امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

بجای اینکه اخطار هارو به مقدار کمی بدید زیاد میدید.......................
انتقادات 194
پاسخ
آگهی
(14-06-2015، 12:56)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب این بستگی به مدیرش و خطایی که شما انجام دادید داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
نکنین باو به درک... Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX
(14-06-2015، 13:36)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 12:56)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس مدیرا خیلی بدن مخصوصا گفتگوی آزاد البته یکیشون
انتقادات 194
پاسخ
(14-06-2015، 13:45)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 13:36)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس مدیرا خیلی بدن مخصوصا گفتگوی آزاد

این طرز صحبت خوب نیست.
پاسخ
(14-06-2015، 13:51)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 13:45)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس مدیرا خیلی بدن مخصوصا گفتگوی آزاد

این طرز صحبت خوب نیست.

مگه چی گفتم اصن به درک والا
انتقادات 194
پاسخ
آگهی
اگه اخطاری داده شده درست بوده نگاه کردم قبلا دیگه بحثی نداره. تمام
پاسخ
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α ، L²evi ، آرالیا ، Faust
(14-06-2015، 14:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من توی 2 روز اول 60 درصد گرفتم...............کجاش منطقیه
انتقادات 194
پاسخ
(14-06-2015، 13:39)ardalan.sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنین باو به درک... Dodgy
به من ربطی نداره ولی .......
برای نویسنده شدن چندتا شرایطو باید داشته باشین!
حداقل 250 تا موضوع  تواون بخش_
موضوعات شما!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s3.picofile.com/file/8193641468/Capture_2015_07_04_15_32_13_827.png
موضوعات نویسنده های این بخش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s3.picofile.com/file/8193641618/Capture_2015_07_04_15_30_32_923.png
http://s3.picofile.com/file/8193641826/Capture_2015_07_04_15_35_03_209.png
در ضمن اعصاب راحت و انتقاد پذیر هم جزو شرایطه!
که با طرز صحبت شما معلوم شد تو این مورد صلاحیت ندارید
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя] ، ERF@N ، Ֆℋ£¥∂α ، an idiot ، L²evi ، آرالیا
(14-06-2015، 14:12)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 14:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من توی 2 روز اول 60 درصد گرفتم...............کجاش منطقیه
کلا دوتا اخطار دارید از اول عضویت. هنوزم که هنوزه دارید اسپم میدید. اخطار برای اینه که شما متوجه اشتباهتون بشید ولی الآن چه فرقی کردید با گذشته
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان