امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا خداوند زنان را آفريد؟دخترا بیایدددددددددد

(23-07-2014، 21:52)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته بلا نسبت شما باشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هان؟Huh
پاسخ
آگهی
(23-07-2014، 21:52)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:47)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون.....

(23-07-2014، 21:45)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:43)~ERFAN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:40)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ارامش دارم..........

اخه چرا چرت میگی؟؟AngryAngry
ببنددددددددددAngryAngry
داری چرت میگی اخه زن ب ما ارامش میده؟؟AngryAngryAngryAngry
خب معلومه ک ارامش میده،البته منم قبول دارم بعضی زنا از هیولام بدترن درست عین 99درصد مردا
بعضیاشون ن بیشترشون افرین لایک!
 بعضیا شون منم قبول دارم ارامش نمیده ولی اینو من ننوشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط **li@** ، eln@z joon
(23-07-2014، 21:54)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:52)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:47)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون.....

(23-07-2014، 21:45)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:43)~ERFAN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببنددددددددددAngryAngry
خب معلومه ک ارامش میده،البته منم قبول دارم بعضی زنا از هیولام بدترن درست عین 99درصد مردا
هر قدرم که باشن تعدادشون به مردا نمیرسه.....
اره بهش میگم
پاسخ
(23-07-2014، 21:55)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:52)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته بلا نسبت شما باشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هان؟Huh
یعنی اینکه منظورم با شما نیست.....راجب هیولاهااااااا

(23-07-2014، 21:59)**li@** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 21:54)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون.....

هر قدرم که باشن تعدادشون به مردا نمیرسه.....
اره بهش میگم
به کسی نگو همه میدونن DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
چرا خداوند زنان را آفريد؟دخترا بیایدددددددددد 2
پاسخ
علی به نظرت کدوم دخترا به ادم ارامش میده
پاسخ
(23-07-2014، 22:06)~ERFAN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر ایشون که کلا دخترا اظافین.....البته شرمنده من جواب دادماااااا
چرا خداوند زنان را آفريد؟دخترا بیایدددددددددد 2
پاسخ
آگهی
(23-07-2014، 22:12)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 22:06)~ERFAN~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیبی نداره
پاسخ
" هرگونه مطالب ضد دختر ، ضد پسر تاپیک بی کیفیت ب شمار می آید و بسته میشود "

(:

جز قوانین سایته !

پس الان تاپیک شما بیکیفیته .. و باعث کل کل میشه!
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
(23-07-2014، 22:12)eln@z joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا من عاشق دخترام ولی ارامش نمیدن اینو میدونم!Sleepy
پاسخ
(23-07-2014، 22:26)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

" هرگونه مطالب ضد دختر ، ضد پسر تاپیک بی کیفیت ب شمار می آید و بسته میشود "

(:

جز قوانین سایته !

پس الان تاپیک شما بیکیفیته .. و باعث کل کل میشه!
تو اصلا مطلبو خووندی حرفو می زنی اخه ضد دختر کجا بود DodgyDodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  زنان فروشی در پشت ویترین های آزاد راه + عکس
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان