امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها

نقل قول: یه چیزی شما که میگید مفید و پر محتوا باشه . خوووووووووب من از این تاپیک ها خیلی گذاشتم یه موضوع که بیشترین طرفدار رو داشت فقط پنج تا سپاس خورد . ولی موضوعی دادم مثل این √ امضای نفر قبلی قشنگ تره یا آواتارش؟ √
246 پاسخ 1.320 بیننده . باید قبول کنید که انجمن اینا رو بیشتر دوس دارن . پس خواهشمندیم که الکی اسپم نکنید این موضوع ها رو
خوب ببینید این ها همش بر می گرده به این که کاربرای بزرگ سال و یا کاربرایی که از این تاپیک های نفر قبلی خوششون نمیاد کم شدن. در گذشته مانند اکنون این تاپیک ها دوستدار نداشت.

ما باید کاری کنیم که سطح انجمن بره بالا تا کاربرایی که اهل گفتگو هستن بیان انجمن ما.

تازه ما باید تلاش کنیم یه سری تاپیک بذاریم که انجمن های دیگه نمی ذارن. این جوری توی موتور های جستجو گر هم نام فلشخور بیشتر دیده میشه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ραтяιcια
آگهی
موضوع من با 11 ردیف سپاس و 10 صفحه نظر به خاطر خرابیای فلش خور حذف شد 250 تا از ارسالامم رفت 4 ستاره بودم شدم 2 ستاره شما میگین من چی کار کنم من واسه نویسنده شدن درخواست داده بودم با تعداد کم ارسالام حالا حتی عضو معمولیم نیستمcryingcrying
اقا صابر شما میگین من چی کار کنم؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
نمیدونم چرا با 130 ارسال و بالای 9000 تا بازدید بسته شده . یکسال پیش تو همیچین روزایی بسته شد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=7055

لطفا رسیدگی بشه ...
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
ببخشید من دیشب یه تاپیک گذاشتم هنوزم زیاد ازش بازدید نشده بود و فقطم یه نظر داشت.
رفتم دیدم یه دوستی نوشته تکراریه منم دیدم حق داره چون هنوز ازش بازدید نشده بود کلا موضوع و مطلب رو تغییر دادم.یه موضوع در مورد امضاهای مختلف گذاشتم.
هر کدومم از جاهای مختلف آوردم.1% هم امکان تکراری بودن نداشت.چون بهونه هارو دیگه میدونم.بعد اومدن زیرش نوشتن تکراری!
چجوری این همه جمله امکان تکرار داره؟معجزست؟
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(16-07-2013، 23:42)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من دیشب یه تاپیک گذاشتم هنوزم زیاد ازش بازدید نشده بود و فقطم یه نظر داشت.
رفتم دیدم یه دوستی نوشته تکراریه منم دیدم حق داره چون هنوز ازش بازدید نشده بود کلا موضوع و مطلب رو تغییر دادم.یه موضوع در مورد امضاهای مختلف گذاشتم.
هر کدومم از جاهای مختلف آوردم.1% هم امکان تکراری بودن نداشت.چون بهونه هارو دیگه میدونم.بعد اومدن زیرش نوشتن تکراری!
چجوری این همه جمله امکان تکرار داره؟معجزست؟

لینک تاپیکو بزارید تا رسیدگی شه
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها 6
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
(14-07-2013، 11:07)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا با 130 ارسال و بالای 9000 تا بازدید بسته شده . یکسال پیش تو همیچین روزایی بسته شد .

لطفا رسیدگی بشه ...

48 ساعت گذشت. پاسخ و دلیل کجاست ؟!!!DodgyDodgyDodgycrying
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
آگهی
(17-07-2013، 11:24)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 11:07)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا رسیدگی بشه ...

48 ساعت گذشت. پاسخ و دلیل کجاست ؟!!!DodgyDodgyDodgycrying

بهتر هست اخبار رو در تاپیک های جدا بگذارید.

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ραтяιcια
من برای مسابقات انجمن یه موضوع ارسال کردم (بهترین امضا)یادم رفت هماهنگ کنم ولی بعدش که بسته شد هماهنگ کردم ودر اخر گفتند که اگه نتونی بهش
رسیدگی کنی بسته میشه منم گفتم باشه رسیدگی میکنم ولی نمیدونم چرا هنوز بستسHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
نقل قول: من برای مسابقات انجمن یه موضوع ارسال کردم (بهترین امضا)یادم رفت هماهنگ کنم ولی بعدش که بسته شد هماهنگ کردم ودر اخر گفتند که اگه نتونی بهش
رسیدگی کنی بسته میشه منم گفتم باشه رسیدگی میکنم ولی نمیدونم چرا هنوز بستس
با کی هماهنگ کردی؟ لینک بده

پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια
منExclamation
یادم رفت باز کنمش الان باز کردمBig Grin
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها 6
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ραтяιcια

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان