امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا میدانید داف یعنی چه ؟؟

خیلی سعی کردم بفهمم این داف از کجا اومده؟ خود داف که خب مشخصه به دختر تیریپ دار میگن تقریبا ولی هر چی دنبال ریشه اش گشتم چیزی گیرم نیومد به جز این
توی زبان آلمانی یعنی بند کفش
و توی زبان انگلیسی یعنی سبزى هاى فاسد جنگل که شاید بی ربط هم نباشه...
یک نقل قول هم بود که داف توی انگلیسی یعنی نشیمن گاه یا باسن
البته من یه حدسی هم میزنم شاید هم داف از همین هیلاری داف اومده باشه مثلا گفته باشن این طرف شبیه دافه تا کم کم پخش شده باشه مثل اسکول که فکر کنم اولین بار از برنامه سید محمد حسینی تو شبکه تهران اومد

اگه نمی دونستید تشکر کنید
Heart
در آتش رهایم ، خدا شاهد است !
به غم مبتلایم ، خدا شاهد است !
شب است و دل و بیکسی ، وای من !
به درد آشنایم ، خدا شاهد است
 سپاس شده توسط 1378alireza ، black devil ، ##شهرزاد## ، sara ss501 ، FARID.SHOMPET ، m تنها ، lover girl ، nika ، سحر. ، ♥گل یخ ♥ ، The Ginkel ، J.A.M.B ، AmItiSe ، bahare_021 ، яê¥нαñê ، raha8919 ، cute flower ، ps3000 ، رندی ارتون ، wushu ، jo_jo ، خورشید پورامینی ، aCrimoniouSs ، nanaz13 ، best buy ، sina.a1 ، Nazanin501 ، Magical Girl ، غروب ، bi kas ، soelda ، Shawty Girl ، sasa. ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، hamed_Jon ، LOVE8 ، M.H2 ، Senator✘Strong ، Apathetic ، ارشیدا ، _آیدا_ ، nilo0far ، reza u? ، alireza-1377 ، All out of love ، Amir BF ، nita99 ، ...asall... ، **یــــــــــــــــــــاس** ، Kamila❤ ، r.kh ، s /a/m/a/n/@nri ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، m016 ، Jiuuv ، parmis78 ، vahid1027 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، Naruto Hokage ، arooos ، orchid83 ، mahdi2014 ، saba75 ، icegirl ، محمد2000 ، sasan1 ، po6ituv ، mamad his fis ، *Nafas* ، سامان14 ، Esmi ، علی جوکر ، ارمين2012 ، shadi shekari ، pegah2000* ، مهسا بلا ، Pro.playeR ، خوش تیپ انجمن ، ^Aytin^ ، яᎧмιиα ، šhεïdα ، manoella ، seta1999 ، niloofar kh ، mahdi.ir ، dj amir 1992 ، ըoφsիīkα ، خانومي ، frank lampard ، خدای فوتبال 6 ، MAHTA .S ، ~JaSmIn~ ، ****مهناجون**** ، REZA.N.A ، kimiya 1 ، sandi ، !!nima!! ، ʂհმოἶო ، [ niki ] ، soofia ، ROhÅற ، nahid% ، amo 2 ، تارا گوگولی ، tina.m ، yegi200180 ، وینکس ، み£∂ɨע£ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، vida1994
آگهی
توی فرانسه به صمیمی ترن دوست دختر و خفن ترینش میگن داف به فرانسوی میشه دوست دختر و به پسر هم میگن پاف البته خیلی دقیق نیست ولی یه همچین چیزایییهBig GrinBig Grin
when everything is wrong you meke it right
موقیی همه چیز اشتباه است تو درستشون کن
 سپاس شده توسط ##شهرزاد## ، ghazal.k ، sara ss501 ، m تنها ، lover girl ، The Ginkel ، AmItiSe ، bahare_021 ، ♥گل یخ ♥ ، raha8919 ، cute flower ، ps3000 ، خورشید پورامینی ، aCrimoniouSs ، nanaz13 ، Nazanin501 ، bi kas ، 1378alireza ، sasa. ، hamed_Jon ، mohamad amin1377 ، m77 ، parmis78 ، MONA-GH ، ارمين2012 ، manoella ، niloofar kh ، خانومي ، ~JaSmIn~ ، sandi ، amo 2 ، تارا گوگولی ، yegi200180 ، ghazal.k
اولین معنایی که برای داف هست در انگلیسی خمیر یا چیزی شبیه اینه که ما کاری بهش نداریم ..
ببینین استناد ما به یه اصطلاح عامیانه انگلیسی هاست که در وب هم به کرات میشه دید

Get off your duff

داف به معنای نشیمنگاه و مقعد هست
کاملا معلومه به چه معناست و چه کاربردی حالا براش توی جملات روزمره تراشیده اند...
گت آف یور داف یعنی جمع کن بساطت رو از این جا برو
یا به تنبلها میگی که پاشو همراهی کن این کار رو بکنیم
جمع کن اون نشیمن گاهتو !
که ناگهان پرده ها بر می افتد ! و متوجه میشی اره قبل از اینکه داف رایج بشه اصلا همینو و بدترشو در میان مکالمات روزمره از زبان مردم میشنیده ای ..
تصور کنین با معنایی که دیگه الان از داف سراغ دارین و این جمله که عجب دافیه !
معادل فارسی اون قدیمترها که البته بوده چی میشه
و چقدر زشته و قبلا قطعا فارسیش یه قبحی داشته یه سختیی در گفتنش وجود داشته ولی الان نه که معلوم نیست داف به چه معناست متاسفانه حتی خود خانم ها هم به خودشون میگن (شاهد مثال کلوب و یاهو سی صد!و60 درجه و چی و چی...)
من در مقام تدریس درس اخلاق نیستم نه صلاحیتش رو دارم نه خیلی پاک و مقدسم نه اینکه اساسا تدریس این درس به اقایان یوزر فائده ای داره
اما احساس کردم که اطلاع رسانی شایدباعث بشه که لااقل دخترهای خوبمون بعد از اینکه فهمیدن داف اطلاق شدن لزوما ربطی به زیبایی صورت ارایش و لباس و جنبه های زیباشناختی و زیباپسندی ذاتی انسان نداره و صرفا یه فضا ومعنای دیگه رو پیش میکشه , به خودشون نگن یا اجازه ندن بهشون اطلاق بشه
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، The Ginkel ، bahare_021 ، raha8919 ، ##شهرزاد## ، Magical Girl ، bi kas ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، hamed_Jon ، AmItiSe ، ...asall... ، r.kh ، ارمين2012 ، شئهقشسانشدرا ، RєƖαx gнσѕт ، خانومي ، تارا گوگولی ، reza-n ، yegi200180 ، ghazal.k
بندکفش به آلمانی میشه سچونرن(بایه لفظ ق تلفظ میشه)
schnüren
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
 سپاس شده توسط raha8919 ، Apathetic ، یاسی.. ، All out of love ، Elena ♥♥♥ ، خانومي ، FurY ، яê¥нαñê
داف به عبارتی تا اونجایی که ما فهمیدیم یعنی دختر

ولی توی زبان آلمانی یعنی بند کفش!

و توی زبان انگلیسی یعنی سبزى هاى فاسد جنگل

و اما در اروپا براي دختران و زنان ف.اس.د به كار مي رود

وحتی در تایلند محلی به نام دافیجا هست برای زنان روسپی

پس از این به بعد دو کلمه ی داف و Gf را اشتباه به کار نبرین
آیا میدانید داف یعنی چه ؟؟ 1
 سپاس شده توسط ghazal.k ، raha8919 ، ##شهرزاد## ، nanaz13 ، sina.a1 ، bi kas ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Elena ♥♥♥ ، MONA-GH ، ارمين2012 ، manoella ، خانومي ، تارا گوگولی ، ارمين2012
(02-09-2012، 11:48)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بندکفش به آلمانی میشه سچونرن(بایه لفظ ق تلفظ میشه)
schnüren

عزیزم زَیتشو به المانی[/size]
 سپاس شده توسط تارا گوگولی ، s.sahar
آگهی
داف یعنیدختر آجر به یه دست فرقون به یه دست
(این اکانت ساخته ی زمان کودکی بنده هست و فقط جهت مرور خاطرات امضا و بایو و آواتار عوض نشده پس لطفا قضاوت نکنید♥)

خداوند زمین را آفرید و گفت :
به به چه زیباست سپس مرد را آفرید و گفت : جانمی این دیگه آخرشه
و بعد هم زن را آفرید و با کمی اخم گفت : اشکالی نداره آرایش میکنه 
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، تارا گوگولی ، s.sahar
این واژه آروم آروم این شک الان خودشو پیدا کرد و غیر از تیپ به فرم هیکل هم مشخصا اشاره داره.........
با این حال ممنون از تحقیقتون و ارائه اطلاعاتتون.
هروقت نتونستی کسی رو فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی!

((افلاطون))
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، تارا گوگولی ، s.sahar
داف معنی خواستی نداره وقتی که bf و gf هست داف هم یعنی دوست دخترBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

همین الان فکر کردم بی اف یهنی boy friend داف هم باید فکر کنم deear باشه شاید اشتباه نوشته باشم ولی دیر یعنی عزیز به نظر من الان داف یعنی دوست عزیز
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، تارا گوگولی
فک کنم کلا به دختر های خفن میگن داف...ما که اینجوری فهمیدیم!!! Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ☚آیا میدانید و دانستنی های خود را در اینجا قرار دهید☛
  آیا میدانید چرا رنگ لب قرمز است؟
  آیا میدانید دریای مدیترانه تنها در مدت دو سال ایجاد شده!!
  آیا میدانید کدام عضو بدن زودتر پیر میشود
Thumbs Up ایا میدانید جدید
  آیا میدانید باهوش‌ ترین فرد در جهان کیست؟! +عکس
  آیا میدانید راز 100 ساله شدن چیست؟
  آیا میدانید های عجیب!!
  درباره درخت خاس چه میدانید؟
  ایا میدانید دلیل گرد بودن برخی از میوه ها چیست ..؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان