نظرسنجی: نظرتون درباره ی این پست چیه ؟
عالی
خوب
نسبتا معمولی
زیاد خوشم نیومد
من خوشم نیومد
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 )

خیلی باحال بود خاطره هاتون
امتحان باحال:
یه بار امتحان جغرافی داشتم بعد شبش که تا ساعت 1 بعد نصفه شب داشتم یاس گوش میکردم صبح شم هیچی نخونده بودم اونروز خیلی استرس داشتم ولی وقتی سر جلسه نشستم معلم بعد یه ساعت اومد و گفت امتحان نداریم من اونقدر خوشحال بودم که رفتم خانم رو بغلم کردم یعنی همه اینکارو کرده بودیم.چون هیچکدوم مون نخونده بودیم چون همه باحام شب رفته بودیم شهر بازی. این خاطره مال خرداد پارساله
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) 3
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ
آگهی
(15-09-2015، 9:50)جوجه کوچول موچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی باحال بود خاطره هاتون
امتحان باحال:
یه بار امتحان جغرافی داشتم بعد شبش که تا ساعت 1 بعد نصفه شب داشتم یاس گوش میکردم صبح شم هیچی نخونده بودم اونروز خیلی استرس داشتم ولی وقتی سر جلسه نشستم معلم بعد یه ساعت اومد و گفت امتحان نداریم من اونقدر خوشحال بودم که رفتم خانم رو بغلم کردم یعنی همه اینکارو کرده بودیم.چون هیچکدوم مون نخونده بودیم چون همه باحام شب رفته بودیم شهر بازی. این خاطره مال خرداد پارساله

آورین آورین

اصولا از نظر من یاس از درس مهم تره

ولی اگه می خواستی استرست بیشتر شه

می رفتی البوم استرس the ways رو گوش می کردی

عجب معلم خوبی آورین آورین
پاسخ
چي ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :306: :297:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(15-09-2015، 13:04)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چي ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :306: :297:

از این بچه های تیک تاک تچکر می کنم ^_^
پاسخ
اها بعله.......تچكر كن Big Grin
از من تچكر نيكني؟
پاسخ
(15-09-2015، 13:15)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من تچكر نيكني؟

باوشه

از تو هم تچکر می شود
پاسخ
آگهی
(15-09-2015، 13:16)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:15)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من تچكر نيكني؟

باوشه

از تو هم تچکر می شود

Undecided همين؟
من گل ميخوام
پاسخ
(15-09-2015، 13:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:16)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:15)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من تچكر نيكني؟

باوشه

از تو هم تچکر می شود

Undecided همين؟
من گل ميخوام

واییییییییی

-_-

بیخیال دیگه
پاسخ
(15-09-2015، 13:19)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از من تچكر نيكني؟

باوشه

از تو هم تچکر می شود

Undecided همين؟
من گل ميخوام

واییییییییی

-_-

بیخیال دیگه
ميگم من گل ميخوااااااااااااااااااام Angry
گريه ميكنما
پاسخ
یه بار سره امتحان زبان یکی از گرامرا یادم رفته بود که با اهنگه سلنا تونستم جوابش بدم
...Never mind

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان