نظرسنجی: بازم بذارم یا ن؟؟
بذار..
نذار...
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک های جدید باحال 93..یالا بیا تو..

اصن لامصب یه کلیک که میکنم برنددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ه چند تا جایزه مختلف میشم ...!  o_O

اونم چه بسته هایی با چه درصد تخفیفی …! خدا خیرشون بده
:|
......................................................
زندگی رویاست ، زندگی خاطره‌ س ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ز ندگی آرزوئه ، زندگی شادیه ، زندگی …
.
.
.
.
.
یکی به من بگه چردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا زندگی جعفر نیست ، چرا بهرام نیست ، چرا فرشاد نیست ؟؟؟
...............................................................
دوس دخدرم :
نظرت راجع به عشقمون چیه...؟؟؟
من : سعی کن ستادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ر ه هارو بشماری...!!!

دوس دخترم : وااااای یعنی بی نهایته...!!!؟؟
من : نه لعنتی وقت تلف کردنه...!!!
^__^
....................................................................
هواپيماي ايران ساعت ٩.١٧ پرودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ز كرده ٩.٢٠ سقوط كرده

..
..
..
..
..
..
..
..
..
دم برادردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ن رايت گرم
هواپيماشون حداقل ٢٠ دقيقه رو هوا بود ...
یا همین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا لان یکیتون عاشقم میشه یا...

..
..
..
..
..
..

میرم سودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ر هواپیما میشم
.................................................................
ﯾﻪ ﺯﻥ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎﯾﯽ ﻣﯿﺎﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﻋﻄﺮﺵ ﺧﯿﻠﯽ
ﺧﻮﺷﺒﻮ ﺑﻮﺩﻩ ...
ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻣﯿﭙﺮﺳﻪ : ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﻋﻄﺮﯾﻪ؟؟؟
ﺯﻧﻪ ﻣﯿﮕﻪ : ﻧﯿﻨﺎ ﺭﯾﭽﯽ ﺍﺯ ﺭﻡ
......
ﺑﻌﺪ ﺍدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﭼﻨﺪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻣﯿگ..ﺯﻩ
ﺯﻧﻪ ﻣﯿﮕﻪ : ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﺑﻮﯾﯿﻪ؟؟؟
ﺭﺍﻧﻨﺪدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﯿﮕﻪ :
ﻟﻮﺑﯿﺎ ﭼﯿﺘﯽ ﺍﺯ ﻗﻢ...
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﺎﻧﺘﺰﯾﺎﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ اسمم اسماعیل باشه…
ﺩﺧـدﺮﻩ ﻫﻤﺴﺎﯾﻤﻮﻥ ﻭﺍﺳﻤﻮﻥ نذری ﺑﯿﺎدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻩ ﺑﻌﺪ ﻣﻦ ﺩﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﻢ ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻭ ﻧﺎﺯ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﮕﻪ: ﺳﻼﻡ اسمال جون ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ نذریه!!!
ﻣﻨﻢ ﯾﻪ ﺩﺳﺘﯽ ﺑﻪ ﺳﯿﺒﯿﻼﻡ ﺑﮑﺸﻢ، ﺑﮕﻢ ﺍﻭل یاد بگیر ﺑﮕﻮ اسمال ﻋـﺎغـﺎ! ﺯِﺑـﻮﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﻨﻪ ﺿﻌﯿﻔﻪ
ﺑﻌﺪﺷﻢ ﺑﺮﻭ ﺑﻪ ﻧﻨﺖ ﺑﮕﻮ ﺍﻣﺸﺐ ﻣﯿﺎﯾﻢ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ !!!
ﺍﻭﻧﻢ ﭼﺎﺩﺭﺷﻮ ﺑﮑﺸﻪ ﺭﻭ ﺻﻮدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺗﺶ ﺑﮕﻪ ﻭﺍﯾﯿﯿﯽ خاک به سرم
ﺫﻭﻕ ﻣـﺮﮒ ﺷﻪ ﺑﺪﻭﻭﻩ ﺑﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﭘﻠﻪ ﻫﺎ ﭘﺎﺵ ﮔﯿﺮ ﮐﻨﻪ ﺑﺎ مــخ ﺑﺮﻩ ﺗﻮ ﺷﯿﺸﻪ، مغزش ﺑﭙﺎﭼﻪ ﺗﻮﯼ ﺭﺍهرو!

روانی هم خودتی :|
................................................................................​...

عاقا امروز با دوس دخترم رفتیم کنار دریا...
کنار آب خواستم باهاش شوخی کنم هولش دادم تو آب، عاقا چشتون روز بد نبینه یه مرد بدقیافه از آب اومد بیرون...!!!
حالا اینا به کنار هی میگفت من دوس دخترتم آردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا یشم پاک شده...فکرمیکرد من خرم دوس دختر من یه جیگریه که تا نداره.
..

هیچی دیگه یارو رو هول دادم تو آب غرقش کردم! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ما نمیدونم ازاون موقع ب بعد چرا از دوس دخترم خبری نیس؟؟؟!

ینی میشه تا اون طرف دریا شنا کرده باشه؟؟؟! :|
..............................................................
ﯾﮑﯽ الان ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﺯﻧﮓ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺩ ﮔﻔﺖ : ممد ﺍﻭﻧﺠﺎﺳﺖ؟/
ﮔﻔﺘﻢ : ﻧﻪ ﻧﯿﺴﺖ ...
ﮔﻔﺖ : ﭘﺲ ﺍﮔﻪ ﺍﻭﻣﺪ ﺑﮕﻮ ﺯﻭﺩ ﺑﯿﺎﺩ ﺧﻮﻧﻪ... :|
ممد ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﺭدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺑﺮﻭ ﺧﻮﻧﻪ ﻧﮕﺮﺍﻧﺘﻦ!!...
این پست رو به اشتراک بزارین تا این ممد زودتر پیداشه
..............................................................................
دقایقی پیش هودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا پیمای آنتونف در مسیر تهران - بوشهر به سلامت به زمین نشست...!

کارشناسان در حال بردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ر سی علت ماجرا می باشند!!

......................................................................
علت سقوط هواپیما کشف شد
بعد از بررسی جعبه سیاه هواپیما
صحبتهای خلبان را شنیدند که چند دقیقه قبل ارتباطش با برج مراقبت قطع شده بود ...
در صحبتهای خلبان صدای مهمانددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا ر شنیده شده که به خلبان گفته :

عزیزم تو حاضری برا عشقمون چکار کنی
و خلبان هم گفته ودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا س عشقمون میدم قلبمو به چه آسونی ....

و بعد متاسفانه این حادثه دلخراش اتفاق افتاد :|
.......................................................................
""انسان های بزرگ هیچگاه به کوچکی فردایشان نگاه نمیکنند
چون از بزرگی امردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و زشان فردایی کوچکتر خواهند ساخت..""  :|
..
..
..
..
منم نفهمیدم...! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و لی خیلی با کلاس بود گفتم براتون بذارم!!!
................................................................................​...
ﺭﻭﺍﯾﺖ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺩﺧﺘﺮدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻭﻗﺘﻲ ﺍﺯ ﻋﺮﻭﺳﻲ ﻳﺎ ﻣﻬﻤﻮﻧﻲ

ﺑﺮﻣﻴﮕﺮﺩﻥ
ﺗﺎ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ....
..
..
..
..
..
..
..
ﺍﺩﺍﻱ ﺭﻗﺺ ﺑﻘﻴﻪ ﺭﻭ ﺩدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﻴﺎﺭﻧﻮ ﻫﺮ ﻫﺮ ﻣﻴﺨﻨﺪﻥ

ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺭﺍﺳﺘﻪ ﺍﯾﺎ ؟؟؟؟؟
من قبلا به بدنم شامپو بدن خادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ر جی میزدم...

اما از وقتی فهمیدم تو ردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ز قیامت قراره بر علیه من شهادت بدن

بهشون گریس هم نمیزنم، عآدم فروش های پس فطرت…!
............................................................................

رفته بودم امتحان رانندگی بدم…
چار نفری سوار شدیم و من زودتر از همه نشستم پشت رول تا افسر بیاد…
خلاصه افسر اومد و منم شروع کردم به تنظیم آینه و صندلی و …
زدم تو دنده را افتادم… یه چند صد متری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ر فتیم برگشتم افسرو نیگا کردم دیدم چیزی نمیگه..!!
بهش گفتم: جناب سروان من همینجوری مستقیم برم؟؟؟؟
یارو با تعجب گفت: جناب سروان؟؟ من مسافرم!!! شما مگه تاکسى خطى نیستی؟؟؟
از تو آینه نیگا کردم دیدم یکی با پردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و نده داره میدوعه دنبال ماشین..!!
ترمز دستیو کشیدم در ماشینو وا کردم دِ فـــــــرار...!!!
............................................................

سپاااااااااااااااااااااااااااااسBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوک های جدید باحال 93..یالا بیا تو.. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، m love f ، ....Mahshid.... ، Maryam♥♥ ، fatemeh1375
آگهی
خیلی باحال بودن+سپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ×Hαρρу Gιяℓ×
495495
پاسخ
عالی بود.ممنونBig Grin
خیانت کرده ای ومی گویی کو؟؟نشانم بده؟؟آخر آدم عاقل!!!مگر جای بوسه می ماند؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان