امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

چرا هیچ امکاناتا جدیدی نمیذارید.مثله ارسال پاسخ سریع تو پیام خصوصی. یا پخش هنگ تو کل انجمن. یا عوض کردن نوع ستاره ها . و ترفیع ها . و عوض کردن عنوان های کاربری. و....
پاسخ
آگهی
نقل قول: اخه وقتی 5تا از این تبلیغ های متحرک می زارید انجمن سنگین میشه حتا اگر خیلی سبک باشد
این تبلیغ ها نباشه شما پول انجمن رو میدی؟ :|
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 83
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، bahare_021
دوستان اقا صابر تا جایی که بشه داره رسیدگی می کنه

سایت به این بزرگی مگه الکیهHuh

دیروز هم که نام کاربری ها رو ویرایش کرد

برای تبلیغ ها هم اگر نباشند پولش رو کی میده؟
مخصوصا الان که هزینه ی بیشتری باید برای سرور سایت داد

پس اون ها لازمه
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، τοxικ
سلام لطفا اگر میشود به بخش درخواست تغیر نام کاربری رسیدگی شود .
ممنون میشم.
پاسخ
(17-08-2013، 20:28)النا3000§ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام لطفا اگر میشود به بخش درخواست تغیر نام کاربری رسیدگی شود .
ممنون میشم.
رسیدگی شده 
سر هر ماه
پاسخ
this is.....HeartTongueHuhBlushIdeaWinkbathtime5020Heart
پاسخ
آگهی
(15-08-2013، 12:29)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه وقتی 5تا از این تبلیغ های متحرک می زارید انجمن سنگین میشه حتا اگر خیلی سبک باشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 83  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 83
انتقادات 83   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 83

اينم كه همش از جمله هاي ما استفاده ميكنه :|
شما خودت امضاتو تغيير بده انجمن سبك ميشه

ببخشيد ولي خوب همين قالب مگه چشه ؟
هم سادس هم قشنگه Undecided

(13-08-2013، 15:26)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:21)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:17)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان بی خودی جو نده
به  هر صورت سایت مدیر افلاین زیاد داره
من حرفه منطقی زدم. خودتم میدونی من از یک سال پیش اینجا بود ولی تو شش ماه هم اینجا نبودی بنابراین بیشتر از اتفاقات انجمن خبر دارم تو این که سایت مدیر آفلاین زیاد داره شکی نیست حالا من اسم نمیبرم ولی یکیشون 3 ماهه که نیومده مدیره ثابت هم هست نه آزمایشی. بعد میشه بگی من کی درباره ی مدیر های آفلاین صحبت کردم؟

من هم خودم یک ساله این جام با یه اسم دیگه که رمزش یادم رفتExclamation

حتما با هوشو حواستم ميخواي مدير شي Dodgy

نقل قول: این تصویر صفحه ی پست ها ی ملودی هست به نظر شما این همه پست برای یه مدیر کم نیست که تازه کلیش گفتگوی ازاده یعنی وقتی که مدیر شده بوده؟
بعد قانون شما اینه که فرد باید 60تا موضوع با کیفیت داشته باشه و همش در یک انجمن باشه تا تازه مدیر ازمایشی بشی؟
ایشون فقط 15تا موضوع دارن
ملودي كه فقط ١٥تا نسخه ي گفتو گو باز كرده چرا چرت ميگيUndecided
در ضمن مديريت كه همش تاپيك زدن نيسDodgy
ملودي هر وقت مياد موضوهاي زياد بي كيفيتيو ميبندهDodgy
در ضمن با اين كارا مطمئن باش مدير نميشي
والاDodgy

نقل قول: نه خدا وکیلی این وضشه ؟
یه مدیر هم انلاین نیست حتی مدیر ازمایشی هم انلاین نیست
با این که سایت 21مدیر داره هیچ کدوم انلاین نیستن توی این ساعت054930
من تمام مدیر هارو چک کردم هیچ کدومشون انلاین نیست که بخواهید بگید توی اون 13 نفر پنهانه
اخه تو مدیر شی مثلا میخوای چیکار کنی ؟Dodgy
هنوز فرق اسپم و تاپیکو نمیتونی تشخیص بدی هی میای زیر مدیرارو میزنی ؟Undecided
یکم حیا داشته باش باوو
همین مدیرا باید تاییدت کنن (که عمرا تاییدت کننAngel ) تا مثلا بتونی( که عمرا بتونی ) مدیر شیUndecided

نقل قول: ببین این گروه کاربری برای تشویق بیشتر هست و خیلی هم کنترل روشون بیشتره چون مدیر ها از بین این ها برگزیده میشن.
الان شما خیلی کنترلتون زیاده که ss.mu ایشونو نویسنده کردین ؟Undecided
فرید اینو نزار از روی دشمنی
ولی خوب خودت برو ارسالاشو ببین 150 تاش فقط نوشته اسپم ندید Dodgy

نقل قول: من اون افراد را خودم گزارش کردم
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]منظور شما امیر حسین است
نمی دانم دست صابر باید زیاد ازش اسپم ببینه صابر
تو خودت دسته کمی از اون نداری تا حالا به صفحه ی ارسسالای خودت رفتی هر 100 تا یکیش مفیده Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
(18-08-2013، 8:44)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 12:29)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه وقتی 5تا از این تبلیغ های متحرک می زارید انجمن سنگین میشه حتا اگر خیلی سبک باشد

انتقادات 83  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 83
انتقادات 83   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 83

اينم كه همش از جمله هاي ما استفاده ميكنه :|
شما خودت امضاتو تغيير بده انجمن سبك ميشه

ببخشيد ولي خوب همين قالب مگه چشه ؟
هم سادس هم قشنگه Undecided

(13-08-2013، 15:26)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:21)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2013، 15:17)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان بی خودی جو نده
به  هر صورت سایت مدیر افلاین زیاد داره
من حرفه منطقی زدم. خودتم میدونی من از یک سال پیش اینجا بود ولی تو شش ماه هم اینجا نبودی بنابراین بیشتر از اتفاقات انجمن خبر دارم تو این که سایت مدیر آفلاین زیاد داره شکی نیست حالا من اسم نمیبرم ولی یکیشون 3 ماهه که نیومده مدیره ثابت هم هست نه آزمایشی. بعد میشه بگی من کی درباره ی مدیر های آفلاین صحبت کردم؟

من هم خودم یک ساله این جام با یه اسم دیگه که رمزش یادم رفتExclamation

حتما با هوشو حواستم ميخواي مدير شي Dodgy

نقل قول: این تصویر صفحه ی پست ها ی ملودی هست به نظر شما این همه پست برای یه مدیر کم نیست که تازه کلیش گفتگوی ازاده یعنی وقتی که مدیر شده بوده؟
بعد قانون شما اینه که فرد باید 60تا موضوع با کیفیت داشته باشه و همش در یک انجمن باشه تا تازه مدیر ازمایشی بشی؟
ایشون فقط 15تا موضوع دارن
ملودي كه فقط ١٥تا نسخه ي گفتو گو باز كرده چرا چرت ميگيUndecided
در ضمن مديريت كه همش تاپيك زدن نيسDodgy
ملودي هر وقت مياد موضوهاي زياد بي كيفيتيو ميبندهDodgy
در ضمن با اين كارا مطمئن باش مدير نميشي
والاDodgy

نقل قول: نه خدا وکیلی این وضشه ؟
یه مدیر هم انلاین نیست حتی مدیر ازمایشی هم انلاین نیست
با این که سایت 21مدیر داره هیچ کدوم انلاین نیستن توی این ساعت054930
من تمام مدیر هارو چک کردم هیچ کدومشون انلاین نیست که بخواهید بگید توی اون 13 نفر پنهانه
اخه تو مدیر شی مثلا میخوای چیکار کنی ؟Dodgy
هنوز فرق اسپم و تاپیکو نمیتونی تشخیص بدی هی میای زیر مدیرارو میزنی ؟Undecided
یکم حیا داشته باش باوو
همین مدیرا باید تاییدت کنن (که عمرا تاییدت کننAngel ) تا مثلا بتونی( که عمرا بتونی ) مدیر شیUndecided

نقل قول: ببین این گروه کاربری برای تشویق بیشتر هست و خیلی هم کنترل روشون بیشتره چون مدیر ها از بین این ها برگزیده میشن.
الان شما خیلی کنترلتون زیاده که   ss.mu ایشونو نویسنده کردین ؟Undecided
فرید اینو نزار از روی دشمنی
ولی خوب خودت برو ارسالاشو ببین 150 تاش فقط نوشته اسپم ندید Dodgy

نقل قول: من اون افراد را خودم گزارش کردم
منظور شما امیر حسین است
نمی دانم دست صابر باید زیاد ازش اسپم ببینه صابر

تو خودت دسته کمی از اون نداری تا حالا به صفحه ی ارسسالای خودت رفتی هر 100 تا یکیش مفیده Dodgy

کسی با شما نبود 

اگر هم من چند با ر گفتم اسپم ندید 
گزارش دادم و در جواب یا زیر اسپم گفتم تا مدیر ها ببینند 
شما هم اون روار عرفان شنیدید که گفته 150تا 
من کلا بیشتر از 50بار تو کل فعالیت یک سالو نمیمم نگفتم 
ببین امضا من قبلا از این سنگین تر بود من 20تا از حجمش کم کردم ولی حجم این تبلیغات هر کدام 2برابر امضا من هست 
پاسخ
نقل قول: کسی با شما نبود 
اگر هم من چند با ر گفتم اسپم ندید 
گزارش دادم و در جواب یا زیر اسپم گفتم تا مدیر ها ببینند 
شما هم اون روار عرفان شنیدید که گفته 150تا 
من کلا بیشتر از 50بار تو کل فعالیت یک سالو نمیمم نگفتم 
ببین امضا من قبلا از این سنگین تر بود من 20تا از حجمش کم کردم ولی حجم این تبلیغات هر کدام 2برابر امضا من هست 
خودم امروز داشتم ميديدم Dodgy
نميتوني جواب بدي الكي شر نگوDodgy
در ضمن هيچكسم واسه اسپم گزارش نميده باهوش Dodgy
بالاخره امضات متحركه
و حجمش از ماله بقيه بيشتره پس چرت نگو
پاسخ

گزارش این ارسال به یک مدیر
نقل قول: شما تنها می‌توانید ارسال‌هایی را که هرز و شامل تبلیغ و توهین و محتوای غیراخلاقی هستند، گزارش دهید.

دلیل شما برای گزارش این ارسال: 

می بینی که نوشته هرز= اسپم 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان