امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

دیشب یه پستی گذاشتم که البته الان در زباله دانی به سر میبره.اسمش بود "اگه تکراری بود سپاس نده"
این یه پست یه پست خنده دار بود که اتفاقا از قسمت طنز یه سایت برداشتمش. اینم لینکش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sargarmia.net/%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%A7.html
ی سریا خیلی با موضوع حال کردن و خندیدن.ی سریام گفتن ترسناک بود و اصلا طنز نداشت :| بقیه هم گفتن تکرایـــــــــ بوده و 1000 بار تکرار شده.
من میخوام مطلب رو بذارم میرم همه ی مطلب های مرتبط رو میخونم که ی وقت تکراری نباشه.هیچی ولی پیدا نکردم و گذاشتم.مگه میشه ی مطلبی 1000بار تکرار شه و هیچکسم هیچکاری نکنه و اصلا تو قسمت موضوع ها هم نباشه؟من که مرض ندارم تکراری بذارم.
از عضو شدن من خیلی نمیگذره.واسه همین شاید قدیمیتر ها یه پست رو دیده باشن ولی واسه من جدید باشه.میشه یه راهی رو به من بگین که من از رو اون بفهمم مطلبی که میخوام بذارم تکراری هست یا نه.چون واقعا نمیتونم بشینم همه رو یه بار بخونم.راستی خیلیا با اون ارسال حال کرده بودن.نظر اونارو در نظر نمیگیرین؟
راستی اون لینکیم که گذاشتم واسه آقای تراختور بود که من در جواب یکی نوشته بودم بخدا اینو از قسمت طنز یه سایت برداشتم نوشته بود قسم الکی نخور.اگه امکان داشت و موضوع باز بود واسه خودش مینوشتم ولی اینجا نوشتم که اگه گذرش افتاد بیاد ببینه قسم الکی نخوردم.راستی بیشتر کساییم که نظر خوب یا بد داده بوده از عضوای قدیمی بودن.مگه میشه واسه یکیشون به قول خودش شومصد بار تکرار شده باشه واسه یکی نه؟
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
پاسخ
آگهی
سلام دوست عزیز موضوع شما رو من بستم و این هم لینک تاپیکی که قبلا گذاشته شده است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=33969
به خاطر این جور انتقادات به این موضوع مراجعه فرمایید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21365
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 64
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آهان مرسی.اینم میشه بگین که از کجا بفهمم یه موضوع تکراریه که نذارمش؟یعنی برم همرو بخونم؟
راستی این خدایی طنز بود Big Grin Big Grin Big Grin
                             هیـچ میدانـی؟
دیازپام گرفته؟
پاسخ
چرا انقدر کم به انجمن پزشکی سر میزنن اونوقت گفت و گوی ازاد انقدر پربازدیده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
(14-07-2013، 16:55)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان مرسی.اینم میشه بگین که از کجا بفهمم یه موضوع تکراریه که نذارمش؟یعنی برم همرو بخونم؟
راستی این خدایی طنز بود Big Grin Big Grin Big Grin
در سوالات متداول بپرسید پاسخ میدم براتون
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 64
پاسخ
خب فکر کنم واسه اینه ک همه بیشتر سرگرمی و دوست دارن تا مطالب علمی.
                             هیـچ میدانـی؟
دیازپام گرفته؟
پاسخ
آگهی
درود
اقا صابر من امیررضا هستم رمزمو یادم رفتهSadSadSad
ایمیلم می زنم رمز نمیاد
میشه ببینید ایمیلم چیه؟؟؟
پاسخ
نقل قول: چرا انقدر کم به انجمن پزشکی سر میزنن اونوقت گفت و گوی ازاد انقدر پربازدیده؟
همون جور که دوستمون گفتن بیشتر کاربرا به دنبال سرگرمی هستن و نه دانش های گوناگون ولی یک دلیل دیگه هم هست . اون این هست که این جا سن و سال بیشتر کاربرا پایین هست. ادم وقتی سنش میره بالا خود به خود بیشتر جذب دانش و این چیز ها میشه.
این تقصیر ما نیست.
نقل قول: درود
اقا صابر من امیررضا هستم رمزمو یادم رفتهSadSadSad
ایمیلم می زنم رمز نمیاد
میشه ببینید ایمیلم چیه؟؟؟
پیام خصوصیت رو چک کن. برات یه پیام دادم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
آخـه ایـن چـه وضـعـشـه ؟

صفحـه هـا بـاز نمـیشـن هـی میـرن صفحـه اول Dodgy
پاسخ
نقل قول: آخـه ایـن چـه وضـعـشـه ؟

صفحـه هـا بـاز نمـیشـن هـی میـرن صفحـه اول
همه ی تاپیک ها برای شما چنین هست؟ چون تاکنون چنین گزارشی تنها برای گفتگوی ازاد بوده که اونم به سبب شمار زیاد پست ها هست که بهتره برید در برگ نخست و کاری هایی که گفته شده رو انجام دهید.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Shawty Girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان