امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

1- منبع ویکی پدیا ، شما اگه فکر میکنی ویکی پدیا آمارش درست نیست می تونی بری سایت وزارت بهداشت و آمار خشونت خانگی رو ببینی .

2- چرا کلمات رو نمی دونن ؟ بخاطر این که نرفتن دوتا کتاب بخونن ، بچه ها رو از سن کوچیک عادت ندادن به کتاب خوندن یا حتی گشتن این موضوع های علمی تو اینترنت ، فقط یاد دادن که برن توی اینترنت دنبال کار های بیهوده که زمان رو تلف میکنه بعدشم ما
میخوام به بچه ها دو تا حرف جدید یاد بدین افرادی مثل شما و امثال شما دارن برای ما تعیین و تکلیف میکنن !

3- همین فلشخور به آگاهی بچه های مردم نسبت به مشکلات اجتماعی آسیب نمیزنه و همتون هم به گونه ایی برخورد میکنید که انگار تو ایران هیچ کدوم از اینا نیست ، بچه مردم بره تو خیابون خیلی بهتر از فلشخور میتونه یاد بگیره .

4- دولت جمهوری اسلامی که نه به بچه ها روابط جنسی درست یاد میده ، جلوگیری از ایدز رو هم 2 ، 3 ساله که جزو از درس ها شده ، در مورد خشونت خانگی هم که حرفی نمیزنه میگی مرد ها حق دارند و دوما من میگه دارم حرف مفت میزنم دارم یک حرف علمی میزنن تا این مطالب به بچه ها یاد بده که در مورد این مسائل چگونه برخورد کنن .

5- اگه این کار باعث میشه روحشون خراب بشه من موندم چطوری در بریتانیا به بچه ها از 8 سالگی روابط جنسی ، خشونت خانگی ، جولگیری از ایدز یاد میدن .
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ERF@N ، melodi+ ، ըoφsիīkα ، I r A n ، GαяBagє Gιяℓ ، مهشاد* ، Black_Man
آگهی
اینجا ایران است دوست عزیز برای شما هم وقت زیادی گذاشته شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، bahare_021 ، Navisa. ، Brooklyn Baby
سلام خدمت مدیران عزیز وبزرگوار
من یک تاپیک ایجاد کردم که مشکلم رودر یک بازی مطرح کردم که اگر دوست عزیزی اون بازی رو انجام داده بنده روبرای ردکردن اون مرجله ارهنمایی کنه
متاسفانه چند نفر ازدوستان در ابتدا تاپیک رو ب مسخره گرفتند وبعدهم یکی ازنویسندگان گفتند سوال نپرسید درتاپیک
من فکرکردم که میفرمایند تالاری برای پرسیدن سوال هست وپرسدم ک کجا بپرسم سوالم رو
که یکی از دوستان که ب عنوان مدیر انجمن هم هستند گفتند بی کیفیته وتاپیک رو بستند
مدیران بزرگوار لطفا بررسی کنند
یکی ازدوستان این انجمن روبهم معرفی کرد وگفت بروبه جوابت میرسی ولی من درچند دقیقه اول به بازی گرفته شدم درجواب سوالم وبعدشم متهم ب سوال کردن
لطفا پیگیری کنید
سپاس
** راهنمایی لطفا **
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک دربازی مافیا2
معرفی بازی شبکه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، ✘PETER✘
(27-09-2014، 18:16)jpmo02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت مدیران عزیز وبزرگوار
من یک تاپیک ایجاد کردم که مشکلم رودر یک بازی مطرح کردم که اگر دوست عزیزی اون بازی رو انجام داده بنده روبرای ردکردن اون مرجله ارهنمایی کنه
متاسفانه چند نفر ازدوستان در ابتدا تاپیک رو ب مسخره گرفتند وبعدهم یکی ازنویسندگان گفتند سوال نپرسید درتاپیک
من فکرکردم که میفرمایند تالاری برای پرسیدن سوال هست وپرسدم ک کجا بپرسم سوالم رو
که یکی از دوستان که ب عنوان مدیر انجمن هم هستند گفتند بی کیفیته وتاپیک رو بستند
مدیران بزرگوار لطفا بررسی کنند
یکی ازدوستان این انجمن روبهم معرفی کرد وگفت بروبه جوابت میرسی ولی من درچند دقیقه اول به بازی گرفته شدم درجواب سوالم وبعدشم متهم ب سوال کردن
لطفا پیگیری کنید
سپاس
کـاربر گرامی تایپک که شُـما گذاشتی کم مُحتوا بوده که بسته شُـده!

کم محتوا=تایپکی که چیز مهم و بدرد بخور رو نداره!

همچنین این مسئله رو بهتر بود در تایپک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسیدگی به شکایات درباره بسته شدن تایپک ها  مطرح میکردیـد!
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
والا چی بگم همه چی خوبه
پاسخ
توی کنترل پنل کاربرم موضوع های متفرقه نمیاد
[img]http:/انتقادات 162[/img]انتقادات 162[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
آگهی
(12-10-2014، 22:31)yoooona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی کنترل پنل کاربرم موضوع های متفرقه نمیاد

عزیز توی کنترل پنلتون فقط موضوع های خودتون و موضوعهایی که مشترک شدین توشون میان!
انتقادات 162
پاسخ
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=183437

شما به من بگید الان برای چی باید به این بگن بی کیفیت؟؟
صرفا چون تک عکسه؟؟
خب من الان این موضوع رو که نمیتونم چن تا عکس ازش بیارم
یه دونه بیشتر نیست
خیلی چیزا هستن که فقط یه عکس دارن
ینی چون فقط یه عکس دارن نباید بذاریمشون تو فلش خور؟
امیدوارم این قانون رو بردارید
(من داداش رضام که هیدن نیجا رو داشت بن شد امیدوارم نزنید بنم کنید برا این که اومدم انتقادات)
شیعیان امامم لذت ببرن
انتقادات 162

انتقادات 162

پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، Navisa. ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(14-10-2014، 14:28)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صرفا چون تک عکسه؟؟
یه دونه بیشتر نیست
(من داداش رضام که هیدن نیجا رو داشت بن شد امیدوارم نزنید بنم کنید برا این که اومدم انتقادات)

تک عکس بودن درصورتی خلاف قوانینه که
شخص بتونه علاوه بر اون تصویر تصاویر دیگه ای هم بزاره..

بهتره تو همچین موضوع های کوتاهی
به جای یک موضوع کوتاه از دو موضوع کوتاه
تحت دو عنوان ولی در یک موضوع استفاده کنید..

و البته زیادم تحت تاثیر حرف کاربرا نباشید
موضوعی بی کیفیته تلقی میشه که مدیر
اون بخش به بی کیفیتیش تشخیص بده نه کاربرا..!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، -Edgar ، SABER ، || Mιѕѕ α.η.т || ، First Star
(14-10-2014، 14:57)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2014، 14:28)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صرفا چون تک عکسه؟؟
یه دونه بیشتر نیست

تک عکس بودن درصورتی خلاف قوانینه که
شخص بتونه علاوه بر اون تصویر تصاویر دیگه ای هم بزاره..

بهتره تو ابن همچین موضوع های کوتاهی
به جای یک موضوع کوتاه از دو موضوع کوتاه
تحت دو عنوان ولی در یک موضوع استفاده کنید..

و البته زیادم تحت تاثیر حرف کاربرا نباشید
موضوعی بی کیفیته تلقی میشه که مدیر
اون بخش به بی کیفیتیش تشخیص بده نه کاربرا..!

ممنون میشیم اگه اینو علنی کنید!
شیعیان امامم لذت ببرن
انتقادات 162

انتقادات 162

پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان