امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دروغ+ یک عکس متحرک + داستان وجود خدا

Heart 
يه پدري , يه روبات دروغ سنج ميخره که با شنيدن دروغ سيلي ميزده تو گوش دروغگو
تصميم ميگيره سر شام امتحانش کنه
پدر: پسرم، امروز صبح کجا بودي؟
پسر: مدرسه بودم
روبات يه سيلي ميزنه تو گوش پسره
پسر: دروغ گفتم، رفته بودم سينما
پدر: کدوم فيلم ؟
پسر: داستان عروسکها
روبات يه سيلي ديگه ميزنه تو گوش پسره
پسر: يه فيلم س*****ی بود
پدر: چي ؟ من وقتي همسن تو بودم
نمي دونستم اصلا اینا چيه..!!!
روبات يه سيلي ميزنه تو گوش پدره...
مادر: ببخشش عزيزم،هرچي باشه اون پسرته ديگه ...
روبات يه سيلي ميزنه تو گوش مادره...!!!. HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart دروغ+    یک عکس متحرک  +  داستان وجود خدا 1 HeartHeartHeartHeartHeart مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت. در حال کار، گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت. آنها به موضوع «خدا» رسیدند؛
آرایشگر گفت: “من باور نمی‌کنم خدا وجود داشته باشد.”
مشتری پرسید: “چرا؟”
آرایشگر گفت: “کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می‌شدند؟ بچه‌های بی‌سرپرست پیدا می‌شدند؟ این همه درد و رنج وجود داشت؟ نمی توانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه دهد این چیزها وجود داشته باشد.”

مشتری لحظه ای فکر کرد، اما جوابی نداد؛ چون نمی‌خواست جروبحث کند.
آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت. در خیابان مردی را دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده..
مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: “به نظر من آرایشگرها هم وجود ندارند.”
آرایشگر با تعجب گفت: “چرا چنین حرفی می زنی؟ من این‌جا هستم، همین الان موهای تو را کوتاه کردم!”
مشتری با اعتراض گفت: “نه! آرایشگرها وجود ندارند؛ چون اگر وجود داشتند، هیچ کس مثل مردی که آن بیرون است، با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمی‌شد.”
آرایشگر گفت: “نه بابا؛ آرایشگرها وجود دارند، موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمی‌کنند.”
مشتری تایید کرد: “دقیقاً! نکته همین است. خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمی‌کنند و دنبالش نمی‌گردند. برای همین است که این همه درد و رنج در دنیا وجود دارد.” HeartHeartHeartامیدوارم از موضوعم خوشتون اومده باشه لطفا ب موضوعم امتیاز و سپاس بدید ( حامد)
دروغ+    یک عکس متحرک  +  داستان وجود خدا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط "♥sadaf♥" ، Roooya ، ℜ. mti ، ahed ، marjan74 ، عصلان ، *!hasti!* ، *mehrzad* ، Sara3187 ، bahar03 ، bahar labeouf ، روح سپید ، aliali321321321 ، صالح02 ، SOLDIER ، علی 23 ، تنها خـــودم ، negin2000 ، BlAcK dAy ، Interstellar ، شکوفه2 ، فاطمه:ef ، an idiot ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، мя ąℓï ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، Jack Daniel'ѕ ، javadm24 ، m016 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، سحر سادات بانو ، نفس هستم ، amirkiral ، ب تو چ ، spent † ، یاسی@_@ ، ایلیاس ، مهربان ترین دختر دنیا ، ~Mahnaz~ ، TurK WolF ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، navidnazari ، Avril. ، nastaran14 ، jemsbind ، خانوم خوشگله!!! ، آقا اميد ، | NEON DEMON | ، roxan(eshghe Ali)♥♥ ، ♣yas♣ ، n1379sh ، ❤уαѕαмιη❤ ، اشا2 ، کسی پشت سرم اب نریخت ، Amir1372 ، ѕтяong ، sama00 ، دریای بی موج ، яešρıиα ، {HoSsein_83} ، l...o...v...e...zizi*** ، A lover ، sardar20 ، LOVE next love ، kitana ، یلدا 86
آگهی
عالی بود like
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، bahar labeouf ، Jack Daniel'ѕ
اسپمها پاک شدند kaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ✘PETER✘
(25-04-2014، 16:56)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسپمها پاک شدند kaffe2

باشه تو خوبی Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس هستم ، ~Mahnaz~ ، Avril.
3پا3..........جالب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
مرسی خ.ب بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
ممنون عالی بود

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
معرکه بود
من که از 20 بهت 22 میدم خخخ
غم اگر  ترکم کند تنهای تنها میشوم...
Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
يكم مرتبشون كن :‌|
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
عکس متحــرک خیلــــــــــــی جآلب بــود ((:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان