انجمن های تخصصی  فلش خور
جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اخبار، اطلاعیه ها و قوانین (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور (/showthread.php?tid=239852)

صفحه‌ها: 1 2

جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - FARID.SHOMPET - 04-08-2015

درود بر همه ی دوستان گرامی

پس از گفتگو و مشورت به این نتیجه رسیدیم که وبلاگ فلشخور -که بخشی از سایت فلشخور است- با کمک شما دوستان دوباره فعال بشود و این بار به طور گسترده به کار خودش ادامه بدهد. 

موضوعاتی که در وبلاگ فلشخور مطرح می شوند:
1- اخبار بازی ها
2- نقد و معرفی بازی ها
3- اخبار سخت افزار
4- اخبار نرم افزار های مربوط به بازی ها
5- کنسول ها
و...

شرایط نویسندگی وبلاگ فلشخور:
1- هیچ مطلب کپی  شده ای قابل قبول نیست
2- فرد مورد نظر تمام متن مورد نظر رو خود باید ترجمه یا نوشته باشد
3- صلاحیت فرد توسط تیم مدیریت تایید شود
4- دو یا چند مطلب از پیش آماده شده داشته باشد تا به ما دهد که توانایی او را در این زمینه بسنجیم
5- فرستادن هفته ای حداقل دو مطلب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/blog/

اگر پرسش یا درخواستی در این مورد دارید فقط در این تاپیک مطرح کنید.

با سپاس از شما - تیم مدیریت فلشخور

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - Apathetic - 04-08-2015

من هستم .
هم میتونم ترجمه کنم و خودم با ادبیات های گوناگون بنویسم ، هم میتونم خودم نقد کنم چون اولا بازی زیاد میکنم و میشناسم دوما نقدم قویه و قبلا راجع به همین نقد بازیها وبلاگ نویسی میکردم ..
برای ترجمه هم مسلط به چن تا زبون هستم اگه بخواید میتونم کمک کنم :|
برای نمونه کار هم فردا نقد یه بازی رو از زبون خودم براتون میارم . خوبه ؟ (:

این رو اضافه کنم روی من بیشتر به عنوان مترجم نقد و بررسی بازیها حساب کنید . اخبار جدید و اینجور چیزا رو فک نکنم بتونم تهیه کنم .دیگه باز خود دانی فرید (:

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - FARID.SHOMPET - 05-08-2015

(04-08-2015، 23:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم .
هم میتونم ترجمه کنم و خودم با ادبیات های گوناگون بنویسم ، هم میتونم خودم نقد کنم چون اولا بازی زیاد میکنم و میشناسم دوما نقدم قویه و قبلا راجع به همین نقد بازیها وبلاگ نویسی میکردم ..
برای ترجمه هم مسلط به چن تا زبون هستم اگه بخواید میتونم کمک کنم :|
برای نمونه کار هم فردا نقد یه بازی رو از زبون خودم براتون میارم . خوبه ؟ (:

این رو اضافه کنم روی من بیشتر به عنوان مترجم نقد و بررسی بازیها حساب کنید . اخبار جدید و اینجور چیزا رو فک نکنم بتونم تهیه کنم .دیگه باز خود دانی فرید (:

در مورد نقد بازی ها:
در هر صورت باید یک بازی نسبتا جدید یا خیلی جدید باشه. نمیشه که مثلا چون قبلا ها یک بازی ای رو انجام می دادی بیای اون رو نقد کنی که!

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - ☮ VENOM VΛDΞR ☮ - 05-08-2015

اقا من کلی بازی جدید میشناسم من فردا مطلبامو برات پ خ میکنم

یک assassins creed جدید داره میاد

من هستم اقا

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - Apathetic - 05-08-2015

بازی های pes و فیفا فعلا بازی میکنم اینام که هر سال نسخه جدیدشون میاد اینا مناسب و کافی نیستن ولی اینا برای نقد شخصی خودم هستن و من میتونم به عنوان مترجم جدیدترین بازیها رو از سایت های خارجی پیدا و ترجمه کنم . خب خوبه یا نه ؟ :|

(05-08-2015، 0:11)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی های pes و فیفا فعلا بازی میکنم اینام که هر سال نسخه جدیدشون میاد اینا مناسب و کافی نیستن ولی اینا برای نقد شخصی خودم هستن و من میتونم به عنوان مترجم جدیدترین بازیها رو از سایت های خارجی پیدا و ترجمه کنم . خب خوبه یا نه ؟ :|

بله اگه به روز باشید (مثل رزی و ایمان) خیلی خوبه.
مثلا می تونی از سایت استیم هم استفاده کنی. من خودم خبر ها رو از اونجا در میارم

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - Apathetic - 05-08-2015

اوکی پس حله سایت خارجی زیاد میشناسم . ترجمه هم که خوراکه منه ! :d
فقط یه چیزی .. باید نقد ها رو برای کی بفرستم که تو بلاگ بزاره ؟ بعد باید حداقل تعداد نقدها مثلا در هفته چه قدر باشه ؟ چون ممکنه خیلی وخت نکنم ولی اگه قبول کرده باشین تلاشمو میکنم ..

(05-08-2015، 0:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه چیزی .. باید نقد ها رو برای کی بفرستم که تو بلاگ بزاره ؟ بعد باید حداقل تعداد نقدها مثلا در هفته چه قدر باشه ؟ چون ممکنه خیلی وخت نکنم ولی اگه قبول کرده باشین تلاشمو میکنم ..

نام کاربری براتون باز میشه اگه وارد تیم بشید.
هفته ای دو مطلب حداقل

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - ☮ VENOM VΛDΞR ☮ - 05-08-2015

(05-08-2015، 0:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همچین مشکلی رو دارم

وقت

RE: جذب نیرو برای وبلاگ فلشخور - Mason - 05-08-2015

یه سوال ..

خب اگه اخبار بازی ها و نقد و بررسی رو توی وبلاگ فلشخور بزاریم پس انجمناش چی میشن ؟ اونجا هم باید بزاریم ؟

و راهنمای قدم به قدم بازی ها هم میشه گذاشت ؟