امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

اگه بازی کامل کامل لود بشه وقتی صفحه هم رفرش کنید بازم زود بازیتون میاد.
شما بزارید اون خطه یا هم 100% تموم بشه بعد نظرتونو بنویسید بعد بازی کنید
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 51
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، poorman ، نانا☀2012 ، # αпGεʟ
آگهی
سلام پورمن جان!!!
من 18 ابان دقیقا یک ساله اینجام!!!!
یه اعتراض در مورد مدیریت جدید داشتم!
مکس پین ایشون با داشتن یک سال حضور در فلشخور!!با 350ارسال مدیر هستن!
بنده ی حقیر!!!میخواستم بگم منم یه سال اینجا حضور داشتم!هزار و خورده ی ارسال!!!!اعتراض اینجاست با 300 ارسال از نظرم جالب نیست مدیریت ایشون!!!!
و از طرف دیگر میخواستم درخواست برای مدیریت بدم!توی انجمن موتوروماشین
یا من ارسال و تاپیک دادم یا مدیر اونجا جناب مدیر حسین!میشه رسیدگی کنین؟؟؟
|BACK AGAIN|
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012
پاسخ شما در پیام خصوصی داده شد.
جناب مکس پین به دلیل نیاز بخش مربوطه اونجا مدیر هستن و شما بخاطر سابقه ی اخطارهاتون مدیر نشدید.

(03-11-2012، 10:07)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پورمن جان!!!
من 18 ابان دقیقا یک ساله اینجام!!!!
یه اعتراض در مورد مدیریت جدید داشتم!
مکس پین ایشون با داشتن یک سال حضور در فلشخور!!با 350ارسال مدیر هستن!
بنده ی حقیر!!!میخواستم بگم منم یه سال اینجا حضور داشتم!هزار و خورده ی ارسال!!!!اعتراض اینجاست با 300 ارسال از نظرم جالب نیست مدیریت ایشون!!!!
و از طرف دیگر میخواستم درخواست برای مدیریت بدم!توی انجمن موتوروماشین
یا من ارسال و تاپیک دادم یا مدیر اونجا جناب مدیر حسین!میشه رسیدگی کنین؟؟؟
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012
مشکل من اینه که نمیتونم لینک عکسی که اپلود کردم رو ارسال کنم یا تو امضام قرار بدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012
مطلب از ما زحمت پاک کردن هم با شما مدیرانAngryUndecided
من مطلب یا عکس میذارم بعد نگاه میکنم بسته شدهHuhExclamation
جالبیش میدونید کجاست؟؟!! نه میدونم کی و نه میدونم واسه چی موضوعات من رو میبندهAngryAngryAngryAngryAngryAngry
لطفا لطفا یه جواب درست وحسابی بهم بدین نه اینک برو تایپک بی کیفیت رو بخون این که نمیشه جواب من همش رو خوندم میدونم باکیفیت و بی کیفیت چیه!!!!!AngryAngryAngryAngryAngry
چه فرقی می کند در شمال باشی یا جنوب

وقتی بادهای موافق و مخالف،بادبان ات را تکان نمی دهد

...به قطب نما نگاه کن

احتمالا گم شدی
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012
(03-11-2012، 13:42)برکه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطلب از ما زحمت پاک کردن هم با شما مدیرانAngryUndecided
من مطلب یا عکس میذارم بعد نگاه میکنم بسته شدهHuhExclamation
جالبیش میدونید کجاست؟؟!! نه میدونم کی و نه میدونم واسه چی موضوعات من رو میبندهAngryAngryAngryAngryAngryAngry
لطفا لطفا یه جواب درست وحسابی بهم بدین نه اینک برو تایپک بی کیفیت رو بخون این که نمیشه جواب من همش رو خوندم میدونم باکیفیت و بی کیفیت چیه!!!!!AngryAngryAngryAngryAngry
با سلام خدمت شما کاربر عزیز .. Smile

ممنون از زحمات شما .. Shy

در صورت تکرار این موضوع به تایپک زیر مراجعه کرده تا رسیدگی شود ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21365

موفق باشید ..
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012 ، Apathetic
آگهی
موضوع‏ ‏های‏ ‏منم‏ ‏خود‏ ‏به‏ ‏خود‏ ‏بسته‏ ‏میشه‏ ‏در‏ ‏حالی‏ ‏که‏ ‏اصلا‏ ‏تکراری‏ ‏نیست‏ ‏من‏ ‏قبل‏ ‏از‏ ‏ارسال‏ ‏مطلب‏ ‏تکراری‏ ‏بودنشو‏ ‏چک‏ ‏میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012
(03-11-2012، 14:51)♥ هومن♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع‏ ‏های‏ ‏منم‏ ‏خود‏ ‏به‏ ‏خود‏ ‏بسته‏ ‏میشه‏ ‏در‏ ‏حالی‏ ‏که‏ ‏اصلا‏ ‏تکراری‏ ‏نیست‏ ‏من‏ ‏قبل‏ ‏از‏ ‏ارسال‏ ‏مطلب‏ ‏تکراری‏ ‏بودنشو‏ ‏چک‏ ‏میکنم.
مثل من دقیقاIdea
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 51
سپاس یادت نره عزیزمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط aCrimoniouSs ، نانا☀2012
این هم انتقاده هم یه سوال گنده:
چرا ستاره های ما تغییر نمیکنه اما پروفایل بعضی هارو میبینیم ساعتی عوض میشه؟!DodgyDodgy
2)چرا تعداد ارسالامون اب میره؟! من508تا دلشتم اما الان 495تا شدهcryingcrying
انتقادات 51
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012
(03-11-2012، 15:52)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم انتقاده هم یه سوال گنده:
چرا ستاره های ما تغییر نمیکنه اما پروفایل بعضی هارو میبینیم ساعتی عوض میشه؟!DodgyDodgy
2)چرا تعداد ارسالامون اب میره؟! من508تا دلشتم اما الان 495تا شدهcryingcrying

پست های بی ربط و اسپم حذف میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط نانا☀2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان