امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

خواهشاً این محدودیت پیام خصوصی رو بردارید که بعد وقتی پیام خصوصی میدی باید 1 دیقه وایسی تا بتونی به یکی دیگه پیام بدی
پاسخ
 سپاس شده توسط mo@mmad
آگهی
(25-06-2016، 21:05)Razor1911 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشاً این محدودیت پیام خصوصی رو بردارید که بعد وقتی پیام خصوصی میدی باید 1 دیقه وایسی تا بتونی به یکی دیگه پیام بدی
 حتماً دلیلی وجود داره که چنین چیزی گذاشته شده .
دلیلش هم ظاهراً اینه که از سرعت تبلیغ کننده ها کاسته شه ! 
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Titiw ، Apathetic ، ( lιεβ ) ، Medusa
(26-06-2016، 9:53)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2016، 21:05)Razor1911 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتماً دلیلی وجود داره که چنین چیزی گذاشته شده .
دلیلش هم ظاهراً اینه که از سرعت تبلیغ کننده ها کاسته شه ! 
خب خیلی وقتمون تلف میشه
بی زحمت برش دارید
پاسخ
 سپاس شده توسط mo@mmad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=260551
ا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلبم می زنه بوم بوم

آهنگ غمگین

پاسخ
(21-07-2016، 14:01)*arisa joon* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام
وقتی من درموضوعات ارسالی میدم میگویند اسپم است وحذفشون میکنن ولی برای یکی ازکاربرا که همیشه مینویسه خوب بود ممنون اصلا هیچ گونه اختاری ارسال نمیشود و ارسالیهاش حذف نمیشو
لطفا پیگیری کنید

سلام 
شما ارسالای فرد مورد نظرتونو گزارش کنید بهش رسیدگی میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
(21-07-2016، 19:43)*arisa joon* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 15:24)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 14:01)*arisa joon* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام
وقتی من درموضوعات ارسالی میدم میگویند اسپم است وحذفشون میکنن ولی برای یکی ازکاربرا که همیشه مینویسه خوب بود ممنون اصلا هیچ گونه اختاری ارسال نمیشود و ارسالیهاش حذف نمیشو
لطفا پیگیری کنید

سلام 
شما ارسالای فرد مورد نظرتونو گزارش کنید بهش رسیدگی میشه

یکیشوگزارش دادم اگه بخوام همه رو گزارش بدم زیاد طول میشه

سلام .

ما باید قبل از اینکه به فکر گزارش  ارسالهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم  کاربران باشیم اول از همه باید خودمون از اسپم دادن دوری کنیم !

در انجمن کاربران زیادی وجود دارند و اکثر اونها با قوانین آشنایی ندارن و فکر میکنم متوجه بشید که رسیدگی به اونها سخت باشه .

ولی ما تا حد ممکن تلاشمون رو میکنیم و مدیرای واقعاً فعالی هم داریم !

شما خودتون هم اسپم ندید کمکی به ما میکنید ، خوده من تازگی ها حدوداً 200 اسپم از شما رد تأیید کردم و حتی اخطار هم ندادم ! فکر میکنم تذکر داده باشم ..

اسپمر زیاده و در مقابل تذکرات با واکنش هاشون مواجه هستیم .

خوده شما اخطار دریافت نکردی گله داری دیگه کنترل بقیه هم سخته درک کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسط mo@mmad ، vampire whs
آگهی
سلام
چرا بعضی از افردا خود به خود از تو لیست دوستام حذف میشن؟؟
من فقط ی نفر تو لیستم بود که حذف شد
البته قبلا هم پیش اومده بود که یادم نیست کیا حذف شدن
ولی الان این حذف شده
DAZZLING BOY
پاسخ
(24-07-2016، 12:51)*arisa joon* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا موضوع هام پاک شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا تکراری بوده یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی کیفیت
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، vampire whs
(24-07-2016، 15:08)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ولی الان این حذف شده
DAZZLING BOY

پوووف عاغا چرا من نمیتونم کسیو ب لیست دوستام اضافه کنم
تا میام اضافه کنم حذف میشن
الان چندمین باره ک امتحان میکنم
پاسخ
(25-07-2016، 13:51)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2016، 15:08)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ولی الان این حذف شده
DAZZLING BOY

پوووف عاغا چرا من نمیتونم کسیو ب لیست دوستام اضافه کنم
تا میام اضافه کنم حذف میشن
الان چندمین باره ک امتحان میکنم
سلام .

لیست دوستان مدت هاست که مشکل داره ! فکر میکنم درحال بررسی باشه ..

برای همه به همین شکل هست ؛ مشکل داره .
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان