امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

من میخواهم به ارسال های مورد نظر برسم پس انتقاد های خالی ارسال میکنم و خواهش میکنم چیزی نگید:cool::cool::cool:

باشه:cool:

باشه:cool:

(18-07-2014، 15:28)آرمان♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 15:19)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی برای چه موضوع هایی مطلب ارسال کنم Huh
راجب 21 موضوع نظر بده !Smile
اخه هر صفحه ای که میرم نوشه صفحه بسته شده ومینویسه نیازی نیست من کاری انجام بدمBlush
در زندگی مهم نیست به کجا سفر میکنید مم این است که با چه کسی سفر میکنید.
پاسخ
آگهی
(18-07-2014، 15:19)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید با گذاشتن موضوع های با کیفیت ارسال هاتو زیاد کنی نه با نظر دادن به موضوع ها
ارسال کلماتی مثل خوب بود-دوسش داشتم -...
ارسال شکلک های خالی
اسپم حساب میشن و اسپم دادن خلاف قوانین هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، || Mιѕѕ α.η.т || ، bahare_021
سلام من موندم چرا برای تاپیک های بی کیفیت که فقط سوال هایی راجع به نفر قبلی است ان همه سپاس ونظر می دهند ولی برای موضوع های خوب ودارای محتوا حتی یک سپاس ونظر هم نمی دهند مدیر ها لطفا پیگیری کنید
دختر ارومی هستم ولی به موقش خیلی شیک ومجلسی هار میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، سارا بهرامپور
(18-07-2014، 17:25)sagharvahab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من موندم چرا برای تاپیک های بی کیفیت که فقط سوال هایی راجع به نفر قبلی است ان همه سپاس ونظر می دهند ولی برای موضوع های خوب ودارای محتوا حتی یک سپاس ونظر هم نمی دهند مدیر ها لطفا پیگیری کنید
این دست ما نیست
بستگی به بازدید داره
موضوع های گفتگو آزاد معمولا خیلی سپاس و نظر دارن چون بازدید انجمن گفتگو آزاد چند برابر انجمن های دیگه هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence ، || Mιѕѕ α.η.т || ، bahare_021
(18-07-2014، 17:25)sagharvahab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این به مدیریت ربطی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dead Silence ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(18-07-2014، 17:02)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید با گذاشتن موضوع های با کیفیت ارسال هاتو زیاد کنی نه با نظر دادن به موضوع ها
ارسال کلماتی مثل خوب بود-دوسش داشتم -...
ارسال شکلک های خالی
اسپم حساب میشن و اسپم دادن خلاف قوانین هستن
من از کجا میتونم صفحه جدید درست کنم که برای انجمن مطلب بزارم
در زندگی مهم نیست به کجا سفر میکنید مم این است که با چه کسی سفر میکنید.
پاسخ
آگهی
اینجا توضیح داده شدهConfused

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232&pid=45098#pid45098
انتقادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، bahare_021 ، τοxικ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، MONA-GH ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘
چرا از ارسال هام زیاد زیاد کم میشه
پاسخ
(19-07-2014، 19:00)Rainy Lady♥* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا از ارسال هام زیاد زیاد کم میشه

ممکنه اسپم داده باشید و مدیر بخش مربوطه ارسالی اسپمتونو حذف کرده باشه
و یا تاپیک بی کیفیت گذاشتید که به زباله دان منتقل شده ک باعث کم شدن ارسالیتون میشه..!!
انتقادات 136

پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Rainy Lady♥*
ارسال هایی از قبیل مرسی ، ممنون ، خوب بود و .. اسپم محسوب میشه و حذف میشن !
A Friend is nothing but a known enemy
انتقادات 136
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dead Silence ، MONA-GH ، Rainy Lady♥*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان