امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ساخت گروه آهنگسازی

سلام به همه ی فلشخوری ها

من امروز اومدم تا بگم اگه میخواین بیاین بعد از فصل امتحانات یک گروه آهنگسازی بسازیم و مثل خواننده ها ماهم معروف بشیم.خوب من فهمیدم که هرکس یک استعدادی داره مثلا یکی توی ساخت متن آهنگ و... استعداد داره.

خوب حالا اگه شما هم میخواین با هم هماهنگ کنیم تا یک آهنگ خوب بسازیم.راستی توی اینجا بنویسید که میتونید برای ساخت آهنگ چیکار کنید.

دوستدار شما:amirhosein92 
 x Better To Hurt by true than comofort by the lie x
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
خب ما هستیم اگه قبول کنی
به سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نزاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیاره 
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(10-04-2014، 16:02)led zepelin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ما هستیم اگه قبول کنی
قبول میکنم....TongueTongueدر چه زمینه ای استعداد داری؟123123123
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
شعر نوشتن میتونم یه شعر بنویسم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(10-04-2014، 15:48)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه ی فلشخوری ها

من امروز اومدم تا بگم اگه میخواین بیاین بعد از فصل امتحانات یک گروه آهنگسازی بسازیم و مثل خواننده ها ماهم معروف بشیم.خوب من فهمیدم که هرکس یک استعدادی داره مثلا یکی توی ساخت متن آهنگ و... استعداد داره.

خوب حالا اگه شما هم میخواین با هم هماهنگ کنیم تا یک آهنگ خوب بسازیم.راستی توی اینجا بنویسید که میتونید برای ساخت آهنگ چیکار کنید.

اینجوری ک نمیشه هر بی استعدادی میاد ی گروه تشکیل میده باید خوبا رو انتخاب کنی الان من خودم ی گروه دارم پاپ میخونیم با 4 تا پسر میخونیم ی چند سال دیگه شروع ب کار میکنم داداش
ساخت گروه آهنگسازی 1
پاسخ
(10-04-2014، 17:13)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2014، 15:48)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه ی فلشخوری ها

اینجوری ک نمیشه هر بی استعدادی میاد ی گروه تشکیل میده باید خوبا رو انتخاب کنی الان من خودم ی گروه دارم پاپ میخونیم با 4 تا پسر میخونیم ی چند سال دیگه شروع ب کار میکنم داداش

من استعداد دارم میتونین منوانتخاب کنید

به نظر من اهنگ پاپ بگیم
خوب از ریتم اهنگ شروع میکنم

شما باید دقت کنید که تکس خودتونو از روی یه اهنگ دیگه نگین البته برای اهنگهای رپ اینطور نیست

دوم اینکه برای شعر گفتن باید یه چیزایی از اهنگسازی بلد باشید یعنی در واقع برای شعر پاپ گفتن باید یه ملودی تو سرتون درست کنید منظورم از اهنگسازی این که یه سازو تقریبا بلد باشین

فقط کافیه اون ملودی تو ذهنتون باشه نیازی به ساخت نیست در اون صورت که میشه شعر گفتن حرفه ای مثل شاعرای شادمهر عقیلی

که اول اهنگو میسازه بد میده کلمه میذارن روش
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
موفق میشید حتما

اسم گروه هم بزارید فلش خور Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(10-04-2014، 17:23)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق میشید حتما

اسم گروه هم بزارید فلش خور Dodgy

Big GrinBig GrinBig Grin

(10-04-2014، 17:16)led zepelin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2014، 17:13)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه ی فلشخوری ها

من استعداد دارم میتونین منوانتخاب کنید

به نظر من اهنگ پاپ بگیم
خوب از ریتم اهنگ شروع میکنم

شما باید دقت کنید که تکس خودتونو از روی یه اهنگ دیگه نگین البته برای اهنگهای رپ اینطور نیست

دوم اینکه برای شعر گفتن باید یه چیزایی از اهنگسازی بلد باشید یعنی در واقع برای شعر پاپ گفتن باید یه ملودی تو سرتون درست کنید منظورم از اهنگسازی این که یه سازو تقریبا بلد باشین

فقط کافیه اون ملودی تو ذهنتون باشه نیازی به ساخت نیست در اون صورت که میشه شعر گفتن حرفه ای مثل شاعرای شادمهر عقیلی

که اول اهنگو میسازه بد میده کلمه میذارن روش
چند سالته؟
ساخت گروه آهنگسازی 1
پاسخ
من11 خوب شعر نوشتن با led zepelin ریتم با کی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اسم گروهم فلشخور باشهSmile
پاسخ
(10-04-2014، 18:19)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من11 خوب شعر نوشتن با led zepelin ریتم با کی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اسم گروهم فلشخور باشهSmile
باشه شعر بامن 

کاری که توش من باشم موفقیم
پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیش فرض برنامه تولید محتوا و ساخت عکس و چت با هوش مصنوعی فارسی زال
  صفر تا صد ساخت و نگهداری استخر
  طرح «پیمان دفاعی امنیتی گروه مقاومت» در مجلس کلید خورد
  خاطره ی ساخت سازه
  حزب کرالیسم ساخت خودم:پنجره ای رو به زندگی بدون گناه
  |معما های کاراگاهی ساخت خودم|آسان/متوسط/سخت
  چرا خرید جایگاه سوخت مقرون به صرفه تر از ساخت آن است؟
  ساخت تیز تبلیغاتی
  برای ساخت استخر کدوم روش بهتره؟
  گروه موسیقی imagine dragons (ایمجین درگنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان