امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(19-09-2012، 9:24)احسان فرخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع های من بعداز 1 ساعت پاک میشه لطفا مدیرارشد انجمن بگین چرا؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

چرا کسی جواب منو نمیده

یکی جواب بده

لینک بدید رسیدگی میشه

(12-09-2012، 21:29)لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در بازی دخترلنه بازی اول دارن حرفای خیلی بد می زنند لطفا رسیدگی فرمائید

نظر های قسمت بازی بعد از 20 روز پاک میشود
پاسخ
آگهی
من ديگه خيلي عصبانيم يه موضوع باز كردم كه داخلش يه سايت هواپيمايي رو معرفي كردم وبعد آقاي serpico موضوع منو بسته Angry يك چيز ديگه برادرم هم يه موضوع باز كرده بود با اين نام سامسونگ يا اپل كه اين آقا هردو موضوع رو با اين شكلك بسته Dodgy ان چه وضعيتيه لطفا زود تر از تمامي انتقادات رسيدگي كنيد
به نام خدا و به ذات خدا. از خدا و به سوي خدا
خدايا به تو تسليم مي كنم خود را. و به تو بر مي گردانم رويم را
حفظم كن
پاسخ
 سپاس شده توسط ASSASSINS CREED-NAPOLE ، ✘ kArTeL ✘
دقیقا من با احمدرضا موافقم من هروقت میرم این اقایserpico فقط بلد موضوع های اونو ببنده اخه این چه وضعشه هرچی موضوع خوب میزنه بسته میشه مگه الکی موضوع می ببندند؟!Angryلطفا رسیدگی کنیدAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
عشقه نواک جوکوويچ
انتقادات 43
چاکر همه ي بروبچ فلش خورBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، " احمدرضا"
من موضوع سامسونگ یا اپل رو گذاشتم همین آقای SERPICO موضوع منو بست چرا این طوریه مگه الکیه AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
سلام2chw
پاسخ
 سپاس شده توسط ASSASSINS CREED-NAPOLE ، ✘ kArTeL ✘
Heart
پاسخ
(19-09-2012، 12:45)مروارید سبز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من موضوع سامسونگ یا اپل رو گذاشتم همین آقای SERPICO موضوع منو بست چرا این طوریه مگه الکیه AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
آگهی
(19-09-2012، 12:33)" احمدرضا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ديگه خيلي عصبانيم يه موضوع باز كردم كه داخلش يه سايت هواپيمايي رو معرفي كردم وبعد آقاي serpico موضوع منو بسته Angry يك چيز ديگه برادرم هم يه موضوع باز كرده بود با اين نام سامسونگ يا اپل كه اين آقا هردو موضوع رو با اين شكلك بسته Dodgy ان چه وضعيتيه لطفا زود تر از تمامي انتقادات رسيدگي كنيد

شما یک سایت هواپیمایی رو معرفی میکنید جزء تبلیغات حساب میشود

و موضوع برادر شما هم بی کیفیت بود
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
کجاش بی کیفیت بود همه داشتن لذت می بردن من به همه ی موضوع های ایشون سر زدم شما فقط اونارو بسته بودید با اینکه موضوع های خوبی بود
عشقه نواک جوکوويچ
انتقادات 43
پاسخ
(19-09-2012، 12:37)ناپلئون بناپارت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا من با احمدرضا موافقم من هروقت میرم این اقایserpico فقط بلد موضوع های اونو ببنده اخه این چه وضعشه هرچی موضوع خوب میزنه بسته میشه مگه الکی موضوع می ببندند؟!Angryلطفا رسیدگی کنیدAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

موضوع امکان داره تکراری باشه و یا بی کیفیت باشه

مطمئن باشید موضوعی الکی بسته نمی شود ..می توانید به مدیران ارشد لینک بفرستید

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
و تازه خود احمدرضا هم توی اون موضوع هواپیماگفتش که امیدوارم که این یک تبلیغ حساب نشه و اون موضوع تایلند هم شما بستید که خیی هم زیبا بود
عشقه نواک جوکوويچ
انتقادات 43
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان