امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی بازیهای ویدویی جان انسان ها را نجات میدهند!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی بازیهای ویدویی جان انسان ها را نجات میدهند! 1
[rtl]به گزارش شبکه تلویزیونی KUSA- TV، پسر بچه ی ۱۰ ساله ای به نام گریفین سندرس (Gryffin Sanders) جان مادر بزرگ و برادر کوچک تر خود را در حین رانندگی نجات داد. مادر بزرگ ۷۴ ساله گریفین مشغول رانندگی بوده که ناگهان به خاطر ایست قلبی بیهوش میشود. گریفین ۱۰ ساله که در صندلی جلو نشسته بود، موفق میشود ماشین را  که با سرعت ۶۰ مایل در ساعت در حال حرکت بود کنترل کرده و از برخورد با اتوموبیل های دیگر منحرف کند. وقتی از او در مورد این ماجرا سوال میشود او مهارت خود را مدیون بازی Mario Kart که یک بازی ماشین سواری کودکانه است، میداند.[/rtl]
[rtl]گریفین در یکی از مصاحبه هایش گفته است: «اولین چیزی که به ذهنم آمد این بود که آیا این هم یک مسابقه است یا چی؟» و ادامه میدهد: «من میخواستم ماشین را به جایی هدایت کنم که به سمت ترافیک خیابان نباشد.»[/rtl]
[rtl]این خبر در شبکه های اجتماعی هم بازتاب زیادی داشته به طوری که یکی از این افراد می گوید: «این پسربچه به قدری باهوش بوده که واقعیت را از دنیای مجازی تشخیص دهد و در عین حال از مهارتی که هنگام بازی کردن یک بازی به دست آورده در جهت سود رساندن به همه استفاده کرده است.»[/rtl]
[rtl]در حالی که اینترنت پر شده از اخبار منفی در مورد تاثیر بازیهای رایانه ای روی نوجوانان و افراد مختلف، اما گریفین تنها کسی نیست که بازی کردن به کمک او آمده است.[/rtl]
[rtl]در سال ۲۰۰۷، مردی از منطقه کارولینای شمالی به نام پکستون گالوانک (Paxton Galvanek) به اهالی رسانه اعلام کرد که بازی کردن بازی ویدیویی America’s Army به او کمک کرده به افراد آسیب دیده یک صحنه تصادف کمک های پزشکی ارائه دهد.[/rtl]
[rtl]او در ان زمان به سایت Wired گفته بود: «من قبل از آن صحنه هیچ گونه آموزش پزشکی ندیده بودم و صادقانه میگویم به خاطر آموزش و توضیحاتی که در داخل آن بازی داده شده بود توانستم به افراد سانحه دیده کمک کنم و شاید جان آنها را نجات دهم.»[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی بازیهای ویدویی جان انسان ها را نجات میدهند! 1
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є-
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جدول فروش هفتگی بریتانیا | وقتی کلود بازمی‌گردد
  لیست پرفروش‌ترین بازیهای کنسول‌های سونی در ماه اپریل منتشر شد
  مدیرعامل سابق EA: بازیهای رایگان نباید بد باشند
  لانچ تریلر گیم پلی بازی Destiny منتشر شد | انسان ها باز می گردند
  بازیهای موبایل ۵ میلیارد دلار در ژاپن فروش داشته اند
  بازار بازیهای رایانه ای ایرانی با اعمال سیاست های کنترلی درعرضه بازی خارجی شکل می گیر
  Far Cry 4 دارای بخش چند نفره ی گستره ای است | وقتی دیوانگی در هیمالیا به اوج خود میرس
  نجات به سبک South Park | پیش‌نمایش South Park: The Stick of Truth
  وقتی تریلر “ویچر 3″ VGX‌ را قابل تحمل کرد!
  بازی های رایانه ای ظرفیت مغز شما را افزایش میدهند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان