امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین پست عمو

Sad 
دوستاى عزيزم من پارسال ميخواستم خداحافظى كنم اما يه سرى حرف نگفته بود مجبور بودم به خاطرش سرپا وايسم !! ميدونم خيلياتون دركم نميكنيد اما اگه يه هفته بريد سر كار و حقوقتون رو نگيريدتازه بى احترامى هم ببينيد! صابكارتون و بيچاره ميكنيد و دركم ميكنيد !! ديگه شد ١٢ سال كار شب و روز و من ٢٨ سالم !!! از ١٦ سالگى تا الان دوئيدم به عشق يه چيز !! اونم احترام !!! تا حالا فكر ميكردم فقط پاى كامنتا يه سرى بى شخصيت بى احترامى ميكنن !! اما حالا كه ديدم كه ما اين همه كثيف هستيم كه تو فوتبالو واليبالمون اينجورى باحامون رفتار ميشه وانقدر خطرناك هستيم كه حتى هيشكى جرأت طرفدارى ازمون و نداره و همه انكارمون ميكنن !!! و بزرگانمون هم انقدر راحت بى احترامى ميكنن !!!! تو تلويزيون شطرنجى نشون داده ميشيم يعنى چى؟؟؟. يعنى خدا نگهدار همتون!! فقط خواهش ميكنم ازم ناراحت نشين و بدونيد كه من اين بار ديگه واقعا كم آوردم و واقعا پير شدم ديگه و واقعا خدا حافظ !! شما هم خيلى راحت عين بقيه انكارم كنيد و فكر كنيد آهنگا از آسمون اومده !!!
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین پست عمو 1
پاسخ
 سپاس شده توسط الگوم عمو تتل ، آرامش ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ɓŁŪ£ ɢĩŔŁツßレuε gïrレツ≧✯◡✯≦ ، [χσℓσνєѕтєя]
آگهی
cryingcryingcrying
بدون اون همیشه پاییزه
پاسخ
crying:cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.
.دنیایی پر از ظرافت دخترانگی 
پاسخ
نروووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
cryingcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین پست عمو 1
پاسخ
نروووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcrying
آخرین پست عمو 1
پاسخ
آگهی
برووووووووووووووووووووووووووو راحت شیم بابا...
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
خب میتونید تو اینستا یا فیس بوک باهاش در تماس باشید

نرفته که بمیره دیگه کلیپ بیرون نمیده
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان