امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پيگريني: وضعيت يحيي توره مرا نگران نمي کند

پيگريني در انتهاي بازي منچستر سيتي و استون ويلا به خبرنگاران گفت که اهميت حضور يحيي توره در تيم منچستر سيتي بسيار بالاست و به وي ايمان کامل دارد.

پيگريني: وضعيت يحيي توره مرا نگران نمي کند 1

به گزارش "ورزش سه"، منچستر سیتی در ادامه رقابت های لیگ برتر انگلستان، امشب موفق شد تا با نتیجه 2-0 بر میزبانش استون ویلا غلبه کند. یحیی توره در دقیقه 83 بازی، گل اول سیتی را به ثمر رساند تا خودش را از زیر بار انتقادات شدیدی که به وارد شده است، خارج کند.

پیگرینی سرمربی سیتی در انتهای این بازی گفت:"من در میانه زمین به یحیی ایمان کامل دارم. او مدت ها بخاطر مرگ برادرش در شرایط روحی خوبی نبود اما من هرگز اطمینانم به او را از دست ندادم"

به توره انتقاد می شود که در این فصل، به جدیت سال گذشته برای سیتی بازی نمی کند چرا که او در تابستان از مدیر برنامه هایش خواسته بود تا تیم جدیدی برایش پیدا کند .

با این حال پیگرینی باز هم به دفاع از بازیکن ارزشمندش پرداخت :" یحیی فصل گذشته بازی های خیلی خوبی برای ما انجام داد و گل های مهم و فراوانی به ثمر رساند. مردم هنوز از آن بازی ها و گل ها صحبت می کنند. او مثل هر بازیکن دیگری می تواند بازی های خوب یا بدی داشته باشد با این حال من به هیچ عنوان در مورد او نگران نیستم و در مورد توانایی های یحیی هیچ شکی به خودم راه نمی دهم.

در این بازی با سه هافبک بازی می کردیم و شانس های زیادی برای گلزنی از دست دادیم.خوشحالم که در نهایت دو گل زدیم و از نمایش بازیکنانم کاملا راضی هستم"
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نگران کننده؛خون ریزی بینی کومان حین صحبت(عکس)
  بیرانوند همه را نگران کرد.!!
  انریکه از پنالتی هدر شده بارسا نگران نیست
  یحیی توره: می ترسیدم مسی به من لایی بزند!
  بنيتس: نگران رکورد گلزني رونالدو نيستم
  بلان:نگران آمادگی زلاتان نیستم
  طالب‌لو: نگران وضعیتم نیستم
  رونالدو: راموس کمی نگران آبرو و شهرتش باشد
  بیوگرافی یحیی توره
  شاید برای نگران نشدن من، مجیدی دلیل رفتنش را مشکلات خانوادگی اعلام کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان