلا بازی میکنم اینام که هر سال نسخه جدیدشون میاد اینا مناسب و کافی نیستن ولی اینا برای نقد شخصی خودم هستن و من میتونم به عنوان مترجم جدیدترین بازیها رو از سایت های خارجی پیدا و ترجمه کنم . خب خوبه یا نه ؟ :|
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، L²evi ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(05-08-2015، 0:11)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی های pes و فیفا فعلا بازی میکنم اینام که هر سال نسخه جدیدشون میاد اینا مناسب و کافی نیستن ولی اینا برای نقد شخصی خودم هستن و من میتونم به عنوان مترجم جدیدترین بازیها رو از سایت های خارجی پیدا و ترجمه کنم . خب خوبه یا نه ؟ :|

بله اگه به روز باشید (مثل رزی و ایمان) خیلی خوبه.
مثلا می تونی از سایت استیم هم استفاده کنی. من خودم خبر ها رو از اونجا در میارم

سپاس شده توسط Apathetic ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، Mason ، Berserk ، L²evi ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
اوکی پس حله سایت خارجی زیاد میشناسم . ترجمه هم که خوراکه منه ! :d
فقط یه چیزی .. باید نقد ها رو برای کی بفرستم که تو بلاگ بزاره ؟ بعد باید حداقل تعداد نقدها مثلا در هفته چه قدر باشه ؟ چون ممکنه خیلی وخت نکنم ولی اگه قبول کرده باشین تلاشمو میکنم ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، L²evi ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(05-08-2015، 0:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه چیزی .. باید نقد ها رو برای کی بفرستم که تو بلاگ بزاره ؟ بعد باید حداقل تعداد نقدها مثلا در هفته چه قدر باشه ؟ چون ممکنه خیلی وخت نکنم ولی اگه قبول کرده باشین تلاشمو میکنم ..

نام کاربری براتون باز میشه اگه وارد تیم بشید.
هفته ای دو مطلب حداقل

سپاس شده توسط Apathetic ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، L²evi ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(05-08-2015، 0:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همچین مشکلی رو دارم

وقت

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Apathetic ، eNorto ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، L²evi
یه سوال ..

خب اگه اخبار بازی ها و نقد و بررسی رو توی وبلاگ فلشخور بزاریم پس انجمناش چی میشن ؟ اونجا هم باید بزاریم ؟

و راهنمای قدم به قدم بازی ها هم میشه گذاشت ؟
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، Berserk ، eNorto ، # αпGεʟ ، FARID.SHOMPET ، ( lιεβ ) ، L²evi ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، eɴιɢмαтιc

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان