امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

نقل قول: Telegh_01 اقا ناظم ميگم ديگه عكس نزارين ناشناس ندن كه بجاش برا ما ناشناس بدن Telegh_01
بخدا بخاطر عکس نیست Telegh_02
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
نقل قول: پ بخاطر چييععععع اي بابا Telegh_01
نمیدونم (:
پاسخ
نقل قول: امیر امیر امیر
جان جان جان
پاسخ
نقل قول: گاهی اوقات تو نیز باید قدم برداری برای نگه داشتن چیزی ک سخت شروع شد
گاهی اوقات نه همیشه(:
پاسخ
نقل قول: چشاشووو Telegh_01

خوندی توش سکوت رو؟
پاسخ
نقل قول: رمان هم میخونی؟

دبیرستانی یا راهنمایی بودم آره .. اما الان نه ، چون طولانیه ..
بیشتر کتاب شعر دوست دارم یا کتاب هایی که بشه از هر خطش کلی درس زندگی و تکست بیرون آورد.
پاسخ
 سپاس شده توسط TinaMk ، shghyegh
نقل قول: اون چیزا که توو تاریکی بهت گفتم توو روشنایی بازش کن هر چی که راه میری دل گشنه است هیجانتو رامش کن از همین که با میدی یه نقطه است که توو نادونی خوابش بُرد هر دفعه بهم تابیدی شعر گفتم و دعای ساحری باطل شد
عجب Telegh_00
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh
نقل قول: تو تسلیم شدی قربان توی جنگ که آمریکایی ها به مرز هامبورگ رسیده بودن.فرمانده تانک نشانش رو انداخت روی زمین و خواست تسلیم بشه.اون صلیب شکسته رو انداخت زمین.من اون رو کشتم چون دیگه مافوق من نبود.وقتی به آرمان اعتقاد داری،باید همه چی رو دربارش بدونی.ولی تو ندونستی.مافوق همه بودی ولی سرباز شدی.چرا؟چون فکر کردی اره اونا از ال جی بی تی خوششون میاد باید باهاشون مهربون باشی باید همه عقایدت بر اساس عقاید اونا باشه.اونقدرا هم عاقل نبودی.چرا فرمانده چرا؟بخاطر سه چار تا دختر که نمیشه درونتو از بین ببری.تو از امیر حسین خودت دور شدی.یه لحظه فکر کن شاید یکی باشه که از عقاید اصلی تو خوشش بیاد و ببین زندگی چقدر با اون زیبا میشه.اونا تو رو هیپنوتیزم کردن میدونم.ولی به من نگاه کن.من زیر دست تو بودم.تو منو آموزش دادی.یه روزی خیلی معروف بودم تا جایی که ازم پرسیدم پرهام دوس دختر داری؟پرهام زن آیندت کیه؟و اینجور چرت و پرتا.چیزایی گفتن که برای من شرم اور بود.اونا منو بخاطر عقاید من که کپی ای از اونا بود دوس داشتن نه بخاطر خود من.من یه کانر بی عرضه بودم.ولی امیدوارم و میدونم یکی تو این دنیا هست که منو بخاطر عقاید خودم دوس داره.تو دم به دقیقه ناشناس داری ولی من ندارم.اونا چیزی برای گفتن ندارن.زودتر باید عمل کنی تا این جنگ به دنیای واقعی کشیده نشه.هنوزم به عنوان یک فرمانده میشناسمت و بهت احترام میزارم.و امیدوارم که به خودت برگردی

فرمانده-امیر-حسین صحبت میکنه -

ما تسلیم نشدیم-پایتخت-باماست-
اون فرمانده-از نفوذی های-بریتانیا بود-باکشتنش-ژنرال-جف-بروز-هم-خودکشی کرد-همه-فکرمیکنن ما عقب نشینی کردیم-ما از بخش جنگلی-بعد از غروب آفتاب حرکت میکنیم-و تا صبگاه-درست زمانی که هوا گرگ میشش تمام نشده-به مرز های هامبورگ برمیگردیم-100 ها تانک و هزاران کماندو و ژنرال-همراه ماست-
برای فرمانده شدن-باید-سرباز-بودن رو تحمل کنی-اینو فرمانده-امیر-حسین- گذرونده-

فرمانده-7ستاره-امیر-حسین-
7نوامبر1768
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus ، Mohlek ، shghyegh
-ای جانم☺️ رعنا خانوم زیبا موفق باشی خوشگل?

خیلی ممنون از شماWink

-تو که میخوای بعد ۲ ساعت عکسو پاک کنی اصلا نزار

چشم حتما دفعه بعد میپرسم چقد باید بمونه25r30
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh
نقل قول: انیمه هم ببین
وقت کنم چشمم
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان