امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یحیی توره: می ترسیدم مسی به من لایی بزند!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یحیی توره: می ترسیدم مسی به من لایی بزند! 1

منچسترسیتی و بارسلونا دو فصل پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا با هم روبرو شده اند و هر بار این جدال را بارسلونا به سود خود تمام کرده است.

به گزارش ورزش 11، یحیی توره بتازگی با ریو فردینانددر کانال BT مصاحبه ای انجام داده و در آن از هم بازی سابقش لیونل مسی تعریف کرده است:

-

اگر بخواهم بگویم بهترین بازیکنی کنارش بازی کرده ام کیست، به طور قطع می گویم مسی!

او بهترین بازیکن جهان است و فوتبال را با مغزش بازی می کند. مسی تمرینات خیلی ویژه ای انجام نمی دهد، او خیلی عادی تمرین می کند، دقیقا به اندازه بقیه بازیکنان تیم، ولی درون مسابقه تبدیل به یک موجود دیگر می شود! مسی واقعا یک نابغه است.-

وی در بخش دیگری از حرفهایش افزود:

-

اگر بخواهم بهترین بازیکنی که در تمام عمرم در مقابلش بازی کردم را نام ببرم، باز هم می گویم مسی!

فصل پیش منچسترسیتی روبروی بارسا بازی کرد، وقتی در راهرو بودیم و می خواستیم وارد زمین شویم، مسی به من گفت، در این بازی به من لایی می زند! در حین بازی به دو تا از هم بازیانم لایی زد و هر وقت که روبرویش قرار می گرفتم دعا می کردم از او لایی نخورم!

واقعا لایی خوردن در یک بازی رسمی و حساس خیلی عذاب آور است! از مسی می ترسیدم، چون اگر در بازی به من لایی می زد جلوی خانواده ام تحقیرم کرده بود!
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  پایان کلافگی عجیب برای یحیی گل‌محمدی (عکس)
  تصمیم یحیی گل محمدی در خصوص عیسی آل کثیر/ مهاجم محبوب به مشهد می‌رود
  این لباس برازنده یحیی گل‌محمدی است
  بزرگترین شگفتی تیم یحیی در آسیا (آمار)
  یورش پرسپولیسِ یحیی به 10 رکورد لیگ برتر
  : آمار جالب یحیی گل محمدی با پرسپولیس
  یحیی در تبربز پا به توپ شد (عکس)
  بازگشت یحیی به لیگ برتر با آرزوهای بزرگ
  از مسی خواسته شده تا اجازه دهد ماسکرانو پنالتی بزند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان