امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

من از بازی ها شکایت دارم نه خود بازی ها بلکه از قسمتی که مهمان ها نظر می دهند شکایت دارم البته نظر که چه عرض کنم چت روم عمومی!یه نفر تو تمام بازی ها نوشته هر کی می خواد عشقشو پیدا کنه بیاد تو بازی سپاه هیولا! اون یکی نوشته هر کی دوست می خواد بیاد تو بازی کامیون فضایی ها ساعت مثلا 14:15 بیاد بگه دوست می خوام و ساعت 14:30 دوستشو تحویل بگیره لطفا رسیدگی کنید. با تشکر!
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، # αпGεʟ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، L²evi
آگهی
(28-07-2015، 13:21)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از بازی ها شکایت دارم نه خود بازی ها بلکه از قسمتی که مهمان ها نظر می دهند شکایت دارم البته نظر که چه عرض کنم چت روم عمومی!یه نفر تو تمام بازی ها نوشته هر کی می خواد عشقشو پیدا کنه بیاد تو بازی سپاه هیولا! اون یکی نوشته هر کی دوست می خواد بیاد تو بازی کامیون فضایی ها ساعت مثلا 14:15 بیاد بگه دوست می خوام و ساعت 14:30 دوستشو تحویل بگیره لطفا رسیدگی کنید. با تشکر!

قسمت بازی ها رو فقط یک نفر مدیریت میکنه (صابر) و اینکه اون قسمت هرچند وقت یک بار نظراتش پاک میشه.
این یک چیز عادی هست تو فرهنگ غلط اینترنت ما و حالا حالا ها باید تحملش کرد.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، Apathetic ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، tyjtfhdhr ، L²evi
چه جوری به آقا صابر گزارش بدم Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
(28-07-2015، 13:50)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری به آقا صابر گزارش بدم Huh

فقط اگه مرد خیلی خاصی باشه بهشون پیام بزنید. همین!
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، # αпGεʟ ، Apathetic ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
نقل قول: چه جوری به آقا صابر گزارش بدموری به آقا صابر گزارش بدم
تعداد گزارش یک نظر به 4 عدد برسه اون نظر حذف می شه..
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FASMZ ، # αпGεʟ ، Apathetic ، FARID.SHOMPET ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، L²evi
انجمن یکم به نظرم دیر رفرش میشه ..
یعنی باید حتما صفحه رو مثلا با f5 بگیری یا reload کنی تا به روز بشه .. به عنوان مثال پنل کاربری ! اگه صفحه رو خودم رفرش نکنم تا هزار بار هم بهش سر بزنم هیچ تغییری با اولین باری که بهش سر زدم نمیکنه ، یه جورایی قدیمی میمونه !
این مشکل برای صفحات افراد انلاین ، پنل کاربری و صفحه ی اصلی انجمن وجود داره ولی تو صفحات دیگه دیده نمیشه . لااقل برای من اینجوریه ! 
فک نکنم مشکل از من باشه چون هم با لپ تاپ هم با تبلت و گوشی امتحان کردم و حتی تو کافی نت اومدم ؛ ولی اینجوریه !
قبلا این طور نبود . این عادیه یا یه مشکله ؟ به هر حال یکم اذیت میکنه دیگه ..  Angel
هر وخت فرصت بود لطفا رسیدگی بشه اقا صابر .. مرسی (:
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، L²evi ، Tɪɢʜᴛ ، FARID.SHOMPET ، Wanton ، Mason
آگهی
(31-07-2015، 14:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن یکم به نظرم دیر رفرش میشه ..
یعنی باید حتما صفحه رو مثلا با f5 بگیری یا reload کنی تا به روز بشه .. به عنوان مثال پنل کاربری ! اگه صفحه رو خودم رفرش نکنم تا هزار بار هم بهش سر بزنم هیچ تغییری با اولین باری که بهش سر زدم نمیکنه ، یه جورایی قدیمی میمونه !
این مشکل برای صفحات افراد انلاین ، پنل کاربری و صفحه ی اصلی انجمن وجود داره ولی تو صفحات دیگه دیده نمیشه . لااقل برای من اینجوریه ! 
فک نکنم مشکل از من باشه چون هم با لپ تاپ هم با تبلت و گوشی امتحان کردم و حتی تو کافی نت اومدم ؛ ولی اینجوریه !
قبلا این طور نبود . این عادیه یا یه مشکله ؟ به هر حال یکم اذیت میکنه دیگه ..  Angel
هر وخت فرصت بود لطفا رسیدگی بشه اقا صابر .. مرسی (:

من این مشکل رو یه مدت پیش مطرح کردم ولی هیچکس تایید نکرد ..
مشکل از یه سری کده که صابر یه مدت قبل اضافه کرده بود واسه افزایش سرعت !
باعث میشه کل اجزای صفحه Cache بشه .
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Tɪɢʜᴛ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mason ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، L²evi
ببخشید می خواستم بدونم این گروه ویژه جریانش چیه؟

آخه داره عقده هاشو سر من خالی می کنه!اومدن هر چی فهشه به من و دوستام میگن میگن طوطی به خاطر بلایی که سرمون آوردی سرت خالی می کنیم!من چه بلایی سرشون آوردم؟یکیشون اسمش حسنه اومده با اسم من عضو شده چه طور همچین چیزی ممکنه؟میشه بگید اینا کی هستن و چرا عقده هاشونو سر ما خالی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟!؟!
پاسخ
(01-08-2015، 17:11)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید می خواستم بدونم این گروه ویژه جریانش چیه؟

آخه داره عقده هاشو سر من خالی می کنه!اومدن هر چی فهشه به من و دوستام میگن میگن طوطی به خاطر بلایی که سرمون آوردی سرت خالی می کنیم!من چه بلایی سرشون آوردم؟یکیشون اسمش حسنه اومده با اسم من عضو شده چه طور همچین چیزی ممکنه؟میشه بگید اینا کی هستن و چرا عقده هاشونو سر ما خالی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟!؟!

سلام ..

از طریق پ.خ جریان رو با یکی از مدیران هماهنگ کنید !
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||
پ.خ یعنی پاسخ؟

آهان یعنی پیام خصوصی!ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Medusa ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان