امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمادفراماسونری:هیچ چیز اتفاقی نیست (تبلیغات)

درسته اگه بچه ای ببینه نمیفهمه یا بزرگترا ولی

این ها پیام ناخود آگاه هستن و روی ذهن آدم تاثیر میذاره
مث برگردان آهنگ، یه چیزایی گفته میشه که گوش آدم نمیتونه مفهومش رو بفهمه ولی رو ناخودآگاه ادم اثر داره
این عکسا هم از طریق بینایی تاثیر میذاره

کسی که میخواد این هارو نادیده بگیره حالا که فهمیده ینی (خیلی معذرت میخوام) محترمانه بگم میخواد خودشو بزنه به جاهلیت

من سعی کردم شما رو با اندکی از این نشانه ها آشنا کنم دیگه قضاوت با خودتونه

اگه خودتون نمیخواید جدی بگیرید با حرفاتون کسی دیگه رو ترغیب نکنید
من حرفامو زدم...
باتشکر از نظراتون
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، Mr.Unnamed
آگهی
(23-07-2015، 16:57)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث برگردان آهنگ، یه چیزایی گفته میشه که گوش آدم نمیتونه مفهومش رو بفهمه ولی رو ناخودآگاه ادم اثر داره

کسی که میخواد این هارو نادیده بگیره حالا که فهمیده ینی (خیلی معذرت میخوام) محترمانه بگم میخواد خودشو بزنه به جاهلیت

من حرفامو زدم...
باتشکر از نظراتون

با شما کاملا مخالفم....

الان همون گیسو کمند تاثیر داره فکر میکنید؟؟؟؟شما ها بیکارید به زور میخواید از هر چیزی اشکال بگیرید 

نمیدونم چی بگم.

ترغیب؟خب ما هم دیدگاه های خودمون رو گفتیم

اینحوری باشه موضوع شما باید بره زباله دان پس 
نظر ما اینهتو جاهلیت بودن بهتر از اینه که ادم ادای روشنفکر هارو در بیاره
پاسخ
نقل قول: این ها پیام ناخود آگاه هستن و روی ذهن آدم تاثیر میذاره

ی سوال: آیا این ادعا از نظر علمی هم اثبات شده ست؟؟؟
نمادفراماسونری:هیچ چیز اتفاقی نیست (تبلیغات) 2
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، امیررضا*
گفته تاثیر روی ناخوداگاه نگفته کسی باید بفهمه ممنون عالی بود
البته با تشکر از استاد رائفی پور
کلمات روی بیتم چیدم اینو به تو میگم میرم
همه وجودمو واسه بالا بردن پرچم میهن می دم
طالب آتش بسم مشکلی باشه تا تهش هستم
میخونم از ما می دونم حرفام
میمونن فردا تا هشت نسلم
به همین شاهرگ قسم که قدم به قدم پای حرفم هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس /کریستیانو رونالدو با سیمایی جدید، ریش+ سبیل + موی بلند
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
(23-07-2015، 17:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 16:57)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حرفامو زدم...
باتشکر از نظراتون

با شما کاملا مخالفم....

الان همون گیسو کمند تاثیر داره فکر میکنید؟؟؟؟شما ها بیکارید به زور میخواید از هر چیزی اشکال بگیرید 

نمیدونم چی بگم.

ترغیب؟خب ما هم دیدگاه های خودمون رو گفتیم

اینحوری باشه موضوع شما باید بره زباله دان پس 
نظر ما اینهتو جاهلیت بودن بهتر از اینه که ادم ادای روشنفکر هارو در بیاره

ببخشید اون کلمه ای که روش در اومد ینی چی پس؟
شما دارید واقعیت رو پنهان میکنید :|
اگه یکی دوتا بود میگفتیم حالا اتفاقیه این همه نشانه الکیه :\

(23-07-2015، 18:20)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: این ها پیام ناخود آگاه هستن و روی ذهن آدم تاثیر میذاره

ی سوال: آیا این ادعا از نظر علمی هم اثبات شده ست؟؟؟

بله تحقیق محقق های آمریکایی بوده، واسه برگردان آهنگ که استاد رایفی پور هم در این زمینه گفتن

این ها هم از نظر بنده از طریق بینایی اثر میذاره اگه دقت کنیم نشانه ها رو میبینیم

(23-07-2015، 12:13)Mr.world8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه کنید این یکی از توانایی های ذهن انسان خلاق هست
ما دوست داریم برای چیز های نا مفهوم. می خواهیم روابطی پیدا کنیم
اگه من توی ابر عکس سکسی ببینم نشاندهنده ی 'ذهن خراب من هست نه نشانه ی منحرف بودن خدا
اگر هم در سنگ نقش نگار هایی ببینم آیا خدا می خواهد من اينهارا ببینم
نه خیر عزیز
این هارا نظریه پردازان سپاه درست می کنند در اقوام نزدیک ما یکی از آنها نظریه پر دار است

ذهن خراب :|این همه نشانه نمیتونه الکی باشه عزیز هه
کمی اطلاعاتتان بالا بره بده؟
واقعا واقعیت رو نمیبینید :|

(23-07-2015، 14:20)تیک تاک13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی این پیامارو نمیفهمه مگر کسی بهشون بگه
پس به مردم اطلاع رسانی نکنین

یه سوال آدم جاهل بهتره یا آدمی که آگاهه؟
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Unnamed
کسی اینارو ندونه جاهله؟
پاسخ
آگهی
من از شما بانو یه سوال دارم
شما مطمئنا تاحالا به ابر ها نگاه کردین و اشکالی رو در اون دیدید
این اشکال به اتفاقات هفته ی شما مربوط میشه که ذهن شمارو مشغول کرده
برای مثال یک روز یک کلمه ی خاص می شنوید برای شما جالب هست
خواهید دید چقدر این کلمه استفاده شده هست
خوب جواب منو بدید به نظرتان استاد رافعي پور اون هفته ذهنش به چی مشغول بوده???
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، saeedrajabzade
من درباره ریورس(نهان‌سازی در برگردان) که درباره آهنگه نه تصویر چند تا سرچ کوچیک کردم چیزایی جالبی پیدا کردم شاید بدردتون بخوره...
ولی درباره نهانسازی در تصویر چیزی پیدا نکردم
اگه کسی مطلب علمی درباره مخفی سازی در تصویر داره دریغ نکنه، لطفا

نهان‌سازی در برگردان(دیدگاه علمی، پژوهش‌ها و بدبینی‌ها)

مایکل شرمر،[ت ۱۰۹] شک‌گرای سرشناس ادعا نمود که رخداد پدیدهٔ پل مرده در سال ۱۹۶۶ به‌همراه پیام منتسب در پایان آهنگ «من خیلی خسته‌ام»،[ت ۱۵] بواسطهٔ دریافتی نادرست از یک الگو ایجاد شده بود. شرمر مدعیست که آنزمان، مغز انسان با یک توانایی تشخیص الگوی قوی که برای پردازش میزان زیاد سروصدا در محیط پیرامونی لازم بود، استنتاج نموده ولی امروز این قابلیت به تولید مثبت های کاذب می‌انجامد.
برایان واندل[ت ۱۱۰] استاد عالیرتبه روانشناسی در دانشگاه استنفورد تصریح می‌کند که توجه و وقع گذاری به پیام‌های وارونه، اشتباهی است که از این قابلیت الگوشناسی نشأت گرفته است و اظهار می‌دارد تئوری‌های انگیزش زیرآستانه‌ای همگی «موهوم» و «نامقبول» اند.
جیمز واکر،[ت ۱۱۱] مدیر انجمن پژوهشی مسیحیت واچمن فلوشیپ،[ت ۱۱۲] مدعیست که «شما می‌توانید هر سرود روحانی مسیحی را برگزینید و اگر وارونهٔ آنرا مدت مدیدی با سرعتهای مختلف پخش کنید، آنرا به بازگویی هرآنچه می‌خواهید وادار خواهید ساخت.»
مدیر تبلیغات گروه لد زپلین نیز در تأیید آن گفتار می‌گوید «هرچه را می‌خواهید برعکس پخش کنید، و شما بالاخره درآن چیزی می‌یابید.»
اریک بورگوس[ت ۱۱۳] از وب‌گاه برگردان صدای talkbackwards.com عنوان می‌دارد که «از لحاظ علم ریاضی، اگر شما به حد نیاز گوش فرادهید، سرانجام الگویی خواهید یافت.»
مادامیکه جف میلنر[ت ۱۱۴] از وب‌گاه وارون‌نگاری jeffmilner.com چنین برمی‌شمرد: «اغلب مردم، وقتی سایت را نشان شان می‌دهم می‌گویند قادر به درک شنیداری هیچ چیز نیستند، البته این تا زمانیست که من متن برگردان ترانه‌ها را نشان شان بدهم.»

مهندس صوت ایوان اولکات،[ت ۱۱۵] مدعیست پیام‌های برگردان در آفرینه‌های هنرمندانی چون کوئین و لد زپلین، برگردان آواهایی کاملاً تصادفی هستند که در آنها واجهای سروده یا گفته شده، هنگامیکه وارونه‌وار شنیده می‌شوند، آمیزهٔ تازه‌ای از واژه‌ها را می‌آفرینند.
در سال ۱۹۸۵، روانشناسان دانشگاه لثبریج، جان ووکی[ت ۱۱۶] و جی. دان رید[ت ۱۱۷] پژوهشی را با استفاده از سرود روحانی شماره ۲۳[ت ۱۱۸] از انجیل، آهنگ «دیگری می‌میرد»[ت ۹۲] از گروه کوئین و قطعات صوتی دیگری که ویژهٔ این آزمایش ساخته شده بودند، ترتیب دادند. ووکی و رید نتیجه‌گیری کردند چنانچه نهان‌سازی در برگردان وجود هم داشته باشد، بر ذهن بی‌اثر است. شرکت کنندگان در آزمایش، برای بازشناسی عبارات وارون‌نگاشت شده به‌هنگام پخش عادی دچار اشکال شده و ناتوان از تمیزدهی انواع پیام از یکدیگر (اعم از پیام‌های مذهبی، شیطانی یا تجاری) بودند و همچنین رفتارشان نیز به عملکردی نینجامیدکه نتیجهٔ پیام وارون‌نگاشته باشد. ووکی چنین نتیجه گرفت: «ما نتوانستیم هیچ اثری از پیام‌های مهندسی شدهٔ برگردانده را روی رفتار شنوندگان بیابیم، چه رفتار آگاهانه و چه ناخودآگاهانه.» نتایج مشابه ووکی و رید پیشتر از سوی د.آوریل[ت ۱۱۹] در سال ۱۹۸۲ کسب شده بود. براساس آزمایشی در سال ۱۹۸۸ توسط تی ای مور[ت ۱۲۰] نیز چنین نتیجه‌گیری شد: «هیچ گواهی از اینکه شنوندگان آگاهانه یا ناخودآگانه ازسوی درونمایهٔ گفتارهای برگردان شده تحت تأثیر قرار گرفته باشند موجود نمی‌باشد».
در سال ۱۹۸۷ دیوید جان اوتس،[ت ۱۰۰] جستار شبه علمی را پیش کشید با نام برگردان پیام که در کتابی با همان نام بازنمود یافت. این نظریه پس از نمایش در رسانه‌ها مورد توجه عامه قرار گرفت. در این نظریه باور او بر این است که انسان به‌هنگام خَلق گفتار، ناخودآگاه پیام‌های پنهانی را می‌آفریند که نمایانگر بینشی‌است از اندیشه‌های درونی او. این بارِکلام در بخشی از وارون عبارات بازگو شده نهفته گردیده‌است و ترکیب این دو کلام (اصل و برگردان) است که ازسوی آگاهی و ناخودآگاه دریافت می‌شود. اوتس مدعیست که پیام برگردان همواره روراست بوده و حقیقت دیدگاه درونی گوینده را آشکار می‌سازد. بیشتر زبانشناسان بر دیدگاه مطرح شده وقعی نگذاردند و اغلب دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی نیز بدلیل نبود مبنای نظری برای اینکه پیشگویی‌های اوتس حتی ارزش آزمودن داشته باشد، و این واقعیت که خیلی از ادعاهای او ناآزمودنی هستند، از آزمودن تئوری خودداری کرده و آنرا فاقد وجاهت علمی دانستند. به هر روی، در اندک آزمایش‌های علمی انجام گرفته نیز این دریافته‌ها تأیید نشدند.
در سال ۱۹۹۲، طی آزمایشی ثابت شد قرارگیری در معرض پیام‌های برگردان شده به دگرگونگی چشمگیری در رفتار نمی‌انجامد.پروفسور روانشناسی مارک د. آلن[ت ۱۲۱] می‌گوید «دریافت پیام‌های زیرآستانه‌ای از طریق برگردان کاملاً ناممکن بوده و باور انجام پذیری آن به‌غایت مضحک است».
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
سعید رجب زاده احسنت!

درست گفتی

تو اهنگای مایکل جکسون و جاستین بیبر زیاد استفاده میشه...

انرژی کاذب ایجاد میکنه

برا همینه تو ورزش اهنگ میندازن
این کار خیلی خوبه!
البته اگه تخلیه شه با ورزش وگرنه کشنده اس!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
واقعا چه دوره و زمونه ای شده ! ممنون که بعضی از حقایق رو برامون روشن کردید . + سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، حسن CR7

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان