امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدومتون ادعا داره از این پل رد میشه و پایین پرت نمیشه؟؟!!

تک عکسه
ولی رد میشم چون خدا بخشنده ی رحیمه
شاید نمازمو نخونم ولی حد اقل بقیه کارارو میکنم
عمر دست خداس شاید تا اون موقع کارا خوبم بیشتر از کارا بدم بشه
کدومتون ادعا داره از این پل رد میشه و پایین پرت نمیشه؟؟!! 20
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Titiw ، دختر ایرونی با اسانس خاص
آگهی
با من نیست هرچی خدا بخواد البته به اعمالمم مربوطه و خدا از اونا میسنجه که رد شم یا نشم
AngelAngel اگه اعمالم خوب باشه كه اره
وقتی خدا به شیطان گفت سجده کن چرا سجده نکرد آیا او گفت که من از خاک والا ترم؟ یا شاید تا به حال به غیر از خدا سجده نکرده بود... اعتماد به نفس آدم زیاد شد وقتی خدا به خاطر سجده نکردن، فرشته ای رو از خودش روند اونقدر که حالا رو زمین داره خدایی می کنه و منتظر سجده ی طبیعت است... آیا واقعاً ما لایق سجده ی شیطان هستیم؟
من از پل می افتم پایین اما شاید خدا دستمو بگیره Angel
Just be your self
(29-10-2014، 14:46)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رد میشم چون خدا پشتمه بهشتم جلوم
رد میشم چون خدا  جلاد نیست که انسانایی که افریده رو بندازه این تو مگر کار هایی بکنن که بخشیده نشه
نماز نمی خونم ولی ادم خوبیم
بی حجابم ولی عقده ای نیستم
قران نمی خونم ولی مسیحی و کافر نیستم
شاید خطاهایی تو زندگی کرده باشم ولی ادم کثیفی نیستم
هرچی شد سر بالا چون یه خدا اون بالا هست که سربه زیرت میکنه چه بخوام چه نخوام اخر دنیا خدا هوامو داره

سربالا هرچی شد اوووون با خدا
سربالا چون چون کسی بالاتر نیست از خدا

دقیقا مسیحی ها چی شونه ها اگه دینارو خوب نمیشناسی برو تحقیق اینا بهتر از صدتا مسلمون میرن بهشت
‏در روزگاری که سلام و خداحافظ فرقی‌ با هم ندارند
نه ماندن کسی‌ حادثه ست نه رفتنِ کسی‌ فاجعه
 سپاس شده توسط shayruan
(29-10-2014، 14:46)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رد میشم چون خدا پشتمه بهشتم جلوم
رد میشم چون خدا  جلاد نیست که انسانایی که افریده رو بندازه این تو مگر کار هایی بکنن که بخشیده نشه
نماز نمی خونم ولی ادم خوبیم
بی حجابم ولی عقده ای نیستم
قران نمی خونم ولی مسیحی و کافر نیستم
شاید خطاهایی تو زندگی کرده باشم ولی ادم کثیفی نیستم
هرچی شد سر بالا چون یه خدا اون بالا هست که سربه زیرت میکنه چه بخوام چه نخوام اخر دنیا خدا هوامو داره

سربالا هرچی شد اوووون با خدا
سربالا چون چون کسی بالاتر نیست از خدا

اگه خدا رو دوست دارید از پیامبرش پیروی کنید تا خدا هم شما رو دوست داشته باشه. (آل عمران/31)

خود خدا گفته نماز بخونید (بقره/153)، روزه بگیرید (بقره/183)، به یاد من باشید (بقره/152) و حجاب داشته باشید (احزاب/59)

اگه من کسی رو دوست دارم محاله خلاف خواستش عمل کنم.

(30-10-2014، 11:53)G*O*H*A*R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئن باش خدا هیچ وقت نمی یاد یه پل اینجوری بزاره تا همه ی بنده هاش ازش رد بشنپل هرکسی با اون یکی فرق داره من ادعا نمی کنم که یه مسلمون واقعی هستم اما افتخار می کنم که قسمتی از وجود خدا رو درون خودم دارم و همیشه به یادشم

باز هم تکرار میکنم

قل ان کنتم تحبون الله فاتبعونی یحببکم الله (آل عمران/31)

اگه به حرف های خدا گوش کرده باشید باید بدونید هرجا گفته می برمتون بهشت کنارش گفته مواظب باشید جهنم نرید.

گفته اگه میخواید برید بهشت ایمان داشته باشید و عمل صالح انجام بدید .

خود خدا گفته روز قیامت بینتون داوری می کنم. (آل عمران/55)

رد شدن از این پل که فرستاده خدا وجودش رو تایید کرده هم بدست خداست. کی بره و کی بیفته.

نمیگم اینجوریه ولی مطمئنا حداقل اسم پل صراط رو شنیدی.

(24-02-2015، 15:47)★ASAL-GIRL★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک عکسه
ولی رد میشم چون خدا بخشنده ی رحیمه
شاید نمازمو نخونم ولی حد اقل بقیه کارارو میکنم
عمر دست خداس شاید تا اون موقع کارا خوبم بیشتر از کارا بدم بشه

نماز خوندن یعنی خدایا حرفت برام ارزش داره. شاید قلبا راضی نباشم اما چون تو گفتی بخون، میخونم.

اگه اراده کنیم و واقعا شروع کنیم عملمون خوب میشه ان شاء الله

(19-03-2015، 14:59)leilajoon♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا مسیحی ها چی شونه ها اگه دینارو خوب نمیشناسی برو تحقیق اینا بهتر از صدتا مسلمون میرن بهشت

تعیین اینکه کی میری بهشت کی میره جهنم کار ما نیست خواهر من. یکی دیگه تعیین میکنه.

حتما شنیدید که "اسلام به خودی خود بهترین آیین هاست / هر عیب که هست از مسلمانی ماست".

امیدوارم خرابکاری یه عده مسلمون نما نظر شما رو عوض نکنه
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
آگهی
شکی نیست که خدا ارحم الراحمین هست اما در عین حال شدید العذاب هم هست.

مهربانی خداوند رو میشه خیلی راحت احساس کرد اما این مهربانی نباید زمینه ساز سوء استفاده بشه.

خداوند در قرآن کریم میفرماید که آیا میخواهید شما رو از کسانی آگاه کنم که تلاششون در این دنیا گم شد و کارشون زیانبارترین کارهاست، اونها کسانی هستند که خیال میکنند کار خوب انجام میدهند.

خیلی وقت ها کارهای خوبی انجام میدیم بعد فکر می کنیم کارمون راه افتاده اما وقتی میایم با معیار میسنجیمش میبینیم وضعمون خیلی خرابه. این دقیقا حکایت ماست.

فکر می کنیم من که به فلان بچه فقیر کمک کردم آدم خوبیم اما وقتی قرآن رو باز می کنیم میبینیم خیلی جاهای دیگه کارمون لنگه. خمسمون رو ندادیم، کلی روزه داریم، حق چه کسانی رو ضایع کردیم و ...

به خاطر همینه که میگن اگه میخوای عاقبت به خیر بشی سه تا کار انجام بده: مشارطه، مراقبه، محاسبه.

یعنی اول صبح که از خواب بیدار شدی با خودت شرط کن امروز باید این کارهای خوب رو انجام بدم. بعد در طول روز مراقب باش پات نلرزه، آخر شب هم بشین حساب کن ببین چقدر موفق بودی.

این حساب کردن آخر شب مثل یه جور صورت حساب میان مدت میمونه. میقهمیم با خدا چند چندیم.

اگه کارمون درسته ادامه میدیم و اگه غلطه اصلاحش میکنیم.

و یه نکته دیگه:
وقتی میخوان به حسابمون رسیدگی کنن عمل مون رو میسنجن نه تصوراتمون رو. این که در دنیا فکر میکردیم از پل صراط رد میشیم و میرسیم بهشت یا اینکه پیش خودمون فکر میکردیم کارمون درسته و خدا دوستمون داره ملاک نیست. باید ببینیم کارهامون چقدر با معیارهای خدا هماهنگه.
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برهنه میشود گلشیفته ایا نامش ازادیست؟همه چی داره
  چرا تعدادی از ائمه اطهار در سن پایین برای امامت انتخاب می شدند؟
  نام این شخص رو میشه انسان گذاشت؟؟
  کارای یواشکی جوونای بیست سال قبل(الان کسی جرئت داره همچین کارایی انجام بده؟؟؟)
  چقدرخدا پیش تو اعتبار داره؟
  واسه تو ســگ بـــازی افـــتـــخـــار داره؟
  خنده داره یا تاسف آور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه سوال هرکی تونست جواب بده شارژ دوتمنی جایزه داره
  سلامتی جهنمی که جنیفر لوپز داره!
  تعریف ادیان ابراهیمی (واقعا تعریف سختی داره هر کسی نمی فهمه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان