امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب خنده دار

Wink 
-بنا به دستور دكتر احمدي‌نژاد: «آنهايي كه با كمبود بنزين مواجهند، سوار آن هفده ميليون الاغي بشوند كه به من راي دادند».

2- شده ماتم‌سرا دنياي هستي، ز بنزين و بهشتي و مهستي!

3- دوستت دارم قد يه بشكه بنزين، خاطرخواتم قد يه پمپ بنزين، روز تولد تو بهترينم، هديه بهت ميدم يه كارت بنزين!

4- نرخ جديد مهريه: 1386 ليتر بنزين ماشين؛ عندالمطالبه!

5- فيلمهاي در حال اکران : به خاطر 1 ليتر بنزين - من ترانه 1000 ليتر بنزين دارم - رستگاري قبل از ساعت 12 امشب - رايحه خوش بنزين - ب مثل بنزين -علي بنزيني - بنزيني ها - بازي بنزين - مرد بنزيني - پسر بنزين فروش - دو کارت با يک بنزين- بنزين فصل- مي خواهم بنزين بزنم! - ديشب بنزين زدم آيدا- سفر به پمپ بنزين- بازگشت بنزين- از ميدون تا پمپ بنزين- دزدان بنزين- سالهاي سهميه بندي.

۶.بعد از پول نفت ازامروزپول بنزین هم اومد سر سفره هامون

۷.وزارت ارشاد توضيعبازي نيد فور اسپيد را بدون کارت هوشمند سوخت متوقف کرد

8. جدیدترین جمله عاشقانه: تو بنزین منی!

نماز خوندن معتاد ها :بشم الله لحمانه لحیم قفلو داد به احد احد داد به سمد لام داد اینور لام داد اونور ولم کن بابا کفرش اومد احد!... 

-----------------------------------------------

در لجن زار قلبمقورباقه ترینی I Love You

----------------------------------------------

ترکه داشته تو خيابونقدم ميزده ، يه الاغ مي افته دنبالش . به الاغه ميگه تو کي هستي افتادي دنبالم ؟ الاغه ميگه : هاااااااا ! من وجدانت بيدم

اگه يه روز تو کنارمنباشي..... اين زندگي تلخي رو که دارم رها مي کنم....مي زارم ميرم.... تا ديگه مجبور نشم هر روز صبح.... قيافه تنهاي خودم رو توي آيينه اتاق تحمل کنم

خصوصيات دخترا 1. تازبونشون باز ميشه عوض مامان بابا ميگن شوهر!! 2.حالشون از پسرا به هم ميخوره ولي نمي دونم چرا 666 تا دوست پسر دارن 3.اگه خونشون آتيش بگيره بين بابا و لوازم آرايش حتما لوازم آرايش و انتخاب مي کنن! 4.نون شب ندارن بخورن ولي پول عمل دماغشونو رديف ميکنن! 5.همه خوشکل و خوش هيکلن(خدايا منو بخاطر اين دروغم ببخش) 5. از 8 تا 20 سالگي شونصدتا دوست پسر داشتن که هيچ کدوم درکشون نميکردن

ميازار موري که دانهکش است که جان دارد و جانم به قربانت ولي حالا چرا عاقل کند کاري که باز آيد به کنعان غم مخور کلبه احزان شود روزي ز سر سنگ عقابي به هوا خواستن توانستن است

سوال بينش كنكورامسال: چه کسی میتواند دایی را تعویض کند؟ 1- خداوند 2- رهبر 3- اراده ملت 4- هیچکدام

---------------------------------------------------- 

عشق با روح شقايقزيباست عشق با حسرت عاشق زيباست عشق با نبض دقايق زيباست عشق با حسرت ديدار تو بودن زيباست

به دريا بنگرم،دريا تو بينم. به صحرا بنگرم، صحرا تو بينم. نميدونم چه كس بر عينكم ريد، كه هر جا بنگرم آنجا تو ‌‍بينم

بيچاره مردا: وقتي بهدنيا مي يان همه حال مامانشونو مي پرسن. وقتي ازدواج مي کنن همه مي گن چه عروس خوشگلي. وقتي مي ميرن همه مي گن بيچاره زنش

تبليغات کرم موبر :قبل از مصرف : ميرزا کوچک خان بعد از مصرف : ديويد بکهام مصرف نادرست : رفسنجاني

فرشتگان از خداپرسیدن: خدایا تو که بشر رو انقدر دوست داری چرا غم را آفریدی ؟ خدا گفت : غم را به خاطر خودم آفریدم چون این مخلوقه من تا غمگین نباشه به یاد خالقش نمی افته

یه روز یه بچه شبه کریسمس دعا می کنه که بابا نوئل برام  یه برادر بفرست بابا نوئل هم پیغام میده مامانتو برام بفرست

--------------------------------------

هميشه براي کسي بخندکه ميدوني به خاطر تو شاد ميشه... واسه کسي گريه کن که ميدوني وقتي غصه داري و اشک ميريزي برات اشک ميريزه... براي کسي غمگين باش که در غمت شريکه... عاشقه کسي باش که دوستت بداره

عشق: سرطان دوست داشتناست. عشق: عقد دائمي ما با غربت است.

عشق :شماره تلفني استكه سالها به دنبال آن مي گرديم. عشق: آمپول ب كمپلكس معرفت است.

عشق: اتوبانياست كه تا ته ابديت مي رود

خدا تنها معشوقي استكه عاشقاني دارد كه هيچ يك از بودن ديگري ناراضي نيست و هيچگاه يكي از آنها معشوقش را تنها براي خود نمي خواهد

وقتي به دنيا آمدمدرون گوشم اذان گفتند وقتي مي ميرم برايم نماز مي خوانند.زندگي چقدر کوتاه است فاصله ي اذان تا نماز

اي تنهاي عزيز انكه درتنهاترين تنهاييت تنهاي تنهايت گذاشت اي كاش كه در تنهاترين تنهاييش تنها كسش تنهاي تنهايش گذارد

اولين باري که عاشقتشدم يادته ؟ من يه کرم سيب بودم و تو يه کرم ابريشم . من به تو قول دادم ديگه هيچوقت سيب نخورم و تو هم قول دادي دور خودت پيله نزني . ولي نمي دونم چي شد که من طاقت نياوردم و فقط يه خورده سيب خوردم . تو هم از غصه دور خودت پيله بستي . ... حالا دومين باره که عاشقت شدم ولي حالا من هنوز يه کرم سيبم و تو يه پروانه خوشگل تو پر زدي و رفتي و من موندم و سيبايي که جايي براي خورده شدنشون نمونده . از هر چي سيبه منتنفرم

من غمگين بودم که چراکفش نداشتم،اتفاقا مردي را ديدم که پا نداشت

تفاوتهاي خون و اشک1.خون قرمزه رنگه عشقه ، اشک بيرنگه درد عشقه . 2.خون وقتي مياد بيرون ميسوزه اما اشک اول ميسوزه بعد بيرون مياد. 3.خون مال زخم جسمه ولي اشک مال زخم روحه. 4.جاي زخم خون خوب ميشه ولي مال اشک خوب نميشه. 5.خون هميشه مال درد و غمه ولي اشک بعضي وقتا مال خوشحاليه

فرشته از سنگ ميپرسهچرا از خدا نميخواي که تورو انسان کنه؟؟؟سنگ ميگه هنوز اونقدر سخت نشدم که انسان بشم!!!!!

اس.ام.اس های نیمه شب و سرکاری

يه سوال برام پيش اومده، شبا كه ميگن:"بگير بخواب" چي رو بايد بگيريم؟؟؟

بيخيال حالا، بگير بخواب!!

اين اس ام اس فقط براي دويدن شما بهسوي موبايل بوده و هيچ خاصيت ديگه نداره .

سلام اين اس ام اس صرفآ جهت يادآوريبه شما براي مسواک زدن است

و ارزش قانوني ديگه اي ندارد . شببخير .

همه جا امن و امانه! تو راحت بگيربخواب!

پا شو سرت از رو متکا افتاده پايين!

مشترك گرامي اين اس ام اس به منظوربيدار كردن شما مي باشد لطفا لبخند بزنيد!

الله اكبر

الله اكبر

.

.

.

.

بيدار شو وقت نمازه

ميگم پاشو يه چند تا اس ام اس بفرستيماينور اونور مردمو بيدار كنيم . خيلي حال ميده.

هر وقت به هوش اومدي به من زنگ بزن!

چند تا اس ام اس جدید اومده زنگ بزنبرات بخونم ، هزینه ام زیاد نشه

ببين عزيز دلم پاشو..............اگهپا نشي قهر ميکنما.................خب دلم برات تنگ شده.........جون من پاشو.............پاشدي..............افرين عزيزم...............حالا که پاشدي ماچم کن بگير بکپ

سلام. ببخشيد بد موقع مزاحم شدم!،راستش را بخواهيد يه سوالي داشتم خيلي وقت بود ذهنم را مشغول كرده بود، مي خواستم بپرسم... مي خواستم... اصلا ولش كن. بزار براي بعد، خب؟

سلام .... تو رو خدا ببخش .... نمي‌خواستماين موقع شب بيدارت كنم ..... واقعاً ببخش.... سعي كن دركم كني .... من موبايلم گم شده زنگ بزن به گوشيم تا ببينم كجاست .شرمنده!!!

خيلي ببخشيد..مثل اينکه موقع بديمزاحم شدم..خواستم بپرسم آب خوردي آفتابه رو کجا گذاشتي

سلام.اصلا نمي خواستم بيدارت کنم وليمجبورم.من ميخوام برم wc ولي تاريکه مي ترسم تو رو خدا تو هم بيا

مي خواستم ببينم شبا که مي خوايبخوابي گوشيتو خاموش مي کني که سره کارت نزارن...

خوش حالم که خوابي عزيزم

چون اگه بيدار بودي و مي دونستي ازدلتنگي تو خوابم نمي بره حتما خوابت نمي برد

به اشتياق اولين دانه برف، به تحملآخرين برگ پاييز، به گرماي تن خورشيد و به

زيبايي آسمان شب قسم مي خورم كه سركاري

ببين الان ساعت 12شبه. 1 ساعته ديگهقراره که منگولا برن پيش خدا و شفا بگيرن .حواست باشه يادت نره ها ، خواب نموني يه وقت!!!

هه هه هه گول خوردي من اس ام اس نبيدموجدان مبايلت بيدم فقط وخاستم منو از جيبت در وياري تا كمي هوا وخورم جيگر.

اين اس ام اس رو فرستادم فقط براياينکه مشغول باشي و دست تو دماغت نکني !!!

خواص گوسفند :

بو میدهد

سبزی میخورد

گاهی می خوابد

پرواز نمیکند

عقل دارد اما اس ام اس های سر کاری راتا آخر می خواند...!!!

يه ترکه ميره بهشت زهرا از مسولش مي پرسه آقاراسته که ميگن شهيدان زنده اند ؟ميگهبله آقا ....ترکه مي گه پس قربونت اين غضنفر ما رو صداش کن بياد

----------------------------------------------------------------------------------------------
از يه خر ميپرسن راسته کهترکا خرن ؟ميگه يه مذاکراتي شده ولي ما زير بار نرفتيم

----------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعيه !! آقاي احمدي نژاد گفتن از اين به بعد تخت دونفره بدون سند ازدواج داده نميشود

به يه ترکه ازونبگو  مي گه راستش چي بگم   همه چي با يه سلام شروع شد ...!

ترکه نظر مي کنه اگهدانشگاه قبول بشه مادرشو پياده بفرسته کربلا ...!

ترکه ميرهکارواش   بهش مي گن ماشينت کو ؟
ميگه راه نزديک بود پياده اومدم
...!

يه ترکه رفت تونس
اونيکي رفت نتونس ...!

از يه رشتي مي پرسن تورشت زن پاک و مومن و با خدا پيدا مي شه ؟!!
ميگه آره هستوليشبي صد تومن مي گيره
...!

فصله چيدن پشم گوسفنداست .
زودبخواب فردا اول صف باشي
....!!!

تبريک عيد فطر از تلويزيوناستانها :
اصفهان: متاسفانه به دليل رويت ماه ... ديگر روزه نگيريد ( بايد غذا بخوريد ... )
تبريز: امروز صبح ساعت 11:30 ماه رويت شد ... افطار کنيد
قزوين: نماز پرشکوه عيد فطر فردا صبح به جماعت خوانده ميشود (رکوع و ... )
تهران: طبق آخرين اخبار فردا يکي از ماههاي عربي تمام ميشود ...  ( کي روزه ميگيره ؟ ) ... (شبگرد)

[img=32x32]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/img]یک سری جوک و SMS[img=32x32]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/img]

تبليغ جديد  ايرانسل:

.

.

.

3کيلو نونخشک بيار يک خط ايرانسل  ببر

آیا میدانید میزان پاسخ مثبت دخترانبه بوق زانتیا 60 % بیشتر از انواع پژو میباشد ؟؟؟

سایپا به فردا شبی بهتر میاندیشد(روابط عمومی سایپا )

خانوم معلم بعد از بوسیدن احمدی نژاد:

ای شیطون تو هنوز سرتو نمیشوری ...!!!

تمام اميد آسيابان به وزش باد است تا آسيابشبچرخد وگرنه  آسياب از کار مي افتد ..قلب من آسياب , من آسيابان , و نفستو همان باد است
!!

به تو سپرده بودمش..... به هزار و يک اميد.....و امروز براي هزار و يکمين بار...... دلم را ميبرم ...... تا شکستگي اش را....گچ بگيرند؟؟؟ 

دخترها هر چقدر هم كه با هم فرق داشته باشن تويه چيزي مشتركن....اونم اينه كه همشون ميگن كه با بقيه فرق دارن

هر قطره اشك نشانه غمه، هر سكوت نشانه تنهائيست، هرلبخند نشانه مهرباني و هر
sms
نشانه
اي
از دلتنگيمن براي تو.  

جاده عشق تا اطلاع ثانوي ليز و لغزنده مي باشد از عاشقاني كه قصدسفر در اين جاده را دارند خود را به زنجير محبت و صميميت مجهز كنند.
‹‹
پليسراه عاشقان ››...

خبر فوری :

وزارت نفت از هم وطنان آذری زبان در خواست کردکه کارت هوشمند سوخت خود را پرس ننمایند

انگشتتو مشت کن..... مشته؟ مشته مشته؟ حالا محکم بزن توچشمت تا کور بشیدوریمو نبینی......!!!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه روز یه مرده میره معدن بقیه اش باشه بعدا

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نوشابه 250 تومان، بستني مگنوم 350 تومان، کره 400 نومان،آدامس 200 تومان،بيسکويت 400 تومان، روت ميشه اس ام اس 14 تومني نفرستي؟؟!

---------------------------------------------------------------------------------------

تو اسرائیل مانور مي زارن... دشمن فرضي پيروز ميشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دلم همچو آسمان، پر از ابرهای بارانیاست، ای کاش دلم امشب بگرید، شاید که بغض عشق در چشمانم بشکند

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هميشه مي گفتن پيدا کردن يه دوست خوبخيلي سخته اما من باورم نمي شد.تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ريزش موهاي خود را به دست خدا بسپاريد. . . شامپو يـــــد الله

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فقط خدا ميدونه كه من فقط تو رودوست دارم, فقطخدا ميدونه كه تو تنها عشق مني!فقط خدا ميدونه كه فقط تو رومي پرستم !و فقط خداميدونه كه من اين آف رو تا حالا واسه چند نفر فرستادم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

كرم شب تاب اكس ميتركونه تا صبح فلاش ميزنه!

میخوام قلکمو بشکنم با نصف پولشمیخوام نازتو بخرمبا نصفه دیگش یه مداد بخرم نازتو بکشم

---------------------------------------------------------------------------------------

اميدوارم امشب که مي خوابي قشنگترين و بهترين آدم دنيا رو تو خواب ببيني

...
ولي سعي کن بهش عادت نکني چون من هر شب نمي تونم بيام بهخوابت !!!

--------------------------------

مي دوني فرق من با توپ چيه؟

.
توپرو بايد شوت کرد تا گل بشه , اما من خودم گلم !

.
حالا مي دوني فرق تو با توپ چيه ؟

.
توپ رو بايد شوت کرد اما تو خودت شوووتي !!! 

--------------
* لرزش صدات.........برق نگات........تپش قلبت........نفسهاي تندت........همه اينا نشونه اينه که.............تيروئيدت فعاله

--------------

* يه ماکسيما 85 رنگ مشکي به شماره 79285 تهران 14 با 4حلقه لاستيک پهن سيستم صوتي کامل رينگ اسپورت و 10 ماه بيمه کامل تو کونت...

--------------

* اگه يه وقت احساس کردي توي يه اتاق تنگ و تاريک گير کرديو ديوار اتاق مدام عقب و جلو ميره
و از اون خون مي چيکه اصلا نترس چون تو قلب مني

--------------
* تو عسل مني تو زندگي مني تو جيگر مني تو همه وجود مني تو نفس مني عشق مني همه کس مني روح مني خميني بت شکني خميني

--------------

* سید حسن نصرالله به احمدی نژاد میگه بیا به آمریکا حملهکنیم...احمدی نژاد میگه:... نه حسن/خیلی خطرناکه حسن [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

...............

* روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: از هم میهنان آذریزبان خواهشمندیم 5هزار تومنی را پشت نویسی نفرمایید..!!!! [img=24x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.gif[/img][img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* قیمت میوه افزایش یافت..........................قدرخودتو بدون هلو [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img] 
[img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* ببين عزيز دلم پاشو.............اگه پا نشي قهرميکنما.........................خب دلم برات تنگ شده.......جون من پاشو..........پاشدي...................افرين عزيزم................حالا که پاشدي ماچم کن بگير بخواب

.............

* تازگیها توی شهرداری استخدام شدم!اگه دوست داری سر کوچهوایسا تا ببرمت! [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* این اس ام اسو با احساس بخون...!

آتش زدی بر خرمنم.... وای خرمنم

وای خرمنم.. وای خرمنم.. وای خرمنم.. وای خرمنم..

وای خرمنم.. وای خرمنم.... وای خرمنم.......وایخرمنم...........

خوب بسه دیگه میدونم حیوونی [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* به اندازه همه وجودم مي خوامت

.

.
.

.
جانباز 99%
[img=30x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.gif[/img]

.............

* انگشتتو مشت کن..... مشته؟

مشته مشته؟

حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشی دوریمو نبینی......!!! [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* آدما 2 دسته هستند:اونای که روشون مگس می شینه واونای که روشون مگس نمی شینه دسته اول ادمای خیلی گهی هستن و دسته دوم معلوم هیچ گهی نشدن!!! [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* میدونی چرا قزوینیا آدمای خوشبختین؟ چون  هیچ وقتبخت و اقبال جرات نمیکنه بهشون پشت کنه..!!! [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img][img=34x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.gif[/img]

.............

* جهت با شکوه تر برگزار شدن نماز جمعه قزوین سوره بقره بهرکوع اضافه شد [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* يك ضرب المثل رشتي هست که ميگه رسيدي خونه بزن تو گوش زنتتو نميدوني براي چي زدي ولي اون ميدونه براي چي خورده [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img][img=30x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.gif[/img]

.............

* بر سنگ سپيدي نشسته بودم و شوق حضورت را مشتاقانه مي طلبيدم... باد فرارسيدنت را به مشام جان نواخت و من از خود  بيخود شدم... دقايقي بعد زانوهايم لرزيد و من سرخ شدم!! زرد شدم و تو آمدي!... من سيفون را کشيدم آب تو را برد [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* دزده مي ره خونه رشتيه اسلحه اش رو درمياره و ميگه : يازنتو ميدي يا ميكشمت. رشتيه هم زنشو ميده به دزده .... بعدا ز كار دزده ميزنه زير خنده وميگه هه هه هه اين اسلحه قلابي بود. رشتيه هم ميگه هه هه هه اونم خواهرم بود.  [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img][img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img][img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* دوست دارم تو سیب باشی و من چاقو پوستتو بکنم می دونیچرا؟؟؟ چون چاقو بخواد پوست سیب رو بکنه باید همش دورش بگرده  [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

.............

* زندگی سخت نیست ما سختش میکنیم ، دلها تنگ نیست ما تنگشمیکنیم، عشق قشنگ نیست ما قشنگش میکنیم، دل هیچ کس سنگ نیست ما سنگش مي کنيم  [img=18x18]file:///E:/Users/kouhi/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/img]

..........

* سخت ترین سوال کنکور 68:     در کدام گزينه گلمراد داره مي خنده؟

1-
hehe he he

2-
HEHE HE HE

3-
HEhe HE he

4-
Hehehehe

--------------

* در پي کاهش جمعيت پسران نسبت به دختران: درخيابان:دختر:جـــــــــووون! جيگرتــــــــــــــــو! پسر: ايييييييييييش! گمشو! دختر: شماره بدم زنگ مي‌زني؟! پسر: واه واه ! مگه خودت برادر و پدر نداري! واسه چي مزاحم پسر مردم مي‌شي

وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاقشون پر عکس ميشهاما هميشه دلت واسهاونيتنگ ميشه که نميتوني عکسشو به ديوار بزني .

سوگند به سكوت بي پرواي تنهايي ام كه ديگر لحظات تنهايي امرا با كسي تقسيمنخواهمكرد حتي اگر توان يك ثانيه اش به اندازه ي تمام دنيا باشد

به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد.....عجب از محبت من کهدر او اثر ندارد

نمي دونم گنجشک ها که شبيه هم هستند چه جوري همديگه رو ميشناسن و نمي دونم چندنفرشبيه من هستند که تو ديگه منو ُ نمي شناسي

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستي ايستادن زير باران وبا هم خيس شدن نيست! دوستي آن است که يکي براي ديگري چتري شود و آن يکي هيچ‌گاهنفهمد که چرا خيس نشد....!!

مي دوني فرق تو با عشق ، زندگي و گل چيه؟؟؟ عشقيک کلمه است ولي تو معني اون هستي. زندگي يک اجبار است ولي تو دليل اون هستي. گل يک گياهاست و تو عطر اونهستي.

من اگه کسي رو داشتم ديگهدر به در نبودم / با غم و غربت و اندوه ديگه همسفر نبودم / اگه ضرب نخورده بودم تورو باور نميکردم / توي اين حصار پردرد با غمت سر نميکردم

برگ در انتهاي زوال ميافتد و ميوه در انتهاي کمال ..... بنگر که چگونه مي افتي؟  تا حالا شده به رفتار صبحتا شبتون فكر كنيد؟ اين كه در طول روز چقدر انسان بوديد؟ چقدر درست عمل كرديد؟ دل چند نفر رو شكونديد ؟ كلامتون چقدرتلخ بوده؟ نگاهتون چقدربارعاطفي داشته؟ دستاتون چقدر بخشنده بودن ؟ گوشهاتون چقدر شنونده بوده

زخمي بر پهلويم است و خونمي چکد و خدا نمک مي پاشدو من پيچ مي خورم و تاب مي خورم و ديگران گمانشان که مي رقصم من اين پيچ و تاب را و اين رقصخونين را دوست دارم چونبهيادم مي آورد که سنگ نيستم چوب نيستم خشت و خاک نيستم که انسانم

باران بهانه است ، آسمان را هوس بوسه زدن بر خاک است
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دلم همچو آسمان، پر ازابرهاي باراني است، اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم بشکند...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
طعم شيرين لبت ،درد و دواريخت بهم / نسخه شربت و قانون شفا ريخت بهم / اين چه شيريني و لطفيست كه بر لب داري/ نزدم بوسه هنوزش ،لب ما ريخت بهم !/  دست بردم به قلم تا كه كنم وصف لبت جوهر وحسرت و آه دل ما ريخت بهم به فداي لب همچون شكرت جان و دلم گرمي بوسه تو حال مرا ريختبهم ((در دلم بود كه بي دوست نباشم هرگز)) يا رب اين فكر دل انگيز چرا ريخت بهم؟
هميشه مي گفتن پيدا کردن يهدوست خوب خيلي سخته اما من باورم نمي شد.تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي!
بگذار تا شيطنت عشق چشمانترا به عر يا ني خويش بگشايد هر چند آنجا جز رنج و پريشاني نبا شد اما كوري را به خاطر آرامش تحمل نكن.
برگ در انتهاي زوال ميافتد و ميوه در انتهاي کمال ..... بنگر که چگونه مي افتي؟

lovefs10
پاسخ
 سپاس شده توسط hokm ، " Arrow" ، ❤R@TA❤ ، parisa16 ، REZA.N.A
آگهی
دستت مرسیییییییییBig Grin
حـقـیـقـت دارد !
کافـی سـت چــمـدان هــایــت را ببــندی
تــا حــاضـر شــونــد ، هـمه
بـــرای ِ از یـــاد بــُـردنــت !
آنـکه بــیشتـر دوستـت میــدارد ، زودتــــر !!!crying

. زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست،
در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست!
زندگی آب روانی است روان می‌گذرد
آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد.
Sad
پاسخ
جوک های باحالی بود ولی لا به لاش یکم جملات عاشقانه بودش.سپاس
به سلامتیه رفقای قدیم
که شدن ..... های جدید
پاسخ
مگه اصلا نخوندمشون ولی دوتاش رو نگاه کردم جالب بود ممنون!!سپاسش هم دادم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطالب خنده دار 1

<a href="http://www.AWSurveys.com?R=4120286"> A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!</a>

پاسخ
خیلی قدیمی بود و خیلی هم زیاد مرسی +سپاس
مطالب خنده دار 1 
پاسخ
جدیدترین جمله عاشقانه: تو بنزین منی!
خ.خ.خ.خ.....فرضضضضضضض کنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
آگهی
حوصلت تو حلقم
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  مطالب طنز درباره کرونا
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و
  مطالب طنز کوتاه
  آخر خنده (اس ام اس های خنده دار مخصوص خانه تکانی)
  مطالب طنز درباره کرونا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان