امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(04-07-2012، 19:10)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لـــــــــــطفا اول موضوع تاپیک رو بخونین بعدش بگین بی کیفیت!!
وقتی میبینین کوتاهه سریع نگین بی کیفیت و ببندینش!!
وقتی میبینین کوتاهه بخونیدش ببینین با اینکه کوتاهه مطلب مفیدی هم داره یا نه!!

موضوع بی کیفیت شاخ و دم نداره که عزیز !

(06-07-2012، 20:10)mahdi nahal نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام برا من یه سوالی پیش اومده چرا وقتی صابرجان تایپیک میذاره هر چند خیلی چرت باشد همتون واسه چاپلوسی سپاس میزنین؟؟؟؟!!!!!!!!!
البته صابر جان طرف حساب من با بعضی کاربر هاست که تا میگی سلام واسه چاپلوسی سپاس میزنن.

سلام .

اولا تایپیک نه "تایپک" !

دوما صابر تا حالا تایپک چرت نذاشته !

سوما "چاپلوسی" واژه ی مناسبی نیست که شما بکار بردی ! یک نوع توهین محسوب میشه به تمام کاربران انجمن !

ثانیا" این که کسی سپاس میزنه دلیل بر این نیست که بخواد به قول شما "چاپلوسی" کنه و یا بخواد خودنمایی کنه و یا ... به این میگن احترام عزیز ...
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، SABER ، .ali. ، sp_go ، ...Sara SHZ... ، Armina ، Nasim 12
آگهی
چرا وقتی یک کاربر معمولی موضوع مهمی می نویسه سریع می بندینش . مگه فقط مدیرا می تونن موضوع های مهم را بنویسند . سریع می بندینش و می گید صلاح ندونستیم که باز باشه . و تا یک عنوانی شبیه یک عنوان دیگر است می بندینش و می گید که تکراریه . اول بخونیدش و بعد . در ضمن من یک موضوع قبلا توی انجمن دیده بودم که با این که کملا مهم بود و طولانی بود ، آن را بسته بودید و گفته بود بی کیفیت . یعنی چی برای هر چیزی سریع می نویسید بی کیفیت .
قلب آدما مثل قلکه که اگه سکه محبت کسی توش افتاد، در نمیاد مگر اینکه بشکنیش
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina
(07-07-2012، 10:13)Nasim 12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا وقتی یک کاربر معمولی موضوع مهمی می نویسه سریع می بندینش .

کدوم کاربر موضوع مهم نوشته بود که ما بستیمش ؟ آدرس بدید بررسی میشه ...

(07-07-2012، 10:13)Nasim 12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه فقط مدیرا می تونن موضوع های مهم را بنویسند ؟

حرف بی ربطی هستش ! "قانون برای همه یکسانه"

سریع می بندینش و می گید صلاح ندونستیم که باز باشه .

موضوع بی کیفیت باید بسته بشه .

ما کی گفتیم صلاح ندونستیم که باز باشه ؟؟ Angel

و تا یک عنوانی شبیه یک عنوان دیگر است می بندینش و می گید که تکراریه . اول بخونیدش و بعد .

در ضمن من یک موضوع قبلا توی انجمن دیده بودم که با این که کملا مهم بود و طولانی بود ، آن را بسته بودید و گفته بود بی کیفیت . یعنی چی برای هر چیزی سریع می نویسید بی کیفیت .

آدرس بدید بررسی میشه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، SABER ، serpico ، ...Sara SHZ... ، Armina ، Nasim 12
درود.
خانوم نسیم همون گفتگوی ازاد رو میگن که اقای فرید چون تو اون گفتگوی ازاد قبلی دعوا شده بود اون گفتگوی ازاد رو بست.
بعد خانوم نسیم اومد بازم باز کرد ولی فرید گفته بود که به دلیل دعوا 24 ساعته بستیم و شما باید بازم باز نمیکردی چون اون گفته بود که بازم باز میکنم
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 33
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، Armina ، Nasim 12
ولی خودمونیم انصافا خیلی خوب میشد اگه نحوه ی ستاره گرفتن میذاشتین.مثلا میگفتین اگه 20 تا ارسال داشته باشی 1 ستاره میگیری.
هر زمان عقل کامل گردد سخن نیز کم تر شود...
HeartHeart
زندگی خالی نیست!
مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست..
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، Nasim 12
(07-07-2012، 10:31)Soltane-Ehsas-M2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا وقتی یک کاربر معمولی موضوع مهمی می نویسه سریع می بندینش .

کدوم کاربر موضوع مهم نوشته بود که ما بستیمش ؟ آدرس بدید بررسی میشه ...

مگه فقط مدیرا می تونن موضوع های مهم را بنویسند ؟

حرف بی ربطی هستش ! "قانون برای همه یکسانه"

سریع می بندینش و می گید صلاح ندونستیم که باز باشه .

موضوع بی کیفیت باید بسته بشه .

ما کی گفتیم صلاح ندونستیم که باز باشه ؟؟ Angel

و تا یک عنوانی شبیه یک عنوان دیگر است می بندینش و می گید که تکراریه . اول بخونیدش و بعد .

در ضمن من یک موضوع قبلا توی انجمن دیده بودم که با این که کملا مهم بود و طولانی بود ، آن را بسته بودید و گفته بود بی کیفیت . یعنی چی برای هر چیزی سریع می نویسید بی کیفیت .

آدرس بدید بررسی میشه ...

یادم نمیاد کدوم سایت ها بود . برای اون موقع ها بود که من هیچی بلد نبودم وگر نه آدرسشو نگه می داشتم .
نه آقا پویا منظورم اون نبود ولی ممنون که در مورد آن موضوع هم صحبت کردید و دلیلش را فهمیدم
یک چیز دیگر برای داشتن ستاره هم قانون بگذارید . باید چی کار هایی انجام بدیم . چه قدر ارسال و چه قدر سپاس داشته باشیم تا ستاره هایمان زیاد شود؟ با تشکر از آقا پویا و آقا سلطان
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina
آگهی
درود نحوه ی ستاره گرفتن:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=3389
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

انتقادات 33
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، Armina ، mahdi nahal ، Nasim 12
من حدود یک ماه پیش موضوع به نام یک داستان غم انگیز در قسمت ادبیات گذاشتم که استقبال خوبی داشت اما بعد از مدتی هیچ اثری ازش پیدا نکردم
چند روز پیش هم یک موضوع به نام یک داستان غم انگیز ( پسری که چشمانش را به عشقش هدیه داد ) در قسمت ادبیات نوشتم ( با ون موضوع هم تفاوت داشت و یک داستان دیگه را بیان می کرد ) اما اون هم پاک شده حتی در قسمت جستجو در اتنجمن هم جستجو می کنم موضوعش زا بهم می ده اما وقتی روش کلیک می کنم می نویسه پیدا نشد یا اصلا باز نمی کنه . داخل موضوعاتم هم می رم نیست . می شه بگید این نوشته ها کجا پرواز کرده ؟Angry
با تشکر از مدیران
پاسخ
با تایپک داستان های کوتاه و داستان های عاشقانه ادغام شدند ...
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، serpico ، Nasim 12
چی شدن ؟ ادغام یعنی چی ؟Huh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان