امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان ترسناک واقعی

درود بد تو دوست عزیز که میخوای این داستان رو بخونی این داستانی که من میخوام بگم واقعی و حاضرم دست رو هر چه مقدساته بزارم و قسم بخورم که این داستان واقیه پس اگه میترسی بهتره همین الان از این جا خارج بشی
یه روز من به اتفاق خانوادم راهی شمال شدیم و قرار شد که به خای پدری پدر بزرگم که در یک روستابود برای تفریح برویم
پس از گذراندن چند روز من و پدر برادر گرام تصمیم گرفتیم که برای ماهی گیری از خونه بیرون بزنیم چون اون روز هوا گروم بود قرار شد شب ساعت 12 راهی رود خانه در نزدیکی ان محل بود بشیم
بعد از گذشت یک ساعت نیم ساعت من تصمیم گرفتم راهی خانه بشم (کلی هم غر غر کردم که این چه غلطی بود من کردم امدم اینجا) چیزی که من متوجه اش شدم این بود که انگار مسیری که من برای برگشت خونه انتخاب کردم اقبرستان قدیمی بود خلاصه من واردش شدم داشتم راه میرفتم که یه صدایی مثل صدای پای اسب امد خدا وکلی سکته ناقص زدم اخه ساعت 1:30 دقیقه شب بود خلاصه اهمیت ندادم و رفتم که یک دفعه یه اسب سفید جلوم سبز شد هرچی صداحرکات موزون زدم اسبه تکون نمی خورد منم خودم رو زدم به بیخیالی امدم خونه
صبح روز بعد برای پدر بزرگم موضوع تعریف کردم اونم به من گفت که اونجا یه قبرستون قدیمی بوده اون اسبی که من دیدم یه جن بوده البته جن خوب که با انسان ها کاری نداشتهBig Grin
یعنی خداوکلی من دو ماهه اونجا نرفتمBig Grin
نظر سپاس یادت نرهTongue

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان ترسناک واقعی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، | NEON DEMON | ، ...loveis ، Nasim 13 ، saba 3 ، **bardia** ، Directioner_kimia ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ژوللی ، S.MohaMMaD.M ، mr.destiny ، IM JUST TIRED ، mobina81 ، AعطریناA
آگهی
(03-09-2014، 10:50)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2014، 9:46)کسی ک خیلی تنهاس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چی بگم
ولی اصن جن وجود نداره Undecided
چرا وجود دارهههههههههه

یه دلیل بیار که وجود نداشته باشه

یــه دلیل بیار کــه وجود داشته باشه !
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
پاسخ
من به این خرافات اعتقادی ندارم Sleepy ولی به هرحال خوب بود
Heart ما دخترا Heart صدامون جــــــیغ  رژامون جـــــیغ   میریم رو اعصاب مثل تــیــــغ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عشق واقعی
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان