امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ریختن آشغال دراین مکان ممنوع!!!!

توبعضی ازمحله ها وشهرها یه جاهائی هست که یه عده فک میکنن جای ریختن آشغاله وهرچی دارن میریزن تو اون مکان،به خیال اینکه این مکان صاحب نداره وباید آشغال های خونه رو ریخت اینجورجاها.صاحب ملک وزمین هم وقتی میبینه زمینش شده محل ریختن آشغال،روی دیوارمینویسه لعنت برپدر ومادر کسی که دراین مکان آشغال بریزد،البته بعضی ها قشنگ ترمیگن مینویسن:رحمت برپدر ومادر کسی که دراین مکان آشغال بریزد.خب قطعا صاحب زمین حق دارید که بگویدکسی حق ندارد درملک من آشغال بریزد چون ملک اوست،مال اوست،دوست ندارد ملکش کثیف شود.این بدن ما قطعا ملک خداست،مال خداست بدون هیچ شک وشبه ای.وقتی همه چیز ما شد مال خدا،خدا هم میتواند بگویددر ملک من،دروغ ممنوع،آوردن غیبت وتهمت وگناه ممنوع،مسخره کردن ممنوع،دل به در آوردن ممنوع،بی حجابی ممنوع.تعجب ازبعضی ازدخترها که وقتی بهشون گفته میشه حجابتو رعایت کن در جواب میگه به شما چه،بدن خودمه دوست دارم نشون بدم،دوست دارم اینجوری پوشش داشته باشم.کجا این بدنت مال خودته؟مگه غیراینه هرچی داریم ازخداست ومال خداست.خب حق طبیعی خدا هم هست که بگه تو ملک من بی حجابی ممنوع.غیراینه؟؟؟

به این جمله دقت کنید:نذر صلوات گرفتیم واسه خشنودی فاطمه زهرا(س)14 صلوات بفرستید اس بده به 5 نفر،تا توی 5 میلیون صلوات شریک باشید اگه نمیدی پیام بده چون مدیون میشم..یا مثلا:برای ظهور حضرت مهدی (عج)ختم صلوات.این پیامک را به 5 نفر ارسال کنید ولطفا آخرین حلقه این اتصال نباشید.حالا سوال من اینه.حضرت زهرا واهل بیت علیهم السلام محتاج صلوات منو شما هستند؟؟برا خشنودی حضرت زهرا توی دنیای امروزباید صلوات فرستاد تا حضرت زهرا خوشحال بشه؟یعنی امام زمان(ع)دلیل اینکه ظهور نمیکنه اینه که ما صلوات کم میفرستیم؟دراینکه صلوات ثواب داره وفرستادنش به خود ما هم میرسه شکی نیست توش.اما اخه این چه نذریه؟اگه شخصی نذر میکنه چرا باید بقیه رو دخیل کنه؟اصلا همچین نذری درسته؟شاید خیلی ها شرمنده بشن واز باب خجالتی برا بقیه بفرستن وته دلشون راضی نباشه؟اینکه میگیم برا ظهور امام زمان صلوات بفرستیم تا آقا بیاد یعنی واقعا با صلوات فرستادن ما مشکل حل میشه؟خب اگه اینجوریه به خود آقا میگیم آقا جان شما یه لطفی بکن وصلوات بفرست وبیا دیگه.یه دونه صلوات آقا که هزار برار صلوات ما ارزش داره که.ماها گیر چی هستیم؟به چی دلمون وخوش کردیم؟منتظر آقا بودن وخشنودی اهل بیت به گناه نکردن ودل مردم وبه درد نیاوردن وآبروی مردم ونبردن و....این جورچیزهاست.به جای اینکه پیامک بدیم ودل خودمونو خوش کنیم به این پیامکها واینجورچیزها پیامک بدیم بگیم برا خشنودی آقا واهل بیت امروز یه غیبت کمتر کنیم.امروز نمازمونو اول وقت بخونیم.امروز دست یه بنده خدارو بگیریم.امروز دل یه نفر وشاد کنیم ویه کار خیربکنیم.وخیلی کارهای دیگه که واقعا میشه با این کارها دل اهل بیت وشاد کرد...نه با 5 میلیون صلوات.5 میلیارد هم صلوات ختم کنیم هرشب و هر روز مشکلی رو حل نمیکنه..نمیدونم والله..شاید واقعا به خاطر صلوات نفرستادنه که آقا نمیاد..اینجوریه واقعا؟؟؟؟؟
ریختن آشغال دراین مکان ممنوع!!!! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ×××مهدی یاوری بر اثر عادت ممنوع!!!×××
  مکان ضربت خوردن امام علی (ع) در مسجد کوفه
  فخر فروشی ممنوع!
  عاشق شدن در این مکان الزامی است
Rainbow زمان و مکان پایان دنیا از دید قرآن
  تلاش برای "ورود آقایان ممنوع"
  امام و ضرورت های زمان و مکان
  یأس از رحمت خدا، ممنوع
  چرا در آخر الزمان قم امن ترين مکان است؟
  این مکان مجهز به دوربین مداربسته است!

پرش به انجمن: