امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمادفراماسونری:هیچ چیز اتفاقی نیست (تبلیغات)

درود ؛

مخفی کردن پیام یا مطلب خاصی در تصاویر کاری است که از سالیان دور توسط نقاش ها و یا طراحان لوگو ها انجام میشده است مانند تابلو های ”شام آخر – مونالیزا و …” لئوناردو داوینچی و تا حال ادامه داشته است مانند لوگو ها و تصاویر شرکت های امروزی.
 این کار میتواند از طرفی کار جالب و خوبی باشد و از طرف دیگر کاری زشت و ناپسند و فقط برای سواستفاده از ضمیر ناخودآگاه انسان ها و در نتیجه شرطی کردن آنها.
از هر دوحالت مثال هایی همراه با تصاویر میزنیم تا با این بحث بیشتر آشنا شوید
نمادفراماسونری:هیچ چیز اتفاقی نیست (تبلیغات) 1

پیکان موجود در طرح به بیننده می فهماند که شرکت آمازون همه چیز را دارا است.

حتما متوجه شدید که این فقط یک دوشاخه نیست درسته؟! شرکت برق ایتالیایی که مخفف نام شرکتش ED است .

شرکت Elle Hive که میبینید با حروف E و H یک تراکتور تشکیل شده است.

لوگوی شرکت بسته بندی Pakuy که جعبه ی باز شده در لوگو حرف P را نشان میدهد.

دو حرف اول یک موج را به نمایش گذاشته اند که سمبل سیگنال های دیجیتالی است و دو حرف دوم سیگنال دیجیتالی 1 و 0 را نشان می دهند.

تصویر مستتر خرس که در تصویر کوه Matterhorn قرار دارد سمبل شهری است که اولین بار شکلات های Toblerone در آنجا تولید شد.

یک کفش در فضای منفی نهفته است.

حرف I به زیبایی با یک زیپ جایگزین شده است

در این لوگو سایه یک عقاب را می بینید و در فضای منفی سمت چپ سر یک اسب و در فضای منفی سمت راست سر یک گرگ را مشاهده می کنید.
تصاویری که مشاهده کردید بیشتر برای آشنایی شما با پدیده ی مخفی سازی پیامهایی خاص در تصاویر بود.
اما حال میخواهیم تصاویر دیگری را به شما نشان دهیم که نشان دهنده ی تفکر کثیف طراحان این نوع عکس ها است. شما این تصاویر را میتوانید در فیلم ها و انیمیشن ها و لوگو ها و… مشاهده کنید!
 متاسفانه بیشتر این تصاویر مستهجن است که از شما به این دلیل عذر خواهی میکنیم و اینکه توضیح دادن پیام مخفی شده کار سختی است ولی سعی شده تا جایی که امکان وجود داشته است توضیح داده شود.
اما برای اینکه متوجه بشوید این تصاویر چگونه بر روی شما تاثیر میگذارد و شما را شرطی میکند چند مثال میزنیم… یک نمونه از شرطی شدن که برای بیشتر افراد پیش آمده است ترشح بزاق دهان هنگام دیدن لواشک یا خوراکی های گوناگون است… شما با اینکه آن لواشک را نخورده اید اما بزاق دهان شما شروع به ترشح کردن میکند که این به دلیل این است که در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شده است که هنگام خوردن لواشک بزاق دهان شروع به ترشح کند! همان ضرب المثل که ” نخورده دهانش آب افتاد!! ”
 6 نوع شرطی سازی وجود دارد که در کتاب روانشناسی هلگارد توضیحات کاملی درباره آنها داده شده. یکی از اصلی ترین فاکتورهای شرطی سازی دادن جایزه یا افتادن یک اتفاق خوب یا بد برای شخص هنگامیکه یک کار تکراری را انجام میدهد است که باعث میشود فردی که شرطی شده است زمانیکه در برابر آن کار قرار میگیرد واکنش خوب یا بد از خودش نشان دهد یا به بیانی دیگر از آن کار خوشش یا بدش بیاید!
مانند فردی که با خوردن یک غذای خاص حالت تهوع به او دست داده است… آن فرد تا مدت ها از آن غذا بدش می آید چون بدن یا ضمیر ناخودآگاه او فهمیده است که اگر این غذا را بخوری حالت تهوع خواهی گرفت!
موضوع کمی عجیب به نظر می رسد ولی کاملا برای ذهن شما روشن است ، کد های مخفی که در بعضی از تصویر و یا فیلم ها وجود دارد ، شما متوجه آنها نمی شوید ولی این کد ها کاملا بر روی ذهن شما و ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر می گذارد و مغز شما به آنها جواب های دلخواه را می دهد . به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید چه می بینید :

حالا به تصویر زیر نگاه کنید :

یا تصویر زیر :

راهنمائی Big GrinANE WAZ HERE
چیزی می بینید ، عکس زیر را مشاهده کنید :

در حالت عادی شما این عکس های را می بینید و بدون هیچ توجهی از آنها می گذرید اما غافل از این هستید که این عکس همراه با کد مخفی که در خود دارد ذهن شما را نیز کد گذاری می کند تا در موقع لازم جواب مناسب از سمت مغز شما دریافت کنند . اسامی مختلفی برای این نوع تصویر در نظر گرفته شده Subliminal stimuli یا sublimina messaging ، پیام های مخفی یا پیام های ناخود آگاه و اسامی دیگر از این جمله اند . این پیام ها یا کد های از این رو حائز اهمیت هستند با اینکه دیده نمی شوند ولی پیام خود را به ذهن منتقل می کند و تاثیر دلخواه را بروی فرد مورد نظر می گذارند .
توضیح بسیار جالبی برای این موضوع در ویکی پدیا نوشته شده است ، توصیه می کنم خصوصا بخش تاریخچه این مطلب را بخوانید .
شاید بعضی از افراد به این موضوع باور نداشته باشند و آن را رد کنند ، ولی آیا اگر این موضوع صحت نداشت و این کد ها تاثیر خود را نداشتند ، از سال 1897 که این جریان پیدا شد به بعد توجیح پذیر می باشد که نظام سلطه تا آنقدر سر سخت بر این موضوع پافشاری کند و به عناوین مختلف از آن استفاده کند . در ادامه مصادیق بارزی از sublimina messaging ها یا پیام های مخفی برای شما طرح خواهم کرد که به آن Subliminal Advertising ، پیام های مخفی تبلیغاتی گفته می شود .
استفاده این پیام ها و کد ها در تبلیغات یک طیف بسیار وسیع از محصولات را در بر می گیرد . کد ها و پیغام های مخفی که در تبلیغات استفاده شوند Subliminal Advertising ، کد های مخفی تبلیغاتی نام دارد . این مسئله زمانی مورد توجه بسیار زیاد قرار گرفت که نظام حاکم و سلطه بر جهان متوجه موضوعی شده و آن این بود که آموزه های خود را نمی تواند به صورت علنی به مردم تحمیل کند چون مورد اعتراض و مقابله مردم و ملت های مختلف قرار می گیرد . پس با توجه به تاثیر گذاری این محرک ها و کدها ، اقدام به گسترش طیف وسیعی از این تبلیغات در کشور های خصوصا اسلامی نمود .
طرح یک سوال بسیار می تواند به روشن شدن این موضوع کمک کنید ؛ آیا شما به عنوان یک فرد مسلمان ( جدا از اینکه از برادران سنی هستید و یا شیعه ) در هر صورت خواهید پذیرفت که شرکتی هر چند مهم و پولدار که تولید یک کالا بسیار مهم و حیاتی را در دست دارد در تبلیغ محصول خود به ارزش های دینی شما بی احترامی کند ؟
جواب شما مسلما نه است . ولی همانوطور که می دانید نظامی سلطه یا غرب و یا هر چه شما اسمش را می گذارید از خیلی پیش تر این کار را با همین کد ها و محرک های مخفی تبلیغاتی یا همان Subliminal Advertising را انجام داده به عکس های زیر دقت کنید :

آرم شرکت کوکا کولا

حالا عکس رو بچرخانید و از اول به آخر بخوانید ، اتفاقی که می افتد به شکل زیر خواهد بود :

این یکی از نمونه های قدیمی و بارز بود که خیلی از شما ها هم از این موضوع آگاه بودید ولی هیچ عکس العملی تا به حال نشان ندادید . می دانید چرا ؟ چون کد تاثیر خود را در ذهن شما گذاشته و شما قادر به انجام کاری نیستید . از این نمونه ها ، زیاد موجود است که مفصل به هر کدام خواهیم پرداخت .
البته این نکته هم بسیار مهم است که اینطور برداشت نشود که فقط این کد ها و این نوع تبلیغات برای مسلمانان و یا کشور های آسیایی و یا منطقه خاصی استفاده می شود . بلکه این استراتژیی است که در قابل تمام مردم جهان اعم از اروپایی ، آسیایی و آمریکایی استفاده شده و جواب نیز داده . این کد های مفاهیم زیادی را دنبال می کنند . برای ما که دین مهم است ، دین و ارزش های دینی را هدف گرفته و در غرب پا را هم فراتر گذاشته ، صرف این موضوع که دین در اروپا و آمریکای امروزی معنایی ندارد و فقط بعنوان یک اسم در فرهنگ لغت از آن یاد می شود ( اشاره کوتاهی به آن جمله نیچه که می گوید “خدا 150 سال است که در غرب مرده است” ) و مسائل دیگری را به مردم خود کد می دهد .
از جمله این مسائل از بین بردن حیا و عفت عمومی است ، رواج مفاهیم زشت و پـورنـ و از بین بردن ارزش های دینی و خواندگی به تصویر کشیدن تصاویر ناشایست  به صورت مخفی و بسیار زیرکانه به صورتی که مخاطب مردد می شود نسب به تصویری که در حال مشاهده آن است . و در تمام نقاط شهر و رسانه ها به صورت خیلی عادی برای مردم به نمایش گذاشته می شود . تمام این پیام ها باعث می شود که فرد مورد نظر نسبت به آن موضوع خاص شرطی یا حساس شده و به محض بروز نسبت به آن واکنش دلخواه طراحان را نشان دهد .
قبل از نمایش عکس هایی که در همین مورد جمع آوری شده ایت ذکر چند نکته بسیار ضروری می باشد :
اول اینکه بعضی از عکس ها دارای مفاهیم پنهانی زشت و پـورنـ و می باشد . و صرف اینکه مطلب ، یک مطلب پژوهشی می باشد و قصد آگاه سازی دارم ناچار به نمایش آنها به صورت سربسته می باشم . ( با کمال پوزش )
دوم اینکه به نظر خود بنده بعضی از این عکس ها جای بحث دارد ، برای روشن شدن جریان باید گفت که بعضی از این عکس ها که به وضوح پیام پنهانی خود را بیان می کنند ولی بعضی دیگر هستند که به نظر من جای بحث دارند . و در اینجا مطرح می شود تا خود شما در این مورد قضاوت کنید .
سوم اینکه اگر شما هم در جایی به این گونه پیام های مخفی شده در عکس ها و فیلم ها برخوردید ( صرف نظر از تبلیغاتی بودن یا نبودن آن ) مطرح کنید تا در همین جا به دیگر دوستانتان نیز معرفی شود .

عکس اول :

آن طور که بنده متوجه شدم این یکی از جدید ترین این پیام ها مخفی می باشد که برای کودکان نیر طراحی شده . به عکس بالا نگاه کنید و ببیند چیز مشکوکی می بینید
اگر هنوز متوجه نشدید به عکس زیر نگاه کنید :

این مفهمومی است که ضمیر ناخود اگاه کودک شما هنگام تماشای این انیمیشن در یافت خواهد گرفت . و عواقب بعدی آن چه خواهد بود .
عکس دوم :
عکس بعدی نیز یکی دیگر از شاهکار های دیزنی در این مورد است . ببنید در عکس زیر چه می بیندی :
متوجه پیام زیرکانه آن شدید ؟ نه ، پس عکس زیر را ببنید :

این نکته برای من جالبه بود که چطور به طرز حتی هنرمندانه ای از این پیام ها استفاده کرده . باز هم متذکر می شوم ذهن کودک شما یا همان ضمیر ناخودآگاهش به راحتی این پیام ها را دریافت می کند .
تصویر سوم :
پیام مخفی عکس زیر چیست ؟

خیلی واضح است ، حتما متوجه شدید . به عکس های زیر دقت کنید :

تصویر چهارم :
طرح یکی از محصولات شرکت پپسی :

تصویر پنجم :
سعی کنید نکته و پیام مخفی عکس زیر را کد گشایی کنید :

متوجه نشدید؟ کمی سختر از کد های قبلی است . برای روشن شدن قضیه به عکس زیر توجه کنید

می بینید که این پیام ها حتی تا در اقتصاد یک کشور نیز نمود داشته است .
تصویر ششم :
در صورت این مرد چه می بینید :

کمی دقیقتر نگاه کنید :

حتی لبخند زن هم قابل مشاهده است .
تصویر هفتم :
به این گل های زیبا و به ظاهر ساده نگاه کنید ؛ در پس خود چه رازی شومی را پنهان می کنند ؟
مسئله همیشه یک چیز است ؛ ببینید :
تصویر هشتم :
کار دیگر از دیزنی :

تصویر نهم :
اینبار باز هم دیزنی :

تصویر دهم :
دیزنی فعالیت قابل ستودنی در این زمینه دارد ، نمونه دیگری را ببینید :
بد نیست در این مسیر سری هم به هالیوود بزنیم .

تصویر یازدهم :

به نظر بنده هری پاتر یکی از شوم ترین فیلم های هالیوودی است ، جدا تصویر بالا برای این عقیده ام دلایل بسیاری دارم.
تصویر دوازدهم :
لوگوی بازی سوپر ماریو که اگر دقت کنید بعضی از حروف روی آنها ستاره ای میدرخشد اگر حروفی که ستاره روی آنهاست را کنار هم بگذاریم … چه تشکیل میشود ؟! حدس بزنید !

جمله ی “U R MR G—A—-Y” شکیل میشود

تصویر سیزدهم :
باز هم هری پاتر و این دفعه کاراکتر های اصلی :
همانطور که دیدید به صورت گسترده در این بحث سرمایه گذاری شده و به هیچ قشر اجتماعی نیز محدود نگشته است . در جایی دیزنی برای کودکان پیام می گذاشت و در جایی هم سردمداران یک دولت دست به کار می شدند و نماد های کفر را به صورت کد گذاری شده در اقتصادشان بساط می دهند . چند عکسی که دیدید مشتی بود از خروار ها عکس که می شد ساعت ها در مورد هر کدام بحث کرد . اما چون بحث به اندازه کافی طولانی شده بود و به همین خاطر از مطرح کردن خیلی از مسئله خودداری شد .

منبع :ایران نماد
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، naznin m 77 ، mr.destiny ، Mr.Unnamed ، kian007 ، تیک تاک13 ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، saba 3 ، ایرانی اسلامی ، امیرحسین آی آر آی ، محمد2000 ، mahdi.ir ، حسن CR7 ، PISHY ، adminSurd Girl #
آگهی
اقا من جريان پيرمرد و ميكي موس و اون خالكوبي رو نفهميدم
بگو من گيج شدم اخه

بوگو ديگه
And you held it all
و تو همه رو نگه داشته بودي
But you were careless to let it fall
اما از بهر فروريختنشان بي دقت بودي
  You held it all and I was by your side 
Powerless 
تو همه رو نگه داشته بودي
ومن در كنار تو ناتوان بودم
Linkin park
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
(20-07-2015، 14:54)I love linkin park نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من جريان پيرمرد و ميكي موس و اون خالكوبي رو نفهميدم
بگو من گيج شدم اخه

بوگو ديگه

اون خالکوبی و لباس تن میکی موس نماد فراماسونریه

زیر ابروی پیرمرد نقش دختر خوابیده اس
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
توجه کنید این یکی از توانایی های ذهن انسان خلاق هست
ما دوست داریم برای چیز های نا مفهوم. می خواهیم روابطی پیدا کنیم
اگه من توی ابر عکس سکسی ببینم نشاندهنده ی 'ذهن خراب من هست نه نشانه ی منحرف بودن خدا
اگر هم در سنگ نقش نگار هایی ببینم آیا خدا می خواهد من اينهارا ببینم
نه خیر عزیز
این هارا نظریه پردازان سپاه درست می کنند در اقوام نزدیک ما یکی از آنها نظریه پر دار است
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮
ادم باید بیکار باشه که به این چیز های بیهوده اهمیت بده!

بچه ای که میشینه یک کارتون رو میبینه هیچ چیزی از این چیزا نمیفهمه
مثلا معلم ما برداشته بازی های کامپیوتر رو برامون اورده که فلان بازی اینجوریه درصورتی که ما نمیدونستیم

این ها از بیکاریه و واقعا مسخرس
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
واقعا چرا فکر میکنید کودکان که این کارتون ها رونگاه میکنند و این چیز ها رو پیدا میکنن مانند کارتون گیسو کمند

اما به جای ادم های بیکاری هستن که اینارو پیدا کنن

من با mr.world موافقم
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.world8 ، DAZZLING BOY
آگهی
دوستای عزیز،بهتره ی کم مطالعتون رو زیاد کنید!البته در کمال احترام!
بهتره بیشتر درباره subniminal messages تحقیق کنید.
مرسی از موضوعت!

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
هیچکی این پیامارو نمیفهمه مگر کسی بهشون بگه
پس به مردم اطلاع رسانی نکنین
خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن
واقعا دلم تنگیده بود براش
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، DAZZLING BOY ، mayda
(23-07-2015، 14:04)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی از موضوعت!

من هم با کمال احترام میگم شما مغروری

تو همه ی موضوع ها بقیه رو نا اگاه میدونی خودتو اگاه
پاسخ
(23-07-2015، 14:37)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2015، 14:04)Mr.Unnamed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی از موضوعت!

من هم با کمال احترام میگم شما مغروری

تو همه ی موضوع ها بقیه رو نا اگاه میدونی خودتو اگاه

عزیزم چون تو زمینه ای ک اطلاعاتم کامله بحث میکنم.بعدشم تا الان جایی ندیدم کسی ضعفی از حرفامو بم نشون بده و با استدلال بگه من حرفم غلطه!
درضمن اگه پستامو کامل خونده باشین،ی جاهایی گفتم تو این زمینه اطلاعات ندارم.خیلی جاها از حرفم عذرخواهی کردم.اگه ندیدی،آدرس بدم بت.بدم؟
الانم ببخشید اگه بتون برخورد!شرمنده

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.world8 ، L²evi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان