امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواستگاری فوق العاده جالب مرد پولدار از دختر مورد علاقه اش!!

جام جم آنلاین : الکسی بویکوف مرد 30 ساله و ثروتمند روسی ساکن شهر امسک تصمیم گرفت در یک صحنه سازی پرخرج، خود را به مردن بزند تا از علاقه همسر آینده اش نسبت به خود اطمینان یابد.
او یک کارگردان سینما، یک بدلکار، یک گریمور حرفه ای و حتی یک سناریونویس را استخدام کرد؛ آنها برای او صحنه تصادفی را در یک خیابان شهر امسک ایجاد کردند.
اتومبیل های درهم کوفته، دودی که از اتومبیلها برمی خاست، چند سیاهی لشگر خونین و مالین که خود الکسی هم در میان آنها بود؛ چند آمبولانس، امدادگران و پزشک؛ خلاصه یک فیلم سینمایی کامل.
الکسی پیش از این با ایره نا کولوکف همسر آینده اش در همین محل قرار ملاقات گذاشته بود؛ ایره‌نا سر ساعت در محل ملاقات حاضر شده و با حیرت صحنه تصادف مرگبار را مشاهده کرد؛ در همان زمان پزشکی با چهره نگران به سوی او آمد و خبر مرگ الکسی را به دختر از همه جا بی خبر داد.
ایره نا جسد غرق خون الکسی را در میان سایرین دیده و "های های" زیر گریه می زند؛ در میان ضجه های دختر جوان، الکسی از میان اموات برخاست و جلوی ایره نا زانو زده و از وی تقاضای ازدواج کرد.

ایره نا که هنوز از شوک این صحنه بیرون نیامده است، می گوید: در آن لحظه می خواستم با دست های خودم الکسی بکشم اما در نهایت تقاضای ازدواج را پذیرفتم.
الکسی نیز به نوبه خود تأیید می کند: من میخواستم از علاقه همسر آینده ام مطمئن شده و واکنش او را در رابطه با جمله "تا روزی که مرگ ما را از هم جدا کند" ببینم.

سپاس و نظر فراموش نشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط aivdhv5 ، arash dj ، گل پری ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، amonoroz20 ، bi kas ، mehrasa2012 ، orkideh ، MissLone ، ✘Nina✘ ، يارا ، ##شهرزاد## ، MINA JOON ، shayesteh2012 ، انديا ، Snow-Girl ، W O L F ، parmis78 ، azary ، baran.tarane ، تکنا ، anashid ، SHERMION ، صوفیا راد ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، parmida.a ، eri 5 ، Andrea ، اتنا 00 ، gamander ، سورنا فاول ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، ناز نازی 1378 ، ♥♥ رومینا ♥♥ ، آرامش ، ραяα∂ιѕe ، aCrimoniouSs ، m.md ، Alijah-1994 ، ըoφsիīkα ، پيشي ي ملوس ، *GANDOM* ، hamed_Jon ، good girl* ، آیسان78 ، mojdeh1 ، بهرخ ، KOH ، street girl ، saba75 ، red eye ، arslan001 ، fatiiiiiii ، [ niki ] ، tina joon ، m.h.yah ، shahad ، bela vampire ، ramin joojoo ، جانگ یونگ هوا ، .آمیتیدا. ، AALLI ، new girl ، Neioosha ، PARIA33 ، لاله من ، mT_pOoM_taaK
آگهی
جالب بود مرسی
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط azary
آه خدای من چه قدر احساساتی بود
تو رو خدا دست از سرم بردار ... خواهش می کنم ... cryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، saba75
ah khodaye man cheghadr pooldar boodcryingcryingcrying
دوست دارم که بمیرم که بمیرد ارزوهایم.anty gairl
پاسخ
 سپاس شده توسط SHERMION ، saba75
اخه عزیزم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستگاری فوق العاده جالب مرد پولدار از دختر مورد علاقه اش!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط saba75
خداشانس بدهDodgy
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، saba75 ، لاله من
آگهی
خوش به حاله دختره كه اينقدر شوهرش پولدار بودهDodgyDodgyDodgy2i8d2i8d2mo52mo5:229::229::229:aahaah:hlp::hlp:cry2cry2:angry2::angry2::p325::ngh::ngh:
Heartعشق*صفا*محبت*I LOVE U به شدت*ميبينمت به ندرت*دوست دارم با قدرتHeart فردا بيا دادگاه تكليفمون معلوم بشه   تير مرامت خورده به قلبم رضايت بي رضايت به اندازه ي گريه ي گنجشك دوست دارم*فكر نكن كمه*چون گنجشك وقتي گريه ميكنه* *ميميره*
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، SHERMION ، saba75
(16-10-2012، 14:14)انديا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش به حاله دختره كه اينقدر شوهرش پولدار بودهDodgyDodgyDodgy2i8d2i8d2mo52mo5:229::229::229:aahaah:hlp::hlp:cry2cry2:angry2::angry2::p325::ngh::ngh:

Tongue
مگه همچی پوله البته هستا ولی نه زیادUndecidedBig Grin
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

پاسخ
 سپاس شده توسط saba75
این دیگه چقدر خر پول بوده که واسه دختره فیلم سینمایی درست کرده!!!AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط SHERMION ، saba75
(16-10-2012، 14:08)shayesteh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداشانس بدهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط saba75

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music 〄 سابلیمینال علاقه به درس خواندن
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  نامه ی یک دختر کم توقع
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان