امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چیچاریتو: دوست دارم بیشتر بازی کنم

خاویر چیچاریتو هرناندز در بازی رئال مادرید و دپورتیوو لاکرونیا دو گل به ثمر رساند.
به گزارش وبسایت نود، مهاجم مکزیکی انتظار دارد که فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند . وی گفت:" می خواهم برای این تیم گل بزنم. از هم تیمی ها و خدا ممنونم. شروع خوبی بود. امیدوارم که دقایق بیشتری نصیبم شود."
چیچاریتو در مورد عملکرد تیمش گفت:" همیشه باید بهتر  شویم. حد اعلا وجود ندارد اما باید سخت در تلاش باشیم تا به آن نزدیک شویم. باید سخت تلاش کنیم. البته مسلما همیشه زدن هشت گل می تواند باعث پیشرفت  تیم  شود. همیشه سعی کردم که متواضع باشم. می خواهم بیشترین زمان ممکن در خدمت این تیم باشم."
وی در مورد شرایط بحرانی رئال در هفته های اخیر و گلزنی خودش اظهار داشت:" بالاخره گلزنی کردم. دو هفته منتظر بودم. در جایگاهی نبودم که در مورد این شرایط صحبت کنم اما رختکن در نتایج خوب و بد با هم صحیح بود. این رختکن با تواضع شرایط را کنترل کرد. نه وقتی می بردیم خود را بهترین دانستیم و نه وقتی می باختیم. فوتبال همین است. گاهی می بازی اما این باشگاه همیشه به دنبال پیروزی است. حالا باید به بازی سه شنبه فکر کنیم."
اگه تونستی 6 بار بگی شیش سیخ کباب سیخی شیش هزار
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  دوست ندارم جای دختر یا همسر آنتونیو کونته باشم
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  کدوم ورزش رو بیشتر می پسندید؟
  هم محله ای های ایسكو کالدرون : او توپ را بیشتر از نان دوست داشت !
  کاظمی: لیگ بسکتبال با ۱۰ تیم خوب نیست/ دوست دارم در مهرام بمانم
  در ایران بیشتر دلال داریم تا مدیربرنامه/ چیزی نمی‌شود یکسال قهرمان نداشته باشیم
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان