امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از کشف حجاب دیروز تا مدگرایی امروز!!

(09-06-2015، 16:17)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختران می گویند یعنی واقعا اینقدر پسران بی ظرفیت هستند که با 4 تا تار موی ما یا مثلا با اینکه آستین لباس ما کمی بالاتر از حد معمول باشد تحریک می شوند و به گناه می افتند؟!
حالا من می خواهم به لحاظ جسیمی و فیزیولوژیکی و روانشناسی جدای از این حکم یه این مسأله شما جواب دهید که اگر پسری اهل فسق و فجور و دیدن فیلم های مبتذل و سکسی نباشد و به قول معروف چشم پاک هم باشد(چون مثلا پسری که تا حالا 100 تا فیلم سکسی دیده دیگر واقعا 4 تا تار مو برایش عادی است.) از طرفی قوای شهوانی طبیعی نیز داشته باشد یعنی در زمینه جنسی و قوای شهوانی ضعف و اختلالی نداشته باشد معمولا با چه صحنه ‌هائی تحریک می شود؟!
یعنی مثلا واقعا دیدن بخشی از موی سر یک دختر که از روسری بیرون است باعث تحریک پسر می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن دست برهنه یک دختر تا آرنج یا پائین تر از آرنج تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن صورت آرایش کرده یک دختر تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن یک دختر مانتوئی که مانتوی تنگ پوشیده و برجستگیهای بدنش مانند سینه ها نمایان است تحریک شود؟!
در هر کدام از این مثالهائی که زدم میزان تحریک چقدر است!؟ برای مثال اگر بخواهم رک و واضح صحبت کنم؛ آیا برای یک پسر سالم به لحاط جنسی و سالم به لحاظ اخلاقی اینطور است که با دیدن مثلا دست برهنه یک دختر تا آرنج یا کمتر از آن برای او دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟! یا مثلا آیا با دیدن بخشی از موی سر یک دختر اینطور است که نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟!

از این بالاتر آیا ممکن است میزان تحریک اینقدر شدید باشد که خدای نکرده اگر پسر آدم متقی ای نباشد به استمناء کشیده شود!؟

طرف از خارج از کشور اومده بود ایران میگفت اونجور که من توی خیابونای تهران تحریک شدم تو خیابونای کشور خودم تحریک نشده بودم !!
این نشون میده که برهنه بودن قسمت کوچکی از بدن(مثلا ساق دست یا بیرون بودن قسمتی از موها) بیشتر از برهنه بودن تمام بدن یا در کل بی حجاب بودن میتونه فرد رو تحریک کنه.
چه بسا که یکی از دلایلی که میگن بدحجابی خیلی بدتر از بی حجابیه میتونه همین مسئله باشه !!

توی بخش دیگه ای از سخنرانیشون میگن :
اگه فردی کاملا برهنه باشه تمام ایرادات بدنش دیده میشه. اما وقتی یه قسمت پوشیدست یه بخشش برهنه ، اون پوشش باعث میشه ایرادات بدنش دیده نشه؛ اون قسمتش که دیده نمیشه که هیچ !اون بخشی که برهنست به بهترین شکل ممکن حرف میزنه !!

اتفاقا پسری که رابطه جنسی داشته و انواع فیلم های پورن و مستهجن رو تماشا کرده نسبت به پسرای دیگه بیشتر تحریک میشه و با دیدن یه زن و دختر بدحجاب آب از دهنش میریزه چون با جزئیات مسئله بیشتر آشناست(به عینه زیاد برخورد کردم!)
البته تحریک پذیری عمدتا با خواسته خود فرد انجام میشه.اگر کسی نخواد تحریک بشه نباید خیره نگاه کنه به اندام و موهای مونثان بی حجاب!
(قل للمومنین یقضوا ابصارهم)
مراجع هم حکم دارند که نگاه با لذت(جنسی) حتی به گردی صورت و دست ها تا مچ هم حرام است.
اما نکته بسیار مهم برای حجاب این نیست که پسرا و مردان تحریک نشن بلکه به نظر من به خاطر اینه که قیافه زیبارویان برای پسر و مرد عادی نشه.چون اگر مردی زن و دخترای زیباروی زیادی رو تماشا کنه نسبت به همسر و یا همسر آیندش دلسرد میشه.دقیقا در جهان غرب به همین مشکل برخوردند که جذابیت زن ها براشون عادی شده و به راحتی با کوچکترین مشکل طلاق می گیرن
ایران بیشترین آمار طلاق رو داره جانم Sleepy
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
آگهی
(09-06-2015، 16:52)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2015، 16:17)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختران می گویند یعنی واقعا اینقدر پسران بی ظرفیت هستند که با 4 تا تار موی ما یا مثلا با اینکه آستین لباس ما کمی بالاتر از حد معمول باشد تحریک می شوند و به گناه می افتند؟!
حالا من می خواهم به لحاظ جسیمی و فیزیولوژیکی و روانشناسی جدای از این حکم یه این مسأله شما جواب دهید که اگر پسری اهل فسق و فجور و دیدن فیلم های مبتذل و سکسی نباشد و به قول معروف چشم پاک هم باشد(چون مثلا پسری که تا حالا 100 تا فیلم سکسی دیده دیگر واقعا 4 تا تار مو برایش عادی است.) از طرفی قوای شهوانی طبیعی نیز داشته باشد یعنی در زمینه جنسی و قوای شهوانی ضعف و اختلالی نداشته باشد معمولا با چه صحنه ‌هائی تحریک می شود؟!
یعنی مثلا واقعا دیدن بخشی از موی سر یک دختر که از روسری بیرون است باعث تحریک پسر می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن دست برهنه یک دختر تا آرنج یا پائین تر از آرنج تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن صورت آرایش کرده یک دختر تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن یک دختر مانتوئی که مانتوی تنگ پوشیده و برجستگیهای بدنش مانند سینه ها نمایان است تحریک شود؟!
در هر کدام از این مثالهائی که زدم میزان تحریک چقدر است!؟ برای مثال اگر بخواهم رک و واضح صحبت کنم؛ آیا برای یک پسر سالم به لحاط جنسی و سالم به لحاظ اخلاقی اینطور است که با دیدن مثلا دست برهنه یک دختر تا آرنج یا کمتر از آن برای او دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟! یا مثلا آیا با دیدن بخشی از موی سر یک دختر اینطور است که نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟!

از این بالاتر آیا ممکن است میزان تحریک اینقدر شدید باشد که خدای نکرده اگر پسر آدم متقی ای نباشد به استمناء کشیده شود!؟

طرف از خارج از کشور اومده بود ایران میگفت اونجور که من توی خیابونای تهران تحریک شدم تو خیابونای کشور خودم تحریک نشده بودم !!
این نشون میده که برهنه بودن قسمت کوچکی از بدن(مثلا ساق دست یا بیرون بودن قسمتی از موها) بیشتر از برهنه بودن تمام بدن یا در کل بی حجاب بودن میتونه فرد رو تحریک کنه.
چه بسا که یکی از دلایلی که میگن بدحجابی خیلی بدتر از بی حجابیه میتونه همین مسئله باشه !!

توی بخش دیگه ای از سخنرانیشون میگن :
اگه فردی کاملا برهنه باشه تمام ایرادات بدنش دیده میشه. اما وقتی یه قسمت پوشیدست یه بخشش برهنه ، اون پوشش باعث میشه ایرادات بدنش دیده نشه؛ اون قسمتش که دیده نمیشه که هیچ !اون بخشی که برهنست به بهترین شکل ممکن حرف میزنه !!

اتفاقا پسری که رابطه جنسی داشته و انواع فیلم های پورن و مستهجن رو تماشا کرده نسبت به پسرای دیگه بیشتر تحریک میشه و با دیدن یه زن و دختر بدحجاب آب از دهنش میریزه چون با جزئیات مسئله بیشتر آشناست(به عینه زیاد برخورد کردم!)
البته تحریک پذیری عمدتا با خواسته خود فرد انجام میشه.اگر کسی نخواد تحریک بشه نباید خیره نگاه کنه به اندام و موهای مونثان بی حجاب!
(قل للمومنین یقضوا ابصارهم)
مراجع هم حکم دارند که نگاه با لذت(جنسی) حتی به گردی صورت و دست ها تا مچ هم حرام است.
اما نکته بسیار مهم برای حجاب این نیست که پسرا و مردان تحریک نشن بلکه به نظر من به خاطر اینه که قیافه زیبارویان برای پسر و مرد عادی نشه.چون اگر مردی زن و دخترای زیباروی زیادی رو تماشا کنه نسبت به همسر و یا همسر آیندش دلسرد میشه.دقیقا در جهان غرب به همین مشکل برخوردند که جذابیت زن ها براشون عادی شده و به راحتی با کوچکترین مشکل طلاق می گیرن
ایران بیشترین آمار طلاق رو داره جانم Sleepy

به این امار یه نگاهی بنداز جانم Sleepy

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال گفت: نسبت آمار طلاق به آمار ازدواج‌ها در ایران ۱۶.۳ درصد است که این شاخص در فرانسه ۵۳.۲، روسیه ۵۲.۶، نروژ ۴۹.۸، آلمان ۴۸.۸، کانادا ۴۶.۳، استرالیا ۴۱.۲، ژاپن ۳۵.۸، چین ۲۱.۲، ترکیه و اردن ۲۰.۳ درصد و … می‌باشد. این بدان معناست که در صدر این جدول برای کشورهای توسعه‌یافته و منطقه، درصد طلاق به نسبت ازدواج‌ها در حدود ۵۰ درصد است، یعنی یک طلاق در مقابل هر دو ازدواج.
به گزارش قدس آنلاین ،علی اکبر محزون در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: آمار میزان ثبت ازدواج و طلاق در کشور و ویژگی‌های آن از جمله آمارهایی است که علاوه بر مسائل فرهنگی و اجتماعی، به لحاظ تأثیر غیرمستقیم در تحولات جمعیتی نیز در سطوح مختلف جغرافیایی اعم از کل کشور، استانها، شهرستان‌ها، شهرها و نقاط روستایی مورد توجه است.
وی گفت: شاخص‌های آماری این دو واقعه حیاتی، علاوه بر سطوح داخل کشور در سطوح بین‌المللی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ به گونه‌ای که بخش آمار سازمان ملل متحد نیز هر سال اقدام به جمع‌آوری و مقایسه این آمار از کشورهای مختلف و انتشار آن در قالب سالنامه آماری می‌کند.
به گفته وی، نکته مهمی که در این میان وجود دارد، ایجاد شرایط محاسباتی برابر جهت انجام مقایسه‌های مذکور است که به طور استاندارد، این کار با تقسیم آمار ثبت هر واقعه بر کل جمعیت هر کشور یعنی محاسبه شاخص «نرخ» انجام می‌شود؛ چراکه چنانچه جمعیت کشوری کمتر یا بیشتر از کشور مورد مقایسه باشد، شاخص نرخ، اثر آن را خنثی می کند و باعث امکان مقایسه‌پذیری کشورها در این زمینه می‌شود. لذا نباید به اشتباه فقط آمار خام این دو واقعه مبنای مقایسه کشورها قرار گیرد.
شاخص ازدواج و طلاق در ایران ۱۱٫۷ و ۱٫۹ در هر هزار نفر
مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال تاکید کرد: با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، نرخ ثبت واقعه ازدواج و طلاق در کشور ما، یعنی حاصل تقسیم آمار سالانه هر واقعه بر جمعیت کشور، در سال ۱۳۹۰ به ترتیب برابر با ۱۱٫۷ و ۱٫۹ در هزار نفر بوده که به عبارت دیگر به ازای هر هزار نفر جمعیت در کشور، این تعداد ازدواج و طلاق به ثبت رسیده است.
وی افزود: عوامل مختلفی بر مقدار این دو شاخص تأثیرگذار هستند که از جمله آنها می‌توان به میزان جوانی جمعیت، فرهنگ و آداب و رسوم، سن قانونی ازدواج و مسائل اجتماعی اشاره کرد و در تجزیه و تحلیل مقایسه کشورها یا مناطق مختلف یک کشور با یکدیگر این عوامل را مورد توجه قرار داد.
محزون گفت: در نتیجه‌ مطالعاتی که در دفتر آمار و اطلاعات جمیعتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال کشور در زمینه مقایسه میزان نرخ ازدواج و طلاق براساس منابع معتبر بین‌المللی انجام شده، نکات قابل توجهی در مقایسه کشورهای توسعه‌یافته و کشورهای کمتر توسعه‌ یافته با جمهوری اسلامی ایران به چشم می‌خورد که حاکی از جایگاه خوب کشور در زمینه ازدواج در بین کشورهای منطقه و جهان است .
ایران در نرخ ازدواج مقام دوم منطقه است
وی در مورد نرخ ازدواج درکشورهای توسعه یافته نیز اظهار داشت: نرخ ازدواج ایران بعد از تاجیکستان از تمام کشورهای منطقه که این شاخص برای آن‌ها ارائه شده و حتی از تمام کشورهای توسعه‌یافته بیشتر است. این شاخص برای کشور فرانسه ۳٫۹، کانادا ۴٫۵، آلمان ۴٫۷، نروژ ۴٫۸، ژاپن و استرالیا ۵٫۵، چین ۷٫۵، روسیه ۸٫۵ درهزار و … گزارش شده است.
مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال در مورد نرخ طلاق نیز افزود: براساس همین مطالعه، نرخ طلاق در کشورهای مورد بررسی، برای روسیه ۴٫۵، فنلاند ۲٫۶، کره جنوبی ۲٫۵، نروژ ۲٫۴، آلمان و استرالیا ۲٫۳، فرانسه ۲٫۱ و ژاپن ۲ درهزار است که ملاحظه می شود شاخص نرخ طلاق در ایران از تمامی کشورهای ذکر شده و همچنین برخی کشورهای منطقه مانند قزاقستان، اردن و کویت کمتر است.
به گفته وی، از سوی دیگر، این شاخص در مقایسه با برخی کشورهای منطقه مانند ترکیه و لبنان که نرخ طلاق در آنها ۱٫۶درهزار است بیشتر است.
نسبت طلاق به ازدواج در فرانسه بیش از کشورهای توسعه یافته است
وی افزود: علل و عوامل اجتماعی متعددی در بروز این پدیده نقش دارند که در دسته‌بندی علل عمده آن در کشورهای دنیا، عواملی نظیر: مشکلات ارتباطی، پیامدهای اقتصادی، بدرفتاری همسران، خیانت همسران، مشکلات جنسی، ناسازگاری، تغییر نگرش در مورد نقش‌های مناسب برای زنان و … نام برده شده است. شاخص دیگری که می‌تواند در خصوص ازدواج و طلاق مورد بررسی قرار گیرد، درصد آمار طلاق در مقایسه با آمار ازدواج‌هاست که بیانگر مقایسه سرعت رشد طلاق نسبت به ازدواج است.
وی تاکید کرد: نسبت آمار طلاق به آمار ازدواج‌ها در ایران ۱۶٫۳ درصد است که این شاخص در فرانسه ۵۳٫۲، روسیه ۵۲٫۶، نروژ ۴۹٫۸، آلمان ۴۸٫۸، کانادا ۴۶٫۳، استرالیا ۴۱٫۲، ژاپن ۳۵٫۸، چین ۲۱٫۲، ترکیه و اردن ۲۰٫۳ درصد و … می‌باشد. این بدان معناست که در صدر این جدول برای کشورهای توسعه‌یافته و منطقه، درصد طلاق به نسبت ازدواج‌ها در حدود ۵۰ درصد است، یعنی یک طلاق در مقابل هر دو ازدواج.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
ینی خوشم میاد 1چی گفتم رفتم چقد نقل گرفتین ازم :4chs:

آقایونی که پست گذاشتین بلانسبت شمارو یادم رفت بگم ولی قبول کنید از حق نگذریم اکثریت هم جنساتون اینجورین (;

ما از شما هیچ طرز فکری نداریم ولی رفتار بعضیاتونم تو خیابون با خودمونو دیدیم که!! شاید شماها جزء اون دسته ای باشین که اونجوری نیستین که بعید میدونم کامل اینجوری باشین ولی بقیه هستن

و اینکه این قضیه عیب نیست چیزیه که خالقتون اینطوری خلقتون کرده و حتما چیزی بوده که لازم بوده فقط بعضی از هم جنساتون نمیتونن کنترل کنن چشم و فکرشون رو این بده

خانومام دمتون گرم حرفاتون قشنگ بود خوب گفتین 4xv
از کشف حجاب دیروز تا مدگرایی امروز!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  ۹ مهارت طلایی برای ترغیب دختران به رعایت حجاب
  فلسفه حجاب زن‏ان در اسلام چیست؟
  حجاب و عفاف از منظر امام علی بن موسی الرضا(ع)
  پیام عاشورا برای امروز
  رابطه پوشش با حجاب
  آثار حجاب
  حجاب و چشم دل
  حجاب مردان
  کار به اون جا رسیده که انتظار ما رو هم مسخره میکنن+یه جمله از حجاب برا با لیاقتاش!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان