نظرسنجی: نظرتون درباره ی این پست چیه ؟
عالی
خوب
نسبتا معمولی
زیاد خوشم نیومد
من خوشم نیومد
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 )

سلام به همه

من بعد مدت ها محرومیت برگشتم

خب این اولین سری کلبه ی خاطرات

یه موضوع کم و بیش جالب برای تعریف خاطرات

این سری فقط درباره ی امتحان

اول کی بگه

.

.

.

.

.

.

خب اول خودم می گم

جالب ترین خاطره ای که توی عمرت شنیدی

اکثرا می گن که موزیک گوش کردند به درس خوندن لطمه می زنه ولی من اینجوری فکر نمی کنم آخه یه بار...

سر امتحان ادبیات

سوال در مورد این بود که هر شاعری در چه قرنی زندگی می کرده

یکی از گزینه ها : خواجه عبدالله انصاری : قرن ...

خب حالا من یادم نیومد که چه قرنی بود ول کردم رفتم سوال بعدی شاید یادم بیاد بعدا

یهو یه اهنگ به ذهنم رسید از تیک تاک به نام احترام بزار که فقط سینا ساعی خونده بود

داشتم با خودم می خوندم که یهو ...

رسیدم به قسمتی که می گفت : رپ مال ایرانه نمونش نصر(می دونم نثره) خواجه انصاری قرن پنجم

یعنی داشتم از خوشحالی پرپر می زدم قرن پنجم قرن پنجم

اینم از فواید رپ و به طور کلی موسیقی

بیکار و دیوونه هم خودتونید ^_^

حالا

شما

بگید

؟

!

@_@
پاسخ
 سپاس شده توسط arbab1376 ، adminSurd Girl # ، serpent ، عشق بارسا23 ، negin2000 ، _wιɴɴer_ ، **zeinab** ، باران20 ، nanali ، rezaak ، || Mιѕѕ α.η.т || ، -samira- ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، mahya . m ، milk_pezi ، omidkaqaz ، MS.angel
آگهی
منو بگو وقت گذاشتم اینو نوشتم هیشکی نظرم نمیده سپاسم نمی کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ραяα∂ιѕє- ، rezaak ، mahya . m
کلن چون تیک تاک گوش میدی سپاس میدم ولی خاطره ی جلبی بود منم همچین خاطره ای ندارم Big Grin
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
پاسخ
 سپاس شده توسط ραяα∂ιѕє- ، rezaak
(01-07-2015، 7:30)Dayana divoone نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلن چون تیک تاک گوش میدی سپاس میدم ولی خاطره ی جالبی بود منم همچین خاطره ای ندارم Big Grin

تیک تاک باحاله خخخخ ولی نه همه ی اهنگاش 3 یا 4 تاش هخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak
ای گل رویایی ای مظهر زیبایی تو عروس شهر افسانه هایی عاشقت میمونم قدرتورو میدونم...

ویژگی های انسان موحد در این اهنگ با رنگ قرمز نشون داده شده!!از این قسمت تو کنکور امسال سوال اومده بود!
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط arbab1376 ، ραяα∂ιѕє- ، یاسی@_@ ، rezaak
(01-07-2015، 7:59)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2015، 7:30)Dayana divoone نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلن چون تیک تاک گوش میدی سپاس میدم ولی خاطره ی جالبی بود منم همچین خاطره ای ندارم Big Grin

تیک تاک باحاله خخخخ  ولی نه همه ی اهنگاش 3  یا 4 تاش هخخخخخخ

اره دقیقن همشون خوب نیستن
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، rezaak
آگهی
Sleepy
Tongue Tongue بخند باو
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، rezaak
عزیزم اگه میشه اسپم نده
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak
یه بار سر امتحان قران بود که هرچی تو مخم بود رو خالی کردم رو برگه ولی با احتساب کلی 13تا16میشدم اونم فوق فوقش  (بماند که کلا هیچی نخونده بودم و رسما خالی بودم(
 نمیدونم حالا کدوم الاقی تقلب قران رو رو میز نوشته بود درست طرف من منم  که بدبخت اومدن رو میزو خوندن  فک کردن من نوشتم حالا منو به زور بردن تک صندلی  چسبیده به میز معلم . معلم ما هم بلند شد رفت ته کلاس نشست. که هممونو ببینه Tongue منم طبق معمول که موقع کم اوردن اهنگ میخونم شروع کردم زیر لب اهنگه پلنگو خوندن Big Grin خودمم نمیدونم چه ربطی داشت ولی ده دقیقه یه بار  یه چی یادم میومد  Big Grin بچه ها دونه دونه برگه هارو میزاشتن رو میز  منو میدیدن تعجب میکردن میخندیدن میرفتن.یکی نی بگه منگلا جا خندیدن برسونید Wink  اخرشم نمرم شد 16 Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20 ، rezaak
(13-07-2015، 8:20)l♥Ve نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار سر امتحان قران بود که هرچی تو مخم بود رو خالی کردم رو برگه ولی با احتساب کلی 13تا16میشدم اونم فوق فوقش  (بماند که کلا هیچی نخونده بودم و رسما خالی بودم(
 نمیدونم حالا کدوم الاقی تقلب قران رو رو میز نوشته بود درست طرف من منم  که بدبخت اومدن رو میزو خوندن  فک کردن من نوشتم حالا منو به زور بردن تک صندلی  چسبیده به میز معلم . معلم ما هم بلند شد رفت ته کلاس نشست. که هممونو ببینه Tongue منم طبق معمول که موقع کم اوردن اهنگ میخونم شروع کردم زیر لب اهنگه پلنگو خوندن Big Grin خودمم نمیدونم چه ربطی داشت ولی ده دقیقه یه بار  یه چی یادم میومد  Big Grin بچه ها دونه دونه برگه هارو میزاشتن رو میز  منو میدیدن تعجب میکردن میخندیدن میرفتن.یکی نی بگه منگلا جا خندیدن برسونید Wink  اخرشم نمرم شد 16 Big Grin

دخی دیوانه ای تو اخه پلنگ مگه اهنگه ؟؟؟ خخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان