امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از کشف حجاب دیروز تا مدگرایی امروز!!

از کشف حجاب دیروز تا مدگرایی امروز!! 1

مدگرایی چه به روز عفت زنان و غیرت مردان کشورم ایران آورد؟؟
کم کم زنان کشورم به اسم مد گرایی عریان شدند
دیروز
 مرد =با غیرت
زن=عفت
اما
 امروز
مردانمان غیرت شان را در دفتر خاطرات شان جا گذاشتن و زنانمان عفت شان را در غیرت گم شده پدران و برادران وشوهران شان
نکند ما بازنده ی این میدان باشیم
بازنده ی میدانی که  هدفش  فراموش شدن خداوند است خداوندی که زن را با عفت و مرد را با غیرت آفرید
  هدفش سیاه کردن قلب های مردان و زنان با ایمان کشورم است
هدفش از بین بردن ایمانشان
هدفش بی بندوبار کردنشان
 هدفش فراموش شدن امام غریب بمانمان (امام زمان (عج)) است
یادت باشد این همان کشف حجاب رضا خانی است
فقط اسمش عوض شده اسمش را مد گذاشتند تا منو تو را خام کنند
*خواهرم  !           
*برادرم!
حواست باشد به اسم مد و مد گرایی خودت را  ارزان نفروشی!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، +K!nd~G!Яl+ ، Rezamoti ، *jegar ، محمد123788 ، IM JUST TIRED ، Dniz ، mahali ، ຖēŞค๑໓ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، mina.sh1381 ، bahare_021 ، T@NNAZ
آگهی
یه سوال
به نظرتون اون مردی که با موی سر تحریک میشه بیمار روانی نیست؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط r.hadis
(08-06-2015، 8:41)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال

خیر Sleepy

آقایون به علت دارا بودن قوه تخیل قوی با کوچکترین چیزی که میتونه هر چیزی باشه از مو و آرایش و لباس و زینت و زیور بگیر تا ... باعث تحریکشون میشه

بعضیها زیادی از حد این حالت رو دارن اونا بیمار روانی محسوب میشن.
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Ֆℋ£¥∂α
(09-06-2015، 1:42)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2015، 8:41)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال

خیر  Sleepy

آقایون به علت دارا بودن قوه تخیل قوی با کوچکترین چیزی که میتونه هر چیزی باشه از مو و آرایش و لباس و زینت و زیور بگیر تا ... باعث تحریکشون میشه

من به شخصه هیچ وقت به وسیله ی مویه زن تحریک نشدم.تا الان هم 200-300 تا دوست پسر چه مجازی و چه واقعی داشتم.نه من و نه هیچ کدوم از پسرایی که میشناختم تا حالا به وسیله ی مویه زن تحریک نشدن.البته از بینه این همه 2-3 نفر بودن که واقعا وضعشون خراب بود.ولی نمیتونی بگی چون اینا اینجوین پس بقیه هم اینجورین!
شما فکر کردین ما پسرا چه موجوداته عجیبی هستیم که با یک مو و جواهر تحریک بشیم!!!
نظر دادن در مورده چیزی که تا حالا تجربه نکردی اسونه!
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
(09-06-2015، 2:04){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2015، 1:42)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال

خیر  Sleepy

من به شخصه هیچ وقت به وسیله ی مویه زن تحریک نشدم.تا الان هم 200-300 تا دوست پسر چه مجازی و چه واقعی داشتم.نه من و نه هیچ کدوم از پسرایی که میشناختم تا حالا به وسیله ی مویه زن تحریک نشدن.البته از بینه این همه 2-3 نفر بودن که واقعا وضعشون خراب بود.ولی نمیتونی بگی چون اینا اینجوین پس بقیه هم اینجورین!
با عرض معذرت از بهاره جان باید جواب این دوست عزیز رو بدم.

تحریک فرایندیست که از طریق مغز کنترل می شود هر مرد دارای تخیلات و فانتزی های منحصر به فردیست هر چند مواردی مشترک در آنها وجود دارد.مردان با مشاهده قسمتی از اندام جنس مخالف،چنانچه آن قسمت جزء لیست فانتزیهای آنان باشد تحریک میشوند اما اگر آن قسمت جزء لیست فانتزیها و تخیلات جنسیشان نباشد تحریک در آنها اتفاق نمی افتد.مردان با کنترل نگاه خودو ذهنشان میتوانند به راحتی از تحریک فاصله بگیریند.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
بنده تو مجالسی که بودم هرگز به خاطر مو تحریک نشدم پس بهتره حرف الکی نزنید. این به فکر ادم بستگی داره که چجوری فکر میکنه تو یه جامعه 

حتی هستن کسایی که با چهره زن تحریک میشن چه برسه به مو 

پس همرو یکی ندونیم و نگیم اقایون 

اون شخصی هم که با موی زن تحریک بشه به اختلالات مغزی منجر شده که خودش فکر میکنه طبیعیه -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
آگهی
(09-06-2015، 8:27)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2015، 2:04){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال

خیر  Sleepy

تحریک فرایندیست که از طریق مغز کنترل می شود هر مرد دارای تخیلات و فانتزی های منحصر به فردیست هر چند مواردی مشترک در آنها وجود دارد.مردان با مشاهده قسمتی از اندام جنس مخالف،چنانچه آن قسمت جزء لیست فانتزیهای آنان باشد تحریک میشوند اما اگر آن قسمت جزء لیست فانتزیها و تخیلات جنسیشان نباشد تحریک در آنها اتفاق نمی افتد.مردان با کنترل نگاه خودو ذهنشان میتوانند به راحتی از تحریک فاصله بگیریند.
انسان وقتی چیزی به طور طبیعی رو ندیده باشه تخیل میکنه نه وقتی دید.
الان زن ها تخیل ندارن با دیدن مرد ها تحریک بشن؟؟؟؟
مرد ها با کنترل ذهن خودشون میتونن از گناه جلو گیری کنن.
الان تو اروپا که لباس ازاد هست همه با هم رابطه ی جنسی دارن.
من خودم به شخصه خیلی تا دوسال پیش خیلی فانتزی داشتم ولی دیگه کم شد دیگه برام جلوه نداره هیچ فرقی هم نداره برام
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
(09-06-2015، 8:27)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال

خیر  Sleepy

واقعا اسونه در مورده چیزی حرف بزنی که خودت جزوش نیستی.از هر 10 پسر یک نفرم با مویه دختر تحریک نمیشه.مثلا من برم اروپا همش باید در حاله تحریک شدن باشم؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
دختران می گویند یعنی واقعا اینقدر پسران بی ظرفیت هستند که با 4 تا تار موی ما یا مثلا با اینکه آستین لباس ما کمی بالاتر از حد معمول باشد تحریک می شوند و به گناه می افتند؟!
حالا من می خواهم به لحاظ جسیمی و فیزیولوژیکی و روانشناسی جدای از این حکم یه این مسأله شما جواب دهید که اگر پسری اهل فسق و فجور و دیدن فیلم های مبتذل و سکسی نباشد و به قول معروف چشم پاک هم باشد(چون مثلا پسری که تا حالا 100 تا فیلم سکسی دیده دیگر واقعا 4 تا تار مو برایش عادی است.) از طرفی قوای شهوانی طبیعی نیز داشته باشد یعنی در زمینه جنسی و قوای شهوانی ضعف و اختلالی نداشته باشد معمولا با چه صحنه ‌هائی تحریک می شود؟!
یعنی مثلا واقعا دیدن بخشی از موی سر یک دختر که از روسری بیرون است باعث تحریک پسر می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن دست برهنه یک دختر تا آرنج یا پائین تر از آرنج تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن صورت آرایش کرده یک دختر تحریک می شود یا خیر؟! یا مثلا با دیدن یک دختر مانتوئی که مانتوی تنگ پوشیده و برجستگیهای بدنش مانند سینه ها نمایان است تحریک شود؟!
در هر کدام از این مثالهائی که زدم میزان تحریک چقدر است!؟ برای مثال اگر بخواهم رک و واضح صحبت کنم؛ آیا برای یک پسر سالم به لحاط جنسی و سالم به لحاظ اخلاقی اینطور است که با دیدن مثلا دست برهنه یک دختر تا آرنج یا کمتر از آن برای او دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟! یا مثلا آیا با دیدن بخشی از موی سر یک دختر اینطور است که نعوظ اتفاق بیفتد یا خیر؟!

از این بالاتر آیا ممکن است میزان تحریک اینقدر شدید باشد که خدای نکرده اگر پسر آدم متقی ای نباشد به استمناء کشیده شود!؟

طرف از خارج از کشور اومده بود ایران میگفت اونجور که من توی خیابونای تهران تحریک شدم تو خیابونای کشور خودم تحریک نشده بودم !!
این نشون میده که برهنه بودن قسمت کوچکی از بدن(مثلا ساق دست یا بیرون بودن قسمتی از موها) بیشتر از برهنه بودن تمام بدن یا در کل بی حجاب بودن میتونه فرد رو تحریک کنه.
چه بسا که یکی از دلایلی که میگن بدحجابی خیلی بدتر از بی حجابیه میتونه همین مسئله باشه !!

توی بخش دیگه ای از سخنرانیشون میگن :
اگه فردی کاملا برهنه باشه تمام ایرادات بدنش دیده میشه. اما وقتی یه قسمت پوشیدست یه بخشش برهنه ، اون پوشش باعث میشه ایرادات بدنش دیده نشه؛ اون قسمتش که دیده نمیشه که هیچ !اون بخشی که برهنست به بهترین شکل ممکن حرف میزنه !!

اتفاقا پسری که رابطه جنسی داشته و انواع فیلم های پورن و مستهجن رو تماشا کرده نسبت به پسرای دیگه بیشتر تحریک میشه و با دیدن یه زن و دختر بدحجاب آب از دهنش میریزه چون با جزئیات مسئله بیشتر آشناست(به عینه زیاد برخورد کردم!)
البته تحریک پذیری عمدتا با خواسته خود فرد انجام میشه.اگر کسی نخواد تحریک بشه نباید خیره نگاه کنه به اندام و موهای مونثان بی حجاب!
(قل للمومنین یقضوا ابصارهم)
مراجع هم حکم دارند که نگاه با لذت(جنسی) حتی به گردی صورت و دست ها تا مچ هم حرام است.
اما نکته بسیار مهم برای حجاب این نیست که پسرا و مردان تحریک نشن بلکه به نظر من به خاطر اینه که قیافه زیبارویان برای پسر و مرد عادی نشه.چون اگر مردی زن و دخترای زیباروی زیادی رو تماشا کنه نسبت به همسر و یا همسر آیندش دلسرد میشه.دقیقا در جهان غرب به همین مشکل برخوردند که جذابیت زن ها براشون عادی شده و به راحتی با کوچکترین مشکل طلاق می گیرن
پاسخ
 سپاس شده توسط |мιѕѕ мєняαѕα| ، bahare_021 ، mr.destiny
  ینی تا حالا چیز به این مسخرگی نشنیده بودم بعدم تحریک شدن آقایون به جنبه طرف بستگی داره یکی شاید پا لخت یه خانوم ببینه تحریک شه یکی نه
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  ۹ مهارت طلایی برای ترغیب دختران به رعایت حجاب
  فلسفه حجاب زن‏ان در اسلام چیست؟
  حجاب و عفاف از منظر امام علی بن موسی الرضا(ع)
  پیام عاشورا برای امروز
  رابطه پوشش با حجاب
  آثار حجاب
  حجاب و چشم دل
  حجاب مردان
  کار به اون جا رسیده که انتظار ما رو هم مسخره میکنن+یه جمله از حجاب برا با لیاقتاش!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان