امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(01-08-2012، 20:16)sorena21 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفااگه میشه امکان پیام خصوصی دادن به مدیران روبرای کاربران محروم شده فعال کنیدکه بنده خداهابتونن ازخودشون دفاع کنن

بعد کسایی که محروم میشن باید مغز مدیرا رو بخورن تا از محرومت در بیان مدیرا هم کلی کار دارن بیکار که نیستنDodgy

(11-08-2012، 11:25)sina01 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی جان مثلا یکی مثل من که عشق ماشینه با یه موضوع حال میکنه ولی شاید از نظر شما بیکیفیت باشه خوب این دلیل برای بستنش میشه؟

شما کدوم موضوع رو میگید بگید بنده دلیلش رو بگم.
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، poya
آگهی
همین مک لارنه که با تکنولوژی ترین ماشین بود
zendegiamun mese ye ketabe ke khodemun minevisim pas alan chizio benevisim ke tu ayande az khundanesh lezat bebarim
پاسخ
(11-08-2012، 11:27)sina01 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین مک لارنه که با تکنولوژی ترین ماشین بود

همش یه دوتا عکس گذاشتهDodgy
این برای یه تاپیک کافی نیست.
پاسخ
Confusedقالب سایت خیلی چرته
پاسخ
سلام.چرا بعضی از بچه ها حذف شدن؟؟؟؟؟؟چرا بیش تر بچه ها دیگه نمیتونن پیام خصوصی بفرستن؟؟؟چون میگه به 20 تا پیام نیاز دارید؟؟؟؟؟من برای یه نفر 20 تا ارسال کردم اما هیچی درست نشد.چرااااااااااااا؟؟؟HuhHuh
خداوندا !

مگر نه‌اینکه من نیز چون تو تنهایم

پس مرا دریاب

و به سوی خویش بازگردان ،

دستان مهربانت را بگشا که سخت نیازمند آرامش آغوشت هستم...
پاسخ
من نمی دونم دیگه چطوری بگم!!!

با زبان شیرین پارسی گفته دیگه.

تعداد ارسال های مورد نیاز 20 عدد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، *larmes de Feu*
آگهی
(21-08-2012، 18:09)سارینا 1279 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.چرا بعضی از بچه ها حذف شدن؟؟؟؟؟؟چرا بیش تر بچه ها دیگه نمیتونن پیام خصوصی بفرستن؟؟؟چون میگه به 20 تا پیام نیاز دارید؟؟؟؟؟من برای یه نفر 20 تا ارسال کردم اما هیچی درست نشد.چرااااااااااااا؟؟؟HuhHuh

لطفا این مطلبو بخونید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=3925&page=3

صابر جان من دو تا انتقاد دارم:
1. اول اینکه وقتی به صورت مهمان وارد میشید اون متنی که از ما میخواد که ثبت نام کنیم، با فونت و رنگ مناسبی نوشته نشده
(البته نظر منه هاUndecided)
2. این یکی رو واقعا به نظرم باید اصلاحش کنید:
وقتی میری تو پروفایل یه نفر میتونی تمام چیزهایی که ارسال کرده رو پیدا کنی
این به نظر من اشتباههConfused
حداقل این گزینه رو واسه اونایی که به صورت مهمان وارد میشن غیر فعال کنید
Undecided
انتقادات 39انتقادات 39
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
سلام من يه سوال داشتم چطوري ميشه از يك كامپيوتر در اين سايت دو تا كاربر ايجاد كرد مثالا دوتا خواهريا برادر از يك كامپيوتر كاربر هاي جدا از هم داشه باشند؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
هروقت دچار عشق دوم شدي دومي را انتخاب كن چون اگه اولي رو دوست داشتي هيچ وقت به عشق دوم دچار نمي شدي
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
به این قسمت مراجعه کنید:
استفاده ار دو نام کاربری
انتقادات 39انتقادات 39
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
سلام!

منم يه انتقاد دارم!

البته جسارت نباشه!

مهمان ها مي تونن اهنگ پروفايل و گوش بدن!

اي كاش اينم غير فعال كنين ممنون
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان