امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

جواب حرف ناشناس 44

وااااااای خیلی قشنگ بود لعنتییی خیلیییی  8  32 31

کلی مرسی  Big Grin
من ذووووووق p332 495

{اهنگ قشنگی رو انتخاب کردی :}**
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight ، Medusa ، shghyegh
آگهی
اخــــــــــــــــه لــــــــــــــآمصب من از كجــــــــــــــآ بدونــــــــــــــــــم كي اـــــــــــــــــي؟ بارانم

پشمک خوردم باران جونم:>از این به بعد خبر میگیرم قول قول:>
منو دور ننداز من ک عروس ناازنینت بودم:>
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
تو مثل هوای خوب بعد بارونی ??
-
نه اونقدرا(:

با ارزش ترین چیز در زندگی این نیست که چه چیزهایی را داریم, بلکه این است که چه کسانی را داریم...! #پائولو_کوئلیو (مطمان باش در زندگی هر که هستی ، خیلی ارزشمندی Smile
-
دقیقا دقیقا
من ارزشمند نیستم،ارزشمند ترین چیز خوشحال کردن دوستامه((:

این ریتم زندگی‌ست که ما را به رقص وادار می‌کند، اما هیچ‌گاه نباید فراموش کنیم که انتخاب نوع رقص با ماست. #ژول_ورن
-
مثل سبک زندگیه که باهاش زاده شدی هر انسانی میتونه یه نوع سبک زندگی باشه(:

اغلب فکر می‌کنیم اینکه به یاد کسی هستیم منتی است بر گردن آن شخص غافل از اینکه اگر به یاد کسی هستیم این هنر اوست نه ما! به یاد ماندنی بودن بسیار مهم‌تر از به یاد بودن است #بهومیل_هرابال در ذهن و قلب هر هستی ، هنر توست ک مطمانم ب خوبی در این زندگی هنرت را نشان دادی Smile
-
واقعا جملت زیبا بود من لیاقت این جمله های زیبا رو ندارم ممنونم واقعا
طبیعت آن است که با یک گل زیبا میشود،حرفت زمینه دل،حضورت زیبایی محض،و قلبت گلستان این بوم رنگین است♥
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק
نقل قول: هر دو نفری که به هم نزدیک میشن،‌ یک فرهنگ تازه به وجود میاد. خیلی چیزها دو نفره میشه. لحن حرف زدن، شوخی‌ها،‌ تکه کلام‌ها. در هر نزدیکی عاطفی و احساسی، راز شیرینی وجود داره که فقط برای دو طرف عیانه، و پنهان شده در همین شوخی‌ها و تکه‌کلام‌ها. دو نفری می‌خندن، و دیگران بهت‌زده و متعجب نگاهشون می‌کنن، که اینها چی میگن، و به چی می‌خندن. کلمه‌‌های تازه به وجود میاد، و گاهی چشم‌ها بجای دهان‌ها با هم حرف می‌زنن. شبیه هم ‌میشن،‌ مثل هم پشت تلفن الو میگن، و مثل هم با بقیه احوالپرسی می‌کنن، مثل هم میخندن، مثل هم گریه میکنن، انگار دو نفر مثل هم شدن، انگار یک نفر شدن، در دو بدن… چنین کسیو داری؟
حقیقتا ندارم
ولی دلم میخواد داشته باشم ((:

نقل قول: ما به اندازه‌ی خاطرات خوشی که از دیگران داریم آن‌ها را دوست داریم و به آنها وابسته می‌شویم و هر چه خاطرات خوشمان از شخصی بیشتر باشد، علاقه و وابستگی ما بیشتر می‌شود. پس هر کسی را که بیشتر دوست داریم و می‌خواهیم بیشتر دوستمان بدارد، باید برایش خاطرات خوش زیادی بسازیم تا بتوانیم در دلش ثبت شویم. ‌‌#جین_وبستر
دقیقا ((: واقعا مرسی

نقل قول: دلم تنگ شده اینجا باهم زر بزنیم=)
بیا پیوی عزیزم (((:

نقل قول: بخند! دنیا برای خنداندن ما نمی‌رقصد. این رقص ماست که دنیای‌مان را خندان می‌کند
گفتنش آسونه ها
ولی کار به جایی میرسه که خود کسی که اینو نوشت هم نمیخنده ((((:
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _sehun_
جواب حرف ناشناس 44

یا خود خدا :|
باشه بابا دست نمیزنم Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، DarkLight
چقدر سریع!

نقل قول: سلام اصل بده
سلام بر شما
سهیل هستم ، 32 ساله از تهران
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، shghyegh
جواب حرف ناشناس 44

فرق زیادی بین ریهام در واقعیت و ریهام در مجازی وجود نداره
ولی من متناسب با موقعیت وطرف مقابلم رفتار میکنم همیشه :} 4xv

جواب حرف ناشناس 44
راستش بعضیا اینقد خوب دستشون رو شده ک اگ چیز بدی هم تو ناشناس بگن زود میفهمم کار کیه ، ولی ب روشون نمیارم
بلخره هر کسی شخصیت و ادب خودشو نشون میده و بعضیا خانوادشون برا تربیتشون وقت زیاد نزاشتن اگ میزاشتن اینجوری نمیشد ، ب بچه گوشی دادن کار واقعا افتضاحیه

بابت نظرت ممنونم :} 4xv

کاش ادامه این مبحث رو رو در رو میدادیم ن ناشناس ،صحبت کردن با تو لذت بخشه دختر جان :]
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، TinaMk ، DarkLight
نقل قول: یه ادم بی لیاقتی بم گفت حتی اگر بت زورمبگم بازم ناراحت نمیشی ازم میخواستم بگم اینا رو درجا بزن دکو پوزشونو بیار پایین-_-
ینی یکی درباره من اینارو بهتون گفته ؟ خب راس گفته دیگه D:
اگه منظورش من بودم که خب بستگی داره طرف کی باشه
شاید اصن چیزی که از نظر اون زور گفتنه ؛ از نظر من یه جمله امری سادست 
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
نقل قول: روزي چند ليوان آب مي نوشي!

۳.۴ فکر کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، DarkLight
تا چن سال دیگه کوالا ها و ببرا منقرض میشن
نه بابا!!!
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان