امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

چرا وقتی دارم یک موضوع با عکس میزارم وقتی که عکس هارو در موضوع پِیست میکنم صفحه میره دیگه هم نمیاد!!
پاسخ
آگهی
(15-03-2015، 20:56)hanieh777 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من نمیتونم شکلک بزارم؟

كنترل پنل كاربر-->ويرايش تنظيمات-->گزينه هاي ديگر-->مربع دومي رو تيك بزنيد-->به روز رساني تنظيمات-->وتمام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، SABER ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Faust ، eNorto
 گزینه ی تغییره امضا از تویه کنترل پنلم پاک شده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://up-is.ir/up94/p1/142719717287851.png
لطفا پیگیری کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، eNorto
امضای شما در تعلیقه.  تا 2015،30،3
پاسخ
(24-03-2015، 15:24)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای شما در تعلیقه.  تا 2015،30،3

به چه علت؟
پاسخ
به احتمال زیاد به خاطره سیگار
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
آگهی
(15-03-2015، 20:56)hanieh777 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من نمیتونم شکلک بزارم؟

(15-03-2015، 21:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا وقتی دارم یک موضوع با عکس میزارم وقتی که عکس هارو در موضوع پِیست میکنم صفحه میره دیگه هم نمیاد!!

انتقاد کنید ب انجمن:||
اینا ک مربوط ب بخش رسیدگی ب مشکلات فنیه:|
جدا نمیدونید انتقاد چیه؟:|
الان ی انتقاد میکنم حالشو ببرینBig Grin
سال 1394 شرو شده ب نظرتون بهتر نیست ک هدر انجمن هم با همین مضوع باشعه؟
این هدر خیلی وقته ک دارع استفاده میشه
انتقاد دومی هم ک دارم ب اقا صابره:اقا صابر ما دیگه نمیتونیم شمارو تو لیست دوستای خدومون بزاریم نمیشه ی کاریش بکنین ؟
و اینکه چرا نباید مدیر ارشد انجمن حد اقل روزی دو ساعت انلاین نباشه
اینا انتقاد های منه امیدوارم ب کسی بر نخوره Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk
(24-03-2015، 16:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب برایه چی 3 ماه؟
پاسخ
(24-03-2015، 16:42){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 16:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب برایه چی 3 ماه؟

طبق تاریخی که عرفان گفت
یه هفته ست .-.
انتقادات 177
The music feels better
انتقادات 177

پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Berserk ، eNorto
(24-03-2015، 16:52)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 16:42){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب برایه چی 3 ماه؟

طبق تاریخی که عرفان گفت
یه هفته ست .-.

ا؟:| 
3 خوندم:|
باشه:|
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان