امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لمپارد: وضعيت روني خوب است

فرانک لمپارد با حمايت از وين روني عنوان کرد اين بازيکن آماده درخشش در جام‌جهاني است.
انگليس که در اولين ديدار خود در جام‌جهاني برابر ايتاليا با نتيجه 2 بر يک شکست خورد در دومين ديدارش براي جبران اين شکست بايد برابر اروگوئه به ميدان برود. وين روني در بازي اول خود کم‌فروغ ظاهر شد و به همين دليل انتقادات زيادي را متوجه خود ديد اما لمپارد، هافبک باتجربه سه‌شيرها از روني حمايت و اعلام کرد روني آماده درخشش در جام‌جهاني است.

به نقل از ايسنا، هافبک تيم ملي انگليس درباره آمادگي وين روني گفت: به نظر من روني آماده است تا تمام توانايي‌هايش را به نمايش بگذارد. او خيلي روي اين جام تمرکز کرده است. با روني صحبت کردم. اوضاع او خوب است اما هرگز به انتقادها اشاره نمي‌کنيم. فقط بازي‌هاي ساير تيم‌ها را در هتل تماشا مي‌کنيم و به کارهاي روزمره مشغول مي‌شويم. وضعيت او کاملا خوب است و مي‌تواند در تيم تاثيرگذار باشد.
لمپارد: وضعيت روني خوب است 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جورجینیو: لمپارد دلیل ماندن من در چلسی بود
  لباس عجیب لمپارد برای کمپین خیریه(عکس)
  عكس - درخشش فرزند وين روني در سواحل برزيل
  تفاوت وضعيت پيکه در 5 سال (کارتون)
  وضعيت اورژانسي لوئيس سوارز در بارسلونا
  فرانک لمپارد مصدوم شد
  تغيير وضعيت رونالدو با تغيير پيراهن(کارتون)
  پيگريني: وضعيت يحيي توره مرا نگران نمي کند
  عکس/ لمپارد و نامزدش در رستوران سن‌کارلو
  لمپارد: فکر نمي کردم روزي به چلسي گل بزنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان