انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

انتقادات - mo@mmad - 13-06-2011

انتقادات خود را در این تایپک میتوانید بازگو کنید تا بررسی شوند .

توجه : در صورت نیاز ، پاسخگویی به انتقادات کاربران فقط توسط مدیران انجام خواهد گرفت !

RE: انتقادات - mehrani - 17-06-2011

این انجمن ها رو کی پاک میکنه نمیدونم چجوری یه مطلب بذارم اعصاب خورده

RE: انتقادات - SABER - 17-06-2011

سلام.
مطلب ارسال کن من این دفه حواسم هست ببینم کی پاک می کنه .Exclamation

RE: انتقادات - amin - 19-06-2011

یه چیزی هیچ کدوم از کاربرای فعال یعنی نمیان این بخش دانلود بازی رو ببینند فقط صابر می اد هی سپاس می کنه بقیه هیچ کاری ندارند.بازدید اون جا فقط با کاربرای مهمان بیشتر می شه وگرنه کسی به اون جا کاری نداره

RE: انتقادات - SABER - 19-06-2011

می ان ولی سپاس نمی کنن !

RE: انتقادات - mehrani - 20-06-2011

(20-06-2011، 11:26)سینا صفا خواه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید هستی
کی حا فظه ی من را پاک کرده
؟؟؟؟؟؟

RE: انتقادات - چارلی - 31-07-2011

بچه ها چرا نمیشه سر صفحه اصلی نوشته گذاشت؟؟؟؟پس کجا باید چت کنیم؟؟؟
دیگه جواب بده مدیر سایت اقای صابر جواب بده خونم به جوش اومد کجا باید چیز بنویسیم این حرف کل بچه هاست؟؟؟؟
دیگه جواب بده مدیر سایت اقای صابر جواب بده خونم به جوش اومد کجا باید چیز بنویسیم این حرف کل بچه هاست؟؟؟؟

RE: انتقادات - سینا صفا خواه - 31-07-2011

تا اطلاع ثانوی بسته است .

RE: انتقادات - qwertyui - 01-08-2011

(31-07-2011، 18:53)چارلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه جواب بده مدیر سایت اقای صابر جواب بده خونم به جوش اومد کجا باید چیز بنویسیم این حرف کل بچه هاست؟؟؟؟ : نه Big Grin

چرا دروغ ميگي حرف ما كه نيست. Angry

RE: انتقادات - SABER - 01-08-2011

(31-07-2011، 18:53)چارلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چارلی جان.
حالت خوبه.
ببین این چت روم به کامپیوتری که الان سایت روش است فشار می اورد و به همین دلیل شرکت سرویس دهنده به ما اخطار داد که سایت شما بیش از حد رو سرور فشار م یاره و دلیلش هم چت روم بود.

البته من یه اشتباه کردم و این بود که چت روم رو در همه صفحات گذاشتم که خیلی باحالتر بود ولی حجم فشاری که رو سرور می اورد همه خیلی زیاد می شد.

به هر حال شاید کمی بعد فقط در صفحه اصلی انجمن دوباره قرار بگیرد.

با تشکر.