امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عمرا اگه ساپورت بتونه شما رو support کنه

فكر ميكنم اين يه چيزه سليقه ايه و به خود خانوما مربوط ميشه
حالا درسته از نظر ما آقايوون قشنگي خاصي نداره!
من خودم اصلا خوشم نمياد...و غيرتمم اجازه نميده بذارم كسي كه دوسش دارم اينجورچيزارو بپوشه...
خـــدا…!
آن حـس زیبــاست که درتاریکـــی صحـــرا،
زمــانی که هـــراس مـــرگــــــ می دزدد، سکـــوتت را...
یکی همچـــون نسیم دشت می گــــوید،

"كــــــــــنارت هستم ای تنهــــــــــا"

و دل آرام میگــــیرد..!
 سپاس شده توسط SaYe 124
آگهی
(01-12-2014، 15:52)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 15:50)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 15:45)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یه وقتایی دل خدای خودتو نشکوندن بیشتر از ساپرت شدن ارزش داره نگار:|

اگه میدونستیم چه قدر با چادر پوشیدنمون خوشحالش می کنیم ...دیگه به فکر ساپرت شدن نبودیم

آره من قبول دآرم (:

ولی دآرم میگم که اگه کسی با سآپورت پوشیدن سـآپورت نمیشه کسیَم قرآر نیس بآ چآدر پوشیدن و جلو مردم خدآ خدآ رآه اندآخدن و این حرفـآ تو قیآمت ساپورت بشع (:
ولی هر کی با عشق بپوشه معلومه میشه

ولی با عشق ساپرت پوشیدنو فکر نکنم:-)
پستم ادیت شد :!
جمله دومتو نخونده بودم (:
اصن کـآری به اونآیی که الکی واسه حرف مردم یا حالا از رو اجبار و این حرفا چـآدر میپوشن ندآرم:! آره خیلیآم هستن دوس دآرن چـآدر بپوشن چون فک میکنن همه چی حله.. یه سری چیزآ اشتبـآه رفده تو ذهن مردم.. خیلیآم واقعا دوس دآرن باخدآ باشن.. وآس همین چـآدر میپوشن. خب خیلیَم خوب(: ولی از بآخدآ بودن فقد همین چـآدر و نمـآز و چه میدونم چآر کلمه حرف یادشون دآدن..
یکیَم هس چرآ.. با عشقم ساپورت میپوشه اصن.. ولی خیلیَم درکش از خدآ و این حرفـآ بآلآتره تا اونی که دو سه تا چیز درس تو مغزش جا گرفته هزار و یک چیز غلط .. و فک میکنه این ینی با ایمـآن بودن :!
 سپاس شده توسط خخخخ
(01-12-2014، 15:59)~ALONE GIRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میپوشم واسه کسایی که جنبه دارن

شما مذاکراااا باید چشمتونو ببندین (:
امضا قبلیه سرباز خدا جوابت بود همسر:-)

(01-12-2014، 16:01)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 15:52)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 15:50)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 15:45)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یه وقتایی دل خدای خودتو نشکوندن بیشتر از ساپورت شدن ارزش داره نگار:|

اگه میدونستیم چه قدر با چادر پوشیدنمون خوشحالش می کنیم ...دیگه به فکر ساپرت شدن نبودیم

آره من قبول دآرم (:

ولی دآرم میگم که اگه کسی با سآپورت پوشیدن سـآپورت نمیشه کسیَم قرآر نیس بآ چآدر پوشیدن و جلو مردم خدآ خدآ رآه اندآخدن و این حرفـآ تو قیآمت ساپورت بشع (:
ولی هر کی با عشق بپوشه معلومه میشه

ولی با عشق ساپرت پوشیدنو فکر نکنم:-)
پستم ادیت شد :!
جمله دومتو نخونده بودم (:
اصن کـآری به اونآیی  که الکی واسه حرف مردم یا حالا از رو اجبار و این حرفا چـآدر میپوشن ندآرم:! آره خیلیآم هستن دوس دآرن چـآدر بپوشن چون فک میکنن همه چی حله.. یه سری چیزآ اشتبـآه رفده تو ذهن مردم.. خیلیآم واقعا دوس دآرن باخدآ باشن.. وآس همین چـآدر میپوشن. خب خیلیَم خوب(: ولی از بآخدآ بودن فقد همین چـآدر و نمـآز و چه میدونم چآر کلمه حرف یادشون دآدن..
یکیَم هس چرآ.. با عشقم ساپورت میپوشه اصن.. ولی خیلیَم درکش از خدآ و این حرفـآ بآلآتره تا اونی که دو سه تا چیز درس تو مغزش جا گرفته هزار و یک چیز غلط .. و فک میکنه این ینی با ایمـآن بودن :!
عزیزم اینا یاد خدا رو ازر بقیه میگیرن!

پاکی نگاه ادما رو گرفتن اونا رو از خدا دور کردن...

چی جوری خدا رو درک کردن؟!

وقتی حتی حاضر نیستن واسه خوشحال کردنش از یه ساپورت بگذرن

هر روز اینجا ملتو خوشحال می کنیم یه بارم به فکر اون باشیم خوب:|
عمرا اگه ساپورت بتونه شما رو support کنه 2
 سپاس شده توسط Nυмв
وختی میخوای یه چیزیو ثابت کنی این میگه اون میگه ناریم داداش:|
الان یه قبیله یا یه عده رو نام ببر که چون امر به معروف و نهی از منکر نکردن تو قرن معاصر مردن؟:|

سپاس شده توسط saeedrajabzade ، eNorto ، reza-n
شهر کرج و تهران
اگه با مرده فرق دارن
بگید فرق دارن
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-12-2014، 13:41)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجایید ساپورت پوشا؟؟
جواب بدید
باز چی شده فریاد هل من مبارزت بلنده .-.
هرکی بخواد میپوشه نمیخواد نمیپوشه
تاپیکو زدی حرفتو زدی تموم شد رفت هر کی بخواد میپذیره نخواد نمیپذیره
اعتقاداتتو مث مسواک تو حلق اینو اون نکن پسر...
The music feels better

سپاس شده توسط Hitchcock ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، armin van buuren ، سرباز خدا ، Nυмв
آگهی
در کل ساپورت پوشان برا دیده شدن این کار رو میکن ان ولی میگن چرا همه پسرا به ما نگاه میکن انUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
ای کاش کمی فرهنگمون بالا بود که هیچ فردی به عقیده های دیگرون چه باحجابش چه بی حجابش بی احترامی نمیکرد و اون مرد توی  خیابون جنبه و فرهنگ داشته و زود با یه صحنه تحریک نمیشد . اون وقت میگن فقط زنا باید حفظ کنند... .. .!!!!!!!!
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Hitchcock ، saeedrajabzade ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
بی کیفیت
تک عکس
>_<
نگران مآ نباشید
بع شمآ مردآ هیچ ربطی ندآرع ما چجوری میگردیم
شما بریدجلوی همجنسآی خودتون رو بگیرید ک تا دوروز دیگ آرایششون از مآها بیشتر میشع
^_^
 سپاس شده توسط armin van buuren ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Nυмв ، Mohamad#Farahani ، Black_Man
اصن هرکی هر جور که دوس میره بیرون به هیچ کیم ربط نداره پسرا باید آدم باشن نگاه نکنن!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان