امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لغو قرار داد 300 فروند اف16 ایران(نگاهی به تاریخ نیرو هوایی)

پیام خصوصی دادی من میگم پیام دادی تا مث دفعات قبل از بحث فرار نکنی
ادامه بحث لیبرال دموکراسی مون هم میتونه تو تاپیک قبلی ادامه پیدا کنه
چه دعایی کنمت بهتر از این؟
که کنار پسر فاطمه هنگام اذان
سحر جمعه ای از این ایام
پشت دیوار بقیع ، قامتت قد بکشد
به دو رکعت صلواتی که نثار حرم و گنبد پر پا شده حضرت زهرا بکنی
پاسخ
آگهی
(06-02-2015، 20:15)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه! این بحث مربوط به همین تاپیکه پس باید اینجا دنبال بشه نه تاپیکی که ربطی به بحثمون نداره...
نقل قول: ایران در آن زمان مث عربستان کنونی فقط تامین منابع می کرده و غارت می شده و پول زیادی در ازای یک سری وسایل چشم پر کن مث یه سری هواپیما یا کشتی و زیر دریایی می داده اما پیشرفت یه کشور که همش نظامی نیس 
درسته پیشرفت یک کشور فقط از لحاظ نظامی نیست برا همین ازت خواستم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مستند انقلابو ببینی 
تا بفهمی از کجا به کجا رسیدیم... ولی متاسفانه شما فقط چیزایی که بخوردت دادنو تکرار میکنی و حاظر به دیدن منابع جدید نیستی...
درمورد تامین کننده صرف بودن ایرانم باید مصاحبه های شاه تو قسمت اول مسنتدو ببینی تا بفهمی در ظلال مبین به سر میبریRolleyes
دوست من اگه من چیزی درباره ی موسیقی بگم قبول میکنی؟
نمیدونم شما چندسالته. آیا انقلابو دیدی یا نه ولی چیزی که مشخصه اینه که من و شما داریم تو این جامعه زندگی میکنیم خب. پس هرچی با چشامون میبینیم درسته پس لزومی نداره اخبارمونو، برنامه هامونو و خیلی چیزای دیگه رو از پنج شیش هزار کیلومتر دورتر بگیریم.
نمیگم صدا سیما بیسته ولی قبول کنیم که اونوریام بیست نیستن.
ماجرای مراسم تاجگذاری شاه رو شنیدی؟ معاون دوم سفیر انگلیس در تهران بالاترین مقامیه که از انگلیس توی مراسم شرکت کرد ولی الان چی؟ غیر از اینه که پنج تا از قدرت های انسانی دنیا که یکیشون همین انگلیسه با ما سر یه میز نشستن؟ گذشته از نتایجش. صرفا اصل عمل منظورمه.
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
پاسخ
 سپاس شده توسط seied110
(06-02-2015، 21:12)Rezamoti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-02-2015، 20:15)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه! این بحث مربوط به همین تاپیکه پس باید اینجا دنبال بشه نه تاپیکی که ربطی به بحثمون نداره...
نقل قول: ایران در آن زمان مث عربستان کنونی فقط تامین منابع می کرده و غارت می شده و پول زیادی در ازای یک سری وسایل چشم پر کن مث یه سری هواپیما یا کشتی و زیر دریایی می داده اما پیشرفت یه کشور که همش نظامی نیس 
درسته پیشرفت یک کشور فقط از لحاظ نظامی نیست برا همین ازت خواستم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مستند انقلابو ببینی 
تا بفهمی از کجا به کجا رسیدیم... ولی متاسفانه شما فقط چیزایی که بخوردت دادنو تکرار میکنی و حاظر به دیدن منابع جدید نیستی...
درمورد تامین کننده صرف بودن ایرانم باید مصاحبه های شاه تو قسمت اول مسنتدو ببینی تا بفهمی در ظلال مبین به سر میبریRolleyes
دوست من اگه من چیزی درباره ی موسیقی بگم قبول میکنی؟
نمیدونم شما چندسالته. آیا انقلابو دیدی یا نه ولی چیزی که مشخصه اینه که من و شما داریم تو این جامعه زندگی میکنیم خب. پس هرچی با چشامون میبینیم درسته پس لزومی نداره اخبارمونو، برنامه هامونو  و خیلی چیزای دیگه رو از پنج شیش هزار کیلومتر دورتر بگیریم.
نمیگم صدا سیما بیسته ولی قبول کنیم که اونوریام بیست نیستن.
ماجرای مراسم تاجگذاری شاه رو شنیدی؟ معاون دوم سفیر انگلیس در تهران بالاترین مقامیه که از انگلیس توی مراسم شرکت کرد ولی الان چی؟ غیر از اینه که پنج تا از قدرت های انسانی دنیا که یکیشون همین انگلیسه با ما سر یه میز نشستن؟ گذشته از نتایجش. صرفا اصل عمل منظورمه.
ببخشید ولی فک کنم شما دچار سوء تفاهم شدین!
اولا درباره مسایل تاریخی که نمیشه دید باید به منابع مختلف رجوع کرد و اسنادو بررسی کرد
دوما من نگفتم برنامه هامونو از پنج شیش هزار کیلومتر اونورتر بگیریم .-.
سوما این لینکی که من دادم یه مستند توش حاوی اسناد تاریخی غیرقابل انکاره... 
برا همین انقدر روش تاکید دارم
چهارما شما تو ایران یه روز نامه یا رسانه بیطرف به من نشون بده من تمام حرفای شما رو قبول میکنم
البته رسانه بیطرف وجود نداره(ی شعاره) ولی خب حداقلش اینه رسانه های غربی بدلیل ازادی نسبی مطلبوعاتی که تو غرب هست قابل اعتماد ترن(حداقلش اینه تو روز روشن دروغ نمیگن مثل خبرگزاری فارس یا بحرین رو سوریه ترجمه نمیکنن مثل شبکه یک)

زمان تاجگذاری سال چند بود؟؟؟ 1346
چرا دهه پنجاه رو نمیگید؟؟؟ را جشن های دوهزارو پونصد ساله رو نمیگیرد که رهبرای شصت کشور قدرتمند دنیا به صف می ایستادن و تمدن عظیم ما رو تحسین میکردن...
درسته زمان تجگزاری ایران تو هرج و مرج بود اقتدار ندانی نداشت ولی در عرض شش سال (1352) شاه تونست ایران رو به یکی از قدرت های منطقه تبدیل کنه حتی میتونست از طریق نفت به آمریکا و غربی هام فشار بیاره...
شما به بخشی از تاریخ تکیه کردی من به کلش...
در دهه پنجاه قدرت گرفتن ایران حتی کنگره امریکا رو هم به وحشت انداخت...
ایران تونست با در دست گرفتن اوپک و نفت خاورمیانه و بالا بردن قیمت نفت بحران نفتی تو کشورای اروپایی و امریکا به وجود بیاره
همین شاهی که شما بی لیاقت میدونیش...

(06-02-2015، 21:08)seied110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیام خصوصی دادی من میگم پیام دادی تا مث دفعات قبل از بحث فرار نکنی
ادامه بحث لیبرال دموکراسی مون هم میتونه تو تاپیک قبلی ادامه پیدا کنه
قظعا جواب میدم...
کسی ازبحث فرار نکرد ولی شما از این شاخه به اون شاخه پریدنو خوب بلدی =)))
لغو قرار داد 300 فروند اف16 ایران(نگاهی به تاریخ نیرو هوایی) 2
The music feels better
لغو قرار داد 300 فروند اف16 ایران(نگاهی به تاریخ نیرو هوایی) 2

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، sevda0 ، Black_Man

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  تشییع پیکر خلبان شهید «بیک‌محمدی» در ستاد نیروی هوایی ارتش
  سرلشکر رشید از قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) بازدید کرد
  مرکز عملیات مشترک پدافند هوایی شمالغرب کشور افتتاح شد
  یمن| عملیات گسترده موشکی و پهپادی در عمق عربستان و هدف قرار گرفتن تاسیسات راهبردی
  جنگنده نسل ششم نیروی هوایی آمریکا سلاح جنگ سخت نامیده شد
  فوربس: نیروی هوایی آمریکا شکست برنامه اف-۳۵ را پذیرفته است
  نداجا چگونه امنیت کاروان‌های تجاری ایران را تامین می‌کند؟ / پیوند ایران، چین و روسیه
  ده‌ها فروند جنگنده و بالگرد اورهال شده به ارتش تحویل شد
  حمله هوایی آمریکا به منطقه مرزی سوریه و عراق به دستور بایدن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان