امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

نه نه من اصن دیروز اسپم ندادم
پاسخ
آگهی
شاید قبلا اسپم دادی
دیروز حذف شده
پاسخ
نه من سعی می کنم هیچ وخ اسپم ندم تازه اینباره اول که نیس اینجوری میشه
پاسخ
من ارسالاتونو چک کردم .. اسپم داشتین شما ... بعضی هاشونم خودم پاک کرده بودم ..
پاسخ
(06-06-2015، 17:03)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ارسالاتونو چک کردم .. اسپم داشتین شما ... بعضی هاشونم خودم پاک کرده بودم ..

خخخخخخخخ

ببخشیـــــــــــــــد نمیدونستم
و بخاطر اینکه ارسالامو حذف کردید خیلی خیلی متشکرم
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
سلام مدیرای بخش بحث و گفتگو اصلا وظیفه شناس نیستن یه مطلب گذاشته بودم قبلنا به همشون پیام دادم هیچ کدومشون پاک نکرد من خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا یادم رفته بود نمیشه مطلبی که گذاشتم پاک کنم لطفا این دو مطلب رو پاک کنید این مدیراتون اصلا تو باغ نیستن والا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مـــــــدیــــــــــرا مخ ردیــــــــــــــــ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلــــــــــــــــــش آفـــــــــــــــــــ کلــــــــــــــنز

پاسخ
آگهی
من یه پستی گذاشتم ولی نمی دونم کجاست ؟
ببخشید می شه زود بگید؟؟؟ Angel
پاسخ
(12-06-2015، 7:48)traneh naz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه پستی گذاشتم ولی نمی دونم کجاست ؟
ببخشید می شه زود بگید؟؟؟ Angel

برو توی پروفایلت
تو کادر کل ارسال‌ها
گزینه یافتن تمامی ارسال‌ها بزن
تمام ارسال هات رو نشون میده
اگه اونجا نبود ارسالت اسپم بود و توسط یکی از مدیرا حذف شده...
انتقادات 192
The music feels better
انتقادات 192

پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Ֆℋ£¥∂α ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، L²evi ، Faust
(06-06-2015، 20:18).-Forbidden_Love-. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مدیرای بخش بحث و گفتگو اصلا وظیفه شناس نیستن یه مطلب گذاشته بودم قبلنا به همشون پیام دادم هیچ کدومشون پاک نکرد من خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا یادم رفته بود نمیشه مطلبی که گذاشتم پاک کنم لطفا این دو مطلب رو پاک کنید این مدیراتون اصلا تو باغ نیستن والا
مـــــــدیــــــــــرا مخ ردیــــــــــــــــ

کلــــــــــــــــــش آفـــــــــــــــــــ کلــــــــــــــنز

سلام..
قبل از اینکه بریم سراغ مشکل شما من باید بگم که این لحن و برخورد شما اصلا مناسب نیست..
مدیرای گ.ا سرشون خیلی شلوغه..
روزانه در این قسمت تاپیکای زیادی ایجاد میشه ک نصفشون اسپمن و نصف دیگشون مال ی بخش دیگه..
اگه بخوایم انصافا قضاوت کنیم رسیدگی ب این قسمت بسی دشواره خصوصا تو ایام امتحانات..
الان ک امتحانات اکثریت بچه ها تموم شده ب زودی ب این بخش رسیدگی میشه!
راه حل شما: میتونید لینک این تاپیک رو به یکی از مدیرای گ.ا ارسال کنید (از طریق پ.خ)
اینجوری اونا راحتر میتونن رسیدگی کنن..
مدیرای فعال بخش گفتگوی آزاد:

Mïņ̃†êR
ERF@N
exanimate

راه حل دوم: میتونید تاپیک خودتون رو گزارش کنید تا مدیرا رسیدگی کنن..

مرسی(:
پاسخ
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، L²evi ، Titiw ، Faust
همش به من گیر میدید...................خستم کردید............روانیم کردید.......................
انتقادات 192
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان