امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

حرف های ساسی راجع به ساسی مانکن حرف میزد ؟؟؟آخه اون ارزش حرف زدن داره بعد سپهر از اون خوشش نمیا د اصن

ی مثلا آخرین تاپیکه من چش بود؟ حرف غیر اخلاقی زدم حرف سیا.سی زدم چی کار کردم توش ؟
کاری ندارم به اسمت,کارت هرجا که باشی پا میشم میام به استقبالت...
پاسخ
آگهی
خواستم يه مشكلي رو كه چند وقته باهاش مواجه ميشم بگم
درباره ي مديران است . اين افراد رو خيلي وقت ها ديدم كه يا افراط و يا تفريط ميكنن.
بهتر نيس مديران با كاربران دوس باشن اما در موقعش به عنوان يه مدير دخالت كنن .
گاهي ديدم كه كاربري به دليل يك خطاي بسيار كوچك محروم ميشود و علت آن دوس بودن مدير با شخص مقابل دعوا است و گاهي هم ديده ميشود كه ما اصلا با مديران برخوردي نداريم و نميدونيم كه كي هس و چي كار ميكنه هيچ ارسالي ازش به چشم نميخوره يا خيلي كم مياد .
قصدم هم توهين به كس خاصي نيس پس لطفا كسي به دل نگيره.
زندگي كن و لبخند بزن به خاطر آن هايي كه با لبخندت زندگي ميكنن
از نفست آرام ميگيرند و به اميدت زنده هستند و با يادت خاطره ميسازند Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، ASSASSINS CREED-NAPOLE ، poorman
(20-09-2012، 23:01)raha8919 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواستم يه مشكلي رو كه چند وقته باهاش مواجه ميشم بگم
درباره ي مديران است . اين افراد رو خيلي وقت ها ديدم كه يا افراط و يا تفريط ميكنن.
بهتر نيس مديران با كاربران دوس باشن اما در موقعش به عنوان يه مدير دخالت كنن .
گاهي ديدم كه كاربري به دليل يك خطاي بسيار كوچك محروم ميشود و علت آن دوس بودن مدير با شخص مقابل دعوا است و گاهي هم ديده ميشود كه ما اصلا با مديران برخوردي نداريم و نميدونيم كه كي هس و چي كار ميكنه هيچ ارسالي ازش به چشم نميخوره يا خيلي كم مياد .
قصدم هم توهين به كس خاصي نيس پس لطفا كسي به دل نگيره.

دیدی آقا پورمن
بهت گفتم بعضیاشون خیلی بی لیاقتن
شرایط انتخاب مدیرا خیلی اشکال دارهDodgy
بقیشو تو خصوصی میگمSleepy
انتقادات 47
پاسخ
 سپاس شده توسط raha8919
(20-09-2012، 20:44)sepehr bball نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف های ساسی راجع به ساسی مانکن حرف میزد ؟؟؟آخه اون ارزش حرف زدن داره بعد سپهر از اون خوشش نمیا د اصن

ی مثلا آخرین تاپیکه من چش بود؟ حرف غیر اخلاقی زدم حرف سیا.سی زدم چی کار کردم توش ؟

اصلا درباره ی اون نبود تو گفتگوی ازاد یک سری بچه ها حرف هایی زدند که سپهر هم بین اون ها بود

خواستی تو پ خ میگم
پاسخ
 سپاس شده توسط لیانا ، raha8919
سلام ببخشید چرا سایت من را بسته ایدUndecided
اگر پرسیدی زقلبم عشق چیست*
در جوابم این چنین گفت وگریست *
لیلی ومجنوم افسانه ایست*
عشق مانند من وتو ایمHeart
پاسخ
با سلام

همانطور که می دونید مردم هر کشوری ارزش ها و سنتها و اعتقادات خودشون رو دارند که براشون مهم هست و دوست ندارن خلاف اون ارزشها و باورها رو مشاهده کنن.
موضوع اول شما ممکنه در کشورهای غربی به خوبی پذیرفته شده باشه چون در اون کشورها ریشه ی فرهنگی داره و قواعد و قوانینش توی ارزش های اونها مشخص شده هست ولی توی کشور ما به هیچ وجه جایگاه خوبی نداره و ناچارا نمی تونیم توی این انجمن مطرحش کنیم.

چت روم ما همون گفتگوی آزاد هست. نیاز به موضوع جدا نداره،
قبلا انجمن چت روم داشته که بخاطر مسائل حاشیه ای پیش آمده حذف شد.

شاد و پیروز باشید
پورمن

(21-09-2012، 12:28)لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ببخشید چرا سایت من را بسته ایدUndecided
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط serpico ، raha8919 ، JAX 666
آگهی
ببخشیدمیخواستم بدونم کی تایپکاروحذف میکنه ودلیل حذف شدن من 29شهریورچی بود؟؟؟؟SadSad
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 47
پاسخ
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
از حقیقت های تلخ خستم یه دروغ شیرین بگو بگو دووووووست دااارمSmile
پاسخ
واقعایکی نیس جواب بدهUndecided
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 47
پاسخ
 سپاس شده توسط hossein.
بسمه تعالی:
کلیه مدیر ها میتونن موضوعات رو حذف کنن.دلیل حذف شدن احتمالا بی کیفیت بودن یا پر شدن از اسپم بوده.به کار خود ادامه دهید و تاپیک های با کیفیت و مفید بزنید تا بسته نشه و استقبال زیادی داشته باشید و در عوضش سپاس بگیرید.ما به مدیرای قادر و توانا نیازمندیم
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، bahare_021 ، JAX 666 ، ASSASSINS CREED-NAPOLE ، Mrs f.a.t.e.m.e.h

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان