نظرسنجی: عکس ها چطور بودن؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوب
50.00%
2 50.00%
بد
50.00%
2 50.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی های جالب حتما ببینید

خیلی باحال بودBig Grin
سوتی های جالب حتما ببینید 4
پاسخ
آگهی
خییییییلی قشنگ و با حال!!SmileSmileShyBig Grin
پاسخ
خیلی قشنگ بودSmileSmileSmileBig GrinBig Grin ولی کمBlushBlushBlush
پاسخ
جالب بود بقیشم بذار لطفا
پاسخ
خو بزار دیگه اااااااااااااااااااااااههههههههههههههههههههههههههههههBig GrinHuhUndecidedDodgy:cool:WinkSleepyBlushHeartTongue
پاسخ
--------------------------------------------------------------------------------
سوتی های جالب حتما ببینید - mohamad66 - 01-17-2012 01:57 PM

--------------------------------------------------------------------------------
البته ببخشید کمه یه عالمه دیگه بود آپلود نمی شد

RE: سوتی های جالب حتما ببینید - bibak k2 - 01-17-2012 03:10 PM

RE: سوتی های جالب حتما ببینید - mohamad66 - 01-17-2012 05:25 PM

وای چه قدر سپاس گرفتم این گل برای شما

اخه سوتی در چه حد؟بیا تو از دست ندی!!!!! - M LOVE M - 02-26-2012 09:22 PM

در صورتیکه قادر به دیدن عکسها نیستید اینجا را کلیک کنید

اوایل ترم بود.صبح زود بیدار شدم که برم دانشگاه. چون عجله داشتم بجای 5000 تومنی یه پونصدی از کشوم برداشتمو زدم بیرون.
سوار تاکسی که شدم دیدم اووووف یکی از دخترای آس و خوشگل کلاس جلو نشسته یه کم که گذشت گفتم بزار کرایه شو حساب کنم نمک گیر شه بلکه یه فرجی شد با صدایی که دو رگه شده بود پونصدی رو دادم به راننده و گفتم: کرایه ی خانم رو هم حساب کنید دختره برگشت عقب تا منو دید کلی سلام و احوالپرسی و تعارف که نه ... اجازه بدین خودم حساب میکنم و این حرفا منم که عمرا این موقعیتو از دست نمیدادمو کوتاه نمی اومدم می گفتم به خدا اگه بزارم تمام این مدتم دستم دراز جلوی راننده همه شم میدیدم نیشِ راننده بازه خلاصه گذاشت حسابی گلوی خودمو پاره کنم، بعدش گفت : چطوره با این پونصدی کرایه ی بقیه رو هم تو حساب کنی؟
یهو انگار فلج شدم.آخه پول دیگه ای نداشتم الکی سرمو کردم تو کیفمو وقت کشی تابلوُ که دیدم خانم خوشگله کرایه ی جفتمونو حساب کرد ولی از خنده داشت میترکید :| داشت گریه ام می گرفت که اس.ام.اس داد و گفت: پیش میاد عزیزم ناراحت نباش موافقی ناهارو با هم بخوریم؟ حالا من بیچاره شارژ هم نداشتم جواب بدم خلاصه عین اسکلا انقد بهش زل زدم تا نگام کنه و گفتم : باشه این شد که ما چند ماهه باهم دوستیم ولی یه بار که گوشیشو نگاه کردم دیدم اسمِ منو "مستضعف" سیو کرده .. !!!

اگر از مطلبم خوشتون اومد لطفا سپاس بزنید

RE: اخه سوتی در چه حد؟بیا تو از دست ندی!!!!! - hossein. - 02-26-2012 09:27 PM

واقعا خیلی زایه شدی.آخییییییی اشکال نداره دیگه درس بگیر پول هر چی داری بزار جیب نزار تو کشو که دیگه انقدر بد زایه نشی

RE: اخه سوتی در چه حد؟بیا تو از دست ندی!!!!! - علی20 - 02-26-2012 09:36 PM

حالکردیBlushBlushBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueShy

سوتی های مردم - فاط - 07-31-2012 10:46 PM

رفتم میوه فروشی ، اومدم حرفه ای بازی دربیارم که بهم جنس نندازه ، اشاره کردم به میوه ها و گفتم آقا دوکیلو از این شافتالو ها بدین ازون رسیده هاشا!
فروشنده بربر نگام کرد و گفت شلیل میخوای ؟
منم که دیدم گاف دادم ،خودمو نباختم و گفتم اوا آره اسمش یادم رفت . آره دو کیلو از همین شلیلا بدین!
فروشنده هه گفت اونا هلو ان شلیل نداریم!!!!!

دراز کشیده بودم و جلو تلویزیون خوابم برد ... وقتی بیدار شدم دیدم یه نفر داره از بالای پام رد میشه... از شلوارش فهمیدم داداشمه ... یه زیر پایی باحال زدمش و با مخ خورد زمین ...
یه قهقهه ترکوندم و در حال خنده اومدم یه تیکه هم بهش بندازم که یهو دیدم یارو داییمه ...
داییم چپ چپ نیگام کرد و خیلی خونسرد گفت : عـــــوضی ...

ترم پیش بود منتظر استاد بودیم . نمیشناختمش .
یه پسره اومد تو کلاس .. یه ساعت مچی ظریف دستش بود
گفتم :
داداش این ساعتا مردونشم خیلی قشنگه ها !
بعد زدم پشتش ها ها ها
گفت :
مهدی خانی هستم . استادتون. بفرمایین بشینین

سر یکی از امتحانای تستی اواخر امتحان یهو 6-7 نفر تو سالن بلند شدن برن برگه شونو بدن، این باعث شد یه کم صدا بشه، همه داشتن از این صدا سوءاستفاده میکردن و از هم جوابا رو میپرسیدن بعد یهو همهمه به طور تصاعدی زیاد شد و 2-3 نفر دیگه هم پاشدن برن برگه بدن، یکی داشت از کنار من رد میشد بهش گفتم 8 چی میشه؟ 8 چی میشه؟ ... جواب نداد و داشت میرفت، (پیش خودم گفتم چه آدم انیه هااااااااااا ! خب بگو دیگه، حالا شاید نشنیده ...) رسید کنارم که رد شه گوشۀ پیرهنشو آروم کشیدم دوباره گفتم 8 چی میشه؟ 8 چی میشه؟
برگشت بهم یه لبخند ژوکند تحویل داد و رفت!
کلی پیش خودم از دستش شاکی شدم که ای بابا خودتو گوز نکن دیگه بدبخت عقده ای خب میگفتی دیگه ...
بعد از تموم شدن همهمه دیدم هنوز داره بین صندلیا میچرخه، برگه هم دستش نبود!
بعد چند دقیقه که دوباره از کنارم رد شد یه نگاه عاقل اندر صفیه بهم کرد، جفتمون خنده مون گرفت!
... ولی خدایش دمش گرم، مراقب ! باحالی بود !!! ...

اگه تکراری نبود بگین بقیشم بذارم براتون

RE: سوتی های مردم - leyli - 07-31-2012 11:13 PM

بذار لطفا

RE: سوتی های مردم - ZUSE - 08-01-2012 12:26 AM

bezar

RE: سوتی های مردم - raha8919 - 08-01-2012 12:38 AM

تو اعترافات صميمانه گاف ها بنويس
دوستت دارم حسام داداشییییییییییییییی:Laie_23::Laie_23:
پاسخ
آگهی
(26-02-2012، 20:52)M LOVE M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در صورتیکه قادر به دیدن عکسها نیستید اینجا را کلیک کنید

اوایل ترم بود.صبح زود بیدار شدم که برم دانشگاه. چون عجله داشتم بجای 5000 تومنی یه پونصدی از کشوم برداشتمو زدم بیرون.
سوار تاکسی که شدم دیدم اووووف یکی از دخترای آس و خوشگل کلاس جلو نشسته یه کم که گذشت گفتم بزار کرایه شو حساب کنم نمک گیر شه بلکه یه فرجی شد با صدایی که دو رگه شده بود پونصدی رو دادم به راننده و گفتم: کرایه ی خانم رو هم حساب کنید دختره برگشت عقب تا منو دید کلی سلام و احوالپرسی و تعارف که نه ... اجازه بدین خودم حساب میکنم و این حرفا منم که عمرا این موقعیتو از دست نمیدادمو کوتاه نمی اومدم می گفتم به خدا اگه بزارم تمام این مدتم دستم دراز جلوی راننده همه شم میدیدم نیشِ راننده بازه خلاصه گذاشت حسابی گلوی خودمو پاره کنم، بعدش گفت : چطوره با این پونصدی کرایه ی بقیه رو هم تو حساب کنی؟
یهو انگار فلج شدم.آخه پول دیگه ای نداشتم الکی سرمو کردم تو کیفمو وقت کشی تابلوُ که دیدم خانم خوشگله کرایه ی جفتمونو حساب کرد ولی از خنده داشت میترکید :| داشت گریه ام می گرفت که اس.ام.اس داد و گفت: پیش میاد عزیزم ناراحت نباش موافقی ناهارو با هم بخوریم؟ Smile حالا من بیچاره شارژ هم نداشتم جواب بدم Sad خلاصه عین اسکلا انقد بهش زل زدم تا نگام کنه و گفتم : باشه این شد که ما چند ماهه باهم دوستیم ولی یه بار که گوشیشو نگاه کردم دیدم اسمِ منو "مستضعف" سیو کرده .. !!!

اگر از مطلبم خوشتون اومد لطفا سپاس بزنیدBig Grin

باید بعد ان که ماجراها تموم شد یه نهار بعد نهار اون دعوتش می کردی که مستضعف سیوت نکنه :cool::cool::cool::cool:
اگر بدانی که نمی دانی نصف دانایی است: Huh
پاسخ
از دخترا یاد بگیرید که صداشونم درنمیاد
زندگی بی رحم ترین معلم چون اول امتحان میگیره بعد درس میدهHeart
پاسخ
مرسي واقعا ممنونHeart
سوتی های جالب حتما ببینید 4
پاسخ
این محل چسباندن ادامس خیلی باحال بودTongue
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
  دخترانی که مانتو می پوشند / حتما حتما بخوانند
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  خوردن سوسمار های بیابانی توسط عربها (عکس) حتما ببینید
Big Grin کلی ترول های جالب ضد سلنا و جاستین گذاشتم .ببینید کیفشو ببرید
  داستانشو حتما بخونید مرتیکع دیوث چی نوشت
  سوتی هاتونو لو بدین خخخ
  ساعت ٥ صبح ... ١٦ خرداد ٩٧ ( واقعيه حتما بخونين )
  اگه طرفدار ملانی هستی حتما بیا تو....یه عیدی به طرفدارای اون....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان